Skocz do zawartości
Workout Athletes

Odzież termoaktywna


FarGoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wyobrazam sobie cwiczyc w zime w bawelnie  chyba ze na sam wierzch zakaldasz np gruba bluze to ok ale to przyskórne to wg mnie musi byc termo-dry

nie posiadam jakiegos super wyposazenie
jakies szybkoschnace tiszerty (i za 20zł i za 60zł, tylko szybkoschnace wiec te 30zl nie orbi tu zadnej roznicy; no chyba ze kupilbym jakas "sztuczna skore" czyli dosc gruby jak na tiszerta material i dosc obcisly - mocno grzeje - ale takowej nie posiadam i nie narzekam) + jedna cienka bluzka rozpinana na dlugi rekaw + jedna wierzchnia nadal cienka ale bardzo ciepla + oddychajace dresy i do -3 moge spokojnie cwiczyc
fajna opcja, ktora polecam sa tez komplety typowej termo bielizny

problemem moze byc cena, ale ma to tez plusy np w ostatniej termowarstwie chodze jak jest 15 st i jak jest 0 st i komfort uzytku jest nadal wysoki 

do tego dorzucam sobie na szyje komin + czapka wiadomo

rece no to pod spod treningowe a na wierzch zwykle najzwyklejsze rekawiczki, ale i tak rece mi odpaja pod koniec treningu i na to rady nie mam

ale w tym roku planuje sie dozbroic nowa odzieza  
 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tani koszt tego nie jest wyposażenia co patrzałem bo ponad 300 zł za bluze z długim rękawem i takie kalesono leginsy  haha xd 

W tamtym roku było ciężko przetrwać rękawiczki gruba bluza i jechane teraz właśnie chce się jakoś porządnie zaopatrzyć. 

Własnie a co z odpadającymi z zimna palcami ?:D nie raz to aż rękawiczki do drążka przymarzały  Jest jakiś produkt specjalnie na to przeznaczony nie mówię tu o rękawicach narciarskich  hah

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie palce ksztaltuja hart ducha xD

no jesli chodzi o te tiszerty to raczej problemu nie ma ale z reszta juz gorzej

ja wyhaczylem w alpinie na promocji, dlugi rekaw 120zl ze 170 (ogolnie to raczej bluzka rowerowa ale problemow zadnych nie ma ;D ), wierzchnia warstwa jakos 170 z 220 chyba

dres byl z kompletu kurtka+dresy wiec na same dresy dobre 100 ziko przypada

a bielizna byla tania, chyba z 60zl ale parametry jakies mega nie byly, za to jak na nasza zime w 100% wystarczaja

no chyba ze potrzebujesz takich leginsow do -15st to pewnie musisz dobre 100 dac 

na pewno nie warto hurtowo tego kupowac
zaczynasz zbroic sie we wrzesniu i systematycznie dokupowac, albo jesli masz jakies okazje np na gwiazdke, na urodziny to od razu zadeklarowac ze chcesz leginsy (chociaz nie wiem jak to moze byc odebrane xD)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem co ja stosuje w zimę 

przez rok to tylko krótkie zwykłe spodenki z croppa za 40zł zwykła koszulka i cienka bluza dresowa i tak ćwiczyłem i biegałem i się zahartowałem  teraz w tą zimę miałem już jedną koszulkę termoaktywną firmy SMMASH i mogę polecić fakt faktem nie wiem jak u Was może być ale mi w zimie było ciepło i ćwiczyłem głównie bez bluzy ale ja nawet do pracy tylko w cienkiej kurtce rozpiętej chodziłem żeby jakoś dziwnie nie wyglądać  Najbardziej polecam z SMMASH fightwear bo są grube i dłuższe niż croswear. Mam i taką i taką ale bardziej preferuję fightwear jak dla mnie lepsza cena nie jest mała ale moim zdaniem warto  link do strony http://www.smmash.pl/ ja mam od nich 3 i nie sobie cenie a miałem też z surge koszulkę i w porównaniu z smmash to niebo i ziemia smmash o wiele lepsza lepiej przylegająca do ciała. Teraz w sumie mam tak że jak nie ćwiczę w termo to jakoś dziwnie słabszy się czuję   a mój aktualny zestaw na zimę to spodenki z croppa i koszulka ze smmash. co do odpadających dłoni to po pierwszym tygodniu codziennych ćwiczeń się przyzwyczają  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie mówiłem że kupuje se leginsy to w domu na mnie dziwnie patrzeli  Dlatego mówie że kalesony teraz haha xD 

Ja zawsze wole naszykować się na najgorszą zimę  jak to zawsze mówie lepiej nosić niż się prosić  hah xD 

Cały zestawik niestety będzie dosyć drogawy ale do zimy myślę że się naszykuje  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz duzo osob stosuje legginsy bo są wygodne ja osobiście nie bo nie lubię ćwiczyć w dlugich albo krótkich obcisłych gaciach bo telefon musze kajś trzymać i lubie przewiew ale w tych czasach to nie jest nic nienormalnego  sie tam nie przejmuj jak na Ciebie patrzą potem będą zazdrościć 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że się nie przejmuje bo nie ma czym  

Mavercik ja wolę upały niż zimno  mogę ćwiczyć nawet przy 40 ale zimna to nie trawie  W sumie niedługo będziesz chodził jak pewien koleś (oglądałem w galileo)  w japonkach po śniegu i w samych gatkach  naprawdę podziwiam takich ludzi 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja właśnie wolę zimę wgl sporty zimowe uwielbiam bo w lato to poopalać się można i w morzu popływać a wszystko inne dla bogatych ludzi  a tak na serio to lato tak na urlop styka potem taka temperatura jak jest teraz ciepło ale nie upał z chłodnym wiaterkiem jest idealna, ale zimę i tak uwielbiam 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja mam UnderArmour w wersji hot, za 139zł chyba i jestem zadowolony, co prawda użytkuję ją już rok i loga UA się poprzecierały ale koszulka jest jak najbardziej w dobrym stanie.  Teraz też planuję kupić z długim rękawem ale i z naszym logiem. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...