Skocz do zawartości
Workout Athletes

[ROZWIĄZANY] Obicia


Trip
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Gralu,

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ja akurat jak mam mieć obicia to już konkretne, raz na poręczy robiłem HS i zamiast do przodu to zleciałem do tyłu i przy orałem kostką od stopy o tylną poręczę tak, że farba została na skarpetce, spuchnięte było ostro na wielkość kiwi.  Nic z tym nie robiłem i po tygodniu nie było śladu. 

To pytanie ode mnie pod temat, jak uderzycie się lub spadniecie przy ćwiczeniu jakiejś techniki, to tracicie chęć jej dalszego trenowania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys zderzylem sie z kolega piszczelem i pekla jakas zyla, krwi naplynelo tyle, ze na srodku piszczela gula wielkosci kiwi  z 1,5 miecha z tym gownem walczylem  ale gramy dalej, jakos sie zyje  a co do obic to lod doraznie (zauwazylem ze jesli krotko po kontuzji naloze lod to przestaje bolec nawet tydzien szybciej niz bez tego) a tak do leczenia to altacet i sporadycznie ibuprom. co do spadniec z drazka to zaliczylem w sumie jedno (bezpiecznie zyje co nie ? ;D ) ale to spadlem mieko, w sumie nic nie bolalo

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie bóle spowodowane typowo urazem powinniśmy schłodzić. W ten sposób zmniejszamy przepływ krwi i nie mamy takiego sińca, który jest bolesny. Dodatkowo działamy przeciwbólowo. 

Rozgrzewać możemy bóle, ale np. stawów czy przepracowanych mięśni. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 lat później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...