Skocz do zawartości
Workout Athletes

madbarz.com rutyny


onlynojoke
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Dynloth,

Rekomendowane odpowiedzi

Jak z tym u was?  ktoś korzysta/korzystał z tych cykli tam? według mnie niektóre są ciekawe, ale narazie nie mam polotu do kategorii wyżej niż begginer  I pytanie, czy warto tak ćwiczyć, czy lepiej ułożyć swój zwykły plan? Jak ktoś nigdy nie widział/ nie słyszał to wstawiam linka(mam nadzieje, że to tutaj legalne ) http://madbarz.com/all-routines

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator
  • Rozwiązanie

Legalne jak najbardziej.  Widziałem już te treningi, ale to jest na krótką metę tak jak z A6W. Treningi są na krótszy okres przez co progres jest widoczny, ale pó?niej mięśnie się przyzwyczają i trzeba nowy trening. A nie połączysz kilku rutynowych treningów w jeden bo braknie sił. Lepiej zmieniać treningi co dwa miesiące w których ćwiczysz wszystkie partie mięśniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quake nie głupie  ja osobiście robiłem już dwa z działu beginner  pierwszy ABS - IN PARK taki sobie, czasami wykorzystuje ćwiczenia z niego, bo są całkiem ok. BACK- BICEPS równiez taki sobie ,robiłem ze dwa razy z dokładaniem powtórze?,ale zakwasów się nie nabawiłem Nazwy macie w lewym górnym rogu po miniaturce idzie się doczytać. Rutyny są nawet fajne ,ale dla mnie beginner o wiele za banalny, a medium już nie daję rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Dynloth
      Siemanko, jako że portal, który stworzył rutyny MadBarz.com przebranżowił się na aplikację treningową to dostęp do rutyn treningowych się zakończył. Niektórzy próbowali robić zbiory rutyn, które znaleźli w grafikach Google i nie wiem jak skutecznie im to wyszło, lecz wiem że u nas są już dostępne wszystkie.
      Czy komuś się przydadzą? Byc może, w każdym razie są dostępne.
       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...