Skocz do zawartości
Workout Athletes

Porada dotycząca bica i trica


johnrambo95
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItaj potrzebuje porady mianowicie wprowadzilem sobie diete od kilkunastu dni , ta dieta glowie opiera sie na 5-6 jogurtach naturalnych 370 danone ,co mi daje Ok 90-100g bialka dziennie plus smazony dorsz,badz piers z kurczaka,schab,gulasz ,zawsze dodaje jakies miesko w srodku dnia przed treningiem,po treningu jogurciki,w trakcie dnia jakies inne jedzonko:) ale zawsze tam powinno mi wychodzic ze 130-150g bialka wychodzic:)) Przechodzac do sedna mam pytanie ,chodzi mi o zwiekszenie obwodow bicka tricka. w pon robie bica+plecy,w srode trica i klate, w czwartek nogi i brzuch,w piatek barki. i teraz pytanie czy jezeli np.zrobie sobie dodatkowy trening trica np.w niedziele to czy to mi pomoze w powiekszeniu lapy,czy od srody mi nie odpocznie jezeli go przykatuje. ogolnie to cwicze dipy ,pompki itp mam wrzucone do plecaka od 5-8 kg :).Co moglibyscie mi zapronowac by byly fajne efekty.? sory za skladnie;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli chodzi o dietę to nie opierałbym sie na jogurtach naturalnych(polecam kefir, z biedronki jest tani i dobry) a co do treningu czyli "powiększeniu łapy" to polecam zakupić konto premium i poprosić o darmowy plan treningowy. £apa tak szybko nie rośnie, trzeba sie postarać Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za dużo tego białka?? Podobno zbyt duże ilości ¼le działają na nerki. Co do ciężaru to zrezygnuj z plecaka na rzecz jakiegoś pasa/liny bo jakiejś kontuzji pleców się nabawisz :D Co do zwiększenia obwodów to wszystko przyjdzie z czasem. Nie sądzę żeby dodatkowy trening przyniósł efekty. Trica ćwiczysz przy klatce w środę oraz w piątek przy barkach(zakładając że robisz hspu) więc tyle chyba wystarczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio swoj trening tricka opieram na dosc powiedzmy trudnych pompkach. Tzn sa łatwo wykonalne ale przy 100% technice potrafią nakopac tj: triceps extension, forearm. Do tego dorzuci sie kilkadziesiąt diamentów, dipów zwykłych no i zajebistych koreanow. Pompki takie jak typewriter czy archer rowniez sa spoko, ale nadal wymygaja dosc duzej sily. Jak bede tego troche na treningu to tric musi bolec chyba ze jestes jakis zajebiscie zaprawiony w boju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...