Skocz do zawartości
Workout Athletes

[ROZWIĄZANY] Ćwiczenia na przedramię


mati12kg
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Dynloth,

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano. Chciałem zapytać czy znacie jakieś ciekawe ćwiczenia na przedramię, mogą być też nie ciekawe, aby wchodziło :D Chodzi mi żeby były wyszczególnione jeśli chodzi o tą partię mięśni, gdyż mam dość słabe. Dzięki z góry za odpowiedzi.

PS: Wiem doskonale że przedramię robi wraz z podciąganiem czy pompkami, ale chciałbym żeby owe ćwiczenia głównie na przedramię wchodziły (ma palić xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też od zawsze miałem problemy z słabymi przedramionami i powiem Ci, że mi najlepiej na nie działa zwis na drążku Przedramiona palą jak diabli :D Nie wiem na jakim jesteś poziomie, ale ja na przykład zaczynałem od 4 seryjek zwisu po 20 sekund dwa razy w tygodniu. I na każdym treningu dodajesz po 5 sekund. Mi pomogło, co prawda do wymarzonych przedramion jeszcze długa droga, ale są wyraźne postępy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
  • Rozwiązanie

Standardowo tak jak zalecam wszystkim - podciąganie na ręcznikach. Pali, aż miło.

Dodatkowo pompki tygryski i wojskowe. Ewentualnie Ruskie Dipy i Impossible na jedną rękę, chyba że dasz radę na dwie, lub jeszcze fazy negatywne tego ćwiczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zwis na sam początek będzie dobrą sprawą Em. jeśli chodzi o te ćwiczenia, to słyszałem tylko o tym podciąganiu i zwisie z ręcznikiem, że bardzo dobrze wchodzi :P W sumie resztę obczaję sobie w necie (tyle ćwiczeń, że większości nie znam), ale dzięki wielkie za propozycje i w sumie szeroki wybór :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

To, co napisał maluszek jest super ćwiczeniem. Ogólnie robiłem tak, że zwinięcie i rozwiniecie to jest jedno powtórzenie:)

Pali przedramiona aż miło:)  jeśli nie zwijarka to polecam podciąganie na ręcznikach:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka dobrym ćwiczeniem jest również uginanie nadgarstków trzymając sztangę bądź hantle. Są to oczywiście ćwiczenia typowo z siłowni;)

Bardzo fajnie działają na przedramiona. Można też zmieniać chwyt, czyli podchwytem i nachwytem:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, robiłem w niedzielę tygryski, podciąganie na drążku owiniętym ręcznikiem i zwisy na drążku - Tak mi wyku*wiło przedramię, że aż miło (oczywiście nie robiłem samego przedramienia, tylko opisałem ćwiczonka) :D W tym tygodniu akurat nie robiłem jeszcze nic z powodu choroby :/ (nie chorowałem ponad rok i jak zacząłem trenować akurat musiała się pojawić kurcze). Ale już kolejnej dawki ćwiczonek nie mogę się doczekać :P Serio, nigdy na siłkę się nie mogłem zmotywować, a to mi sprawia po prostu przyjemność

wQl muszę się pochwalić - ma powstać do wakacji u nas w mieście SW park !! I to w dodatku jeszcze 200m ode mnie !! (Chyba się przeprowadzam hehe) Dzięki za na prawdę dobre ćwiczenia, resztę też sprawdzę :P

PS: Co do ćwiczonek, miałem z początku problem z prawidłowym opanowaniem trygrysków, ale w końcu się udało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kołobrzegu, na tzw. "Ogrodach" (nazwa dzielnicy, oczywiście o wiele mniejszej niż są dzielnice załóżmy w WWA). Jak jesteś zorientowany w Kg to jest to w centrum Ogrodów, między skate parkiem, a siłownią zewnętrzną (aktualnie składającą się z 4 urządzeń :P ) i boiskiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • Dynloth zmienił tytuł na [ROZWIĄZANY] Ćwiczenia na przedramię
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...