Skocz do zawartości
Workout Athletes

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Tutorial ode mnie do nauki - taboretu

Link do video poradnika

Poziom trudności: łatwy/średni

Level of difficulty: easy/medium

Kolejny video poradnik z cyklu Street Workout, taboret

My next video tutorial in a series of Street Workout, bar input

Pod tym linkiem znajdziesz wszystkie moje Tutoriale w jednym miejscu:

Jeśli podoba Ci się mój film, komentuj, udostępniaj, polub i subskrybuj mój kanał.

If you like my video, comment, share, like and subscribe my channel.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Cześć,

      Tutorial ode mnie do nauki dynamicznego wejścia na drążek / dynamic bar entrance

      Zapraszam do obejrzenia i nauki!

      W tutorialu:
      * pomocne ćwiczenia przy nauce wejścia * krok po kroku jak rozpocząć naukę * podstawowe błędy wykonywane podczas nauki takiego wejścia
      Link do video poradnika

      https://www.youtube.com/watch?v=Tzv2utWiKFk

      Poziom trudności: średni
      Level of difficulty: medium

      Kolejny video poradnik z cyklu Street Workout, dynamiczne wejście na drążek Zapraszam do obejrzenia My next video tutorial in a series of Street Workout, dynamic bar entrance

      Pod tym linkiem znajdziesz wszystkie moje Tutoriale w jednym miejscu:

       
      Dzięki za wszystkie subskrypcje , komentarze i łapki w górę to dla mnie motywacja do tworzenia kolejnych poradników Jeśli podoba Ci się mój film i Chcesz być na bieżąco z moimi kolejnymi poradnikami subskrybuj mój kanał, komentuj i udostępniaj, polub .Thanks for all subscriptions, comments and give thumbs this is motivation for me to create further tutorials If you like my video and you want to keep up with my next tutorials, Subscribe to my channel, comment and share, like fore more!
    • Przez Sebastian
      Cześć, 
        Tutorial do nauki - kręcenia na drążku tyłem po wejściu taboretem ,    Zapraszam do obejrzenia i nauki   Link do video poradnika https://www.youtube.com/watch?v=d4wgVJbWX08&list=UUsDXOoyjQCLGDMjM6_U9gsw   Poziom trudności: łatwy/średni Level of difficulty: easy/medium   Kolejny video poradnik z cyklu Street Workout,  kręcenia na drążku tyłem z taboretu  My next video tutorial in a series of Street Workout, bar spinning after basic bar input   Pod tym linkiem znajdziesz wszystkie moje Tutoriale w jednym miejscu:   Jeśli Chcesz być na bieżąco moimi poradnikami, komentuj, udostępniaj, polub i subskrybuj mój kanał. If you want to keep up with my tutorials, comment, share, like and subscribe my channel.  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...