Skocz do zawartości
Workout Athletes

Jak to jest w Street Workoucie ?


Trenujacy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema !

Mam do Was pytanie ! Jak to jest w Street Workout ? Czy treningi są na sto procent i naprawdę są to męczoce treningi czy musicie się ograniczać

tak jak na siłowni np: nie robie więcej ćwiczeń bo się przetrenuje , maks x serii bo jak więcej będzie to będzie lipa ,nie robie dropsetów bo za mały stażarrow-10x10.png itp. ? Jak to jest u Was ? Czy w street workout

można cwiczyć godzinami jeśli ktoś ma czas czy regenracja będzie tutaj leżała  w dupie jak się za bardzo pomęczymy na treningu ?

Pytam bo kocham ciężki trening,ćwicze naturalnie a wkurwia mnie takie ograniczanie na siłowni !

 

Pozdrawiam Wszystkich trenujących street workout

Panowie ! Jest moc ! Krzychu 23 ! Peace

Edytowane przez Trenujacy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście daje ze siebie 200% na treningach i nigdy nie miałem takiego czegoś jak przetrenowanie :D Jak to trafnie ujął kiedyś pan "przetrenowanie to wymówka ludzi słabych". ja co prawda robie 4-5 setów i treningi trwają od 1.5h w górę. Ale są męczące nie miłosiernie ale im więcej z siebie dasz tym więcej do ciebie wróci :Pco do regenracji w strecie ciężko o nią bo nie odizolujesz jak na siłce danej partij mięśniowej tu pracuje praktycznie wszystko cały czas xd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przetrenowanie xD xD xD

co do regeneracji

po jakims czasie juz nie ma zakwasow xD

organizm glupi nie jest, tez sie przystosuje

bardziej go zmeczy wóda niz codzienny trening

ale przerwa tez sie przyda

i tez jestem zdania ze im ciezszy trening tym lepja staram sie robic treningi na  110% zeby zawsze byl troche za ciezki i nie taki chop do wykonania

bo zauwazylem ze taki tren daje szybsze efekty ;D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie ma przetrenowanie przynajmniej u nas. :)

My z chłopakami akurat jesteśmy strasznie niewyżyci^^ treningi robimy od 4-6h, w zależności od warunków i czasu. :)

Zakwasów już nie ma, natomiast stawy czasami bolą a odciski najbardziej. :)

Czy są męczące? Pod koniec treningu większość siedzi na tyłkach bo nie ma siły nawet chodzić. :)

Co do regeneracji to 7-8h snu zupełnie wystarczy. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...