Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Dzikmana ;)


xterm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko mam na imię Dominik lat 20 street workout trenuje rok wcześniej,tylko kick boxing  i ogólnie to będzie już 6 latek,a street  pozwala mi na budowanie niesamowitej siły swoją drogą pokochałem ten sport  no i zamierzam się dzielić zwami moim treningami może kogoś zmotywuje ,tak jak wasze treningi mnie ;)

A więc dzisiejszy trening 

Bieganko 10 min 

Rozgrzewka  i zaczynamy ogień

Pull up-15,14,13,12,11,10,11,12,13,14,15 -45 sekund przerwy pomiędzy seriami

Dipy+push up-20,19,18,17,16,15,14,13,12,11,10+ 10s x 15 powtórzeń  1minuta pomierzy seriami 

Przysiady 5s-10p+76kg na plecach +5 seri bez obciążenia po 20p dobitka 

BRZUCH WZNOSY NÓG 5X MAX

Rozciąganie 

DAŁO NIEŹLE W KOŚĆ PALIŁO Niesamowicie :) Treningowej soboty

 

 

Edytowane przez xterm
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko i witamy w rodzinie przy okazji. :D

Jak oceniasz treningi metodą drabinkową? :)

Powodzenia!

​Potężne narzędzie do budowania siły jak i wytrzymałości nie skupiam się na jednym celu budując siłe buduje w jakimś stopniu wytrzymałość budjąc wytrzymałość w jakimś stopniu siłę , tylko trzeba to umieć umiejętnie wykorzystać i zrozumieć trzeba chcieć 

Więc wpadł do mnie ziomeczek wybór na wieczór piwo albo trening robię wagę do zawodów  więc trochę treningu się zawsze dodatkowo przyda

Pompki na wieczór Plus bieganie 

40 minut biegania +

Normal push up 4x20 -

Pompki na podwyższeniu 4x15

Pompki szerokie 4 x15

Daimond 4x15

Crucifix push up 4xmax

Spider man 2 x max

Rolowanie kółka 10x10

 

Wrzucam zdjęcie po 

 

 

r8y8xskr2j2f_t.jpg

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A dziś ćwiczyłeś coś? :)

​Dziś było naprawdę ciężko w nocy odbierałem kobite z panieńskiego ---dentke spać nie dała  i mało snu było ale cóż dla mnie dzień bez treningu to nie dzien 

Dzisiejszy trening wyglądał tak 

Rozgrzewka bieganie 20 min

SWOJĄ DROGĄ ZAMIERZAM SIĘ TEŻ WSIĄŚĆ ZA NAUKĘ JAKIŚ STATYKÓW Bazę i siłę robię pod sporty walki ale sądzę że pod streeta jak najbardziej też na +++

I zaczynamy 

Drabina Pull up 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10-40 sekund przerwy pomiędzy seriami

Handstand-4x10

Podciąganie szeroko-2x-15

podciąganie na szerokość barków 2x-12

Podciąganie chin up -2x-12

Dipy-3x30,25,25

Pompki szeroko 2x-20

Regular push up -2x20

Daimond 2x15

Wykroki chodzone 4x20

Przysiady 3x30

Wznosy kolan 4xmax powtórzen

wycieraczki 4xmax do spalenia

OGÓLNIE W STAWIAM NA STAŁY ZAKRES POWTÓRZEŃ KAŻDA SERIA TAKA SAMA 

 

Plus zdjecie po treningu 

http://www.tinypic.pl/sxp9sw30vee9

Edytowane przez xterm
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na siłowni nie trenowałem ale byłem ostatnio z kumplami sprawdzić ile pocisnę na klate i mój wynik na płaskiej to 135kg na jeden strzał ,i w sumie to pokazuje jaką street workout nie się za sobą siłę  koledzy którzy trenują a nawet wspomagają się Saa teściami-sterydamy itp cisnął swoje rekordy po 120 kg więc jestem dumny z tego wyniku który uzyskałem na pompkach;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kurde no to elegancko, gratulacje. :) Czyli kolejne potwierdzenie naszej tezy że siłka nie za bardzo pomaga w SW, ale za to SW pomaga w siłowni. :)

Masz dobrą klatkę, wszystkie 3 aktony są ładnie rozbudowane, takie masz geny, czy dzielisz ćwiczenia na wszystkie części klaty? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziawszy szczerze nigdy nie dzieliłem treningów stawiam na FBW -Bo dla mnie silne ciało jest jednością-FBW <3 MOGĘ Polecać każdemu czy to początkujący czy zaawansowany .street rok trenuje kick 6 latek a na kicku mieliśmy dużo kalisteniki pompki klaśnięciem padnij powstań przysiady z podskokiem sprinty na tym w sumie bazuje dalej

a dieta hmm zawsze stawiam na ciężka prace  100%treningu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko uzupełniam niedzielny trening czasu trochę mało było

Cel front level więc pod to robiłem bazę trening w postaci setów jedno za drugim nie schodziłem w ogóle z drążka jedyni co do pompek mięśnie paliły achhh te uczucie 

Set1 ,set2,set3,set4,set5  cały trening powtarzałem 5razy na każde ćwiczenie wychodzi po 25seri

Front level wznosy 5x8=25seri

Pull up 5x15=25seri

wycieraczki 5x10=25seri

Push up -5x40  =25seri

3q2panua5fpx_t.jpghttp://files.tinypic.pl/i/00700/3q2panua5fpx_t.jpg

 

 

Edytowane przez xterm
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...