Skocz do zawartości
Workout Athletes

DZIENNIK NALFIEGO :v


nalfi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak ćwicze od 2 tygodni już, czas założyć plan regeneracyjny, żeby dodać siły na MU i Front Lever

Mój Trening Push & Pull, lekko skopiowany od jednego z użytkowników tego forum i lekko zmodyfikowany podemnie :) jeżeli nie jestem bardzo zmęczony po treningu dochodzą pompki i podciągnięcia po pare serii, do tego trening brzucha od barstarzz  
https://www.youtube.com/watch?v=BsaD-BadB9M

Mój Trening + dieta ;)

Trening:
FA38va0.png


DIETA : 
 na utrzymanie wagi 3108kcal, na redukcje 2700, biało 203g, węgle 338g, tłuszcz 60g

Rozpiska posiłków:

Ilość makroskładników w posiłku I :
Białko
42g
Węglowodany
53g
Tłuszcz
8,5g
Posiłek I 
Płatki owsiane – 80 gram 
Białko serwatkowe – 40gram
Płatki owsiane zmiksować, dodać białko, zalać wodą i szejk gotowy (śniadanie w 5minut)

Ilość makroskładników w posiłku II :
Białko
40g
Węglowodany
98g
Tłuszcz
16,5g
Posiłek II
Pieczywo pełnoziarniste – 220 gram (4 kromki)
Wędlina (gotowany kurczak) – 120gram
2 całe jajka
Pomidor – 100 gram

Ilość makroskładników w posiłku III :
Białko
48g
Węglowodany
82g
Tłuszcz
16g
Posiłek III
Ryż brązowy – 100gram (1 worek)
Filet z piersi z kurczaka– 180gram
Brokuł – 100gram/ marchewka 
Oliwa z oliwek – 10gram

Ilość makroskładników w posiłku IV:
Białko
42g
Węglowodany
48g
Tłuszcz
5,5g
Posiłek IV
Makaron pełnoziarnisty – 80gram / ryż biały 1 worek=100gram
Grillowany filet z piersi z kurczaka– 180gram
Ogórek – 150gram / pomidor 150 gram





Jeżeli mam / <- to znaczy, jakby mam do wyboru na posiłek albo to albo to, bez mieszania z przed lub po ukośniku

Edytowane przez nalfi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak :) dzis siadl trening porzadnie wszystko ładnie spompowane + zrobiłem wczorajszy trening, ze względu iż, miałem trochę nauki i nie miałem czasu wykonać, waga jak narazie powoli spada/stoi ale poczekajmy zobaczymy, zarysy już powoli kraty widać także jest ok. Dodatkowo, że wykonuje wszystkie ćwiczenia na siłowni u przyjaciela, gdzie jest wszystko prawie :) mam do dyspozycji ławkę, hantle wiadomo podstawowe rzeczy i cały atlas także dopiołem dziś mocno triceps, że ledwo zrobiłem pompki diamentowe haha :D takze sie cieszę. W ramieniu przybyło z 4cm dobre :) zaczynalem milem w bicepsie 31aktualnie 35 i rośnie w tym triceps mocno urósł. Teraz pytanie :) polecicie mi jakies ćwiczenie na MU oglądałem filmy ale trochę mi ciężko je wykonać :/ co wzmocnić?  Max podciagne się 16-17 razy (rekord był przed wakacjami) aktualnie max 10 niestety brak sił.  Pozdro! 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był trening kosza 2h dzisiaj zrobiłem sobie tak samo :) jutro podciąganie + dorzucę sobie pompeczki... Z podciagnieciami bardzo słabo.   Przed wakacjami mój max byl 16 nachwytem aktualnie zrobię z 7 mógłbym więcej ale bark zaczyna boleć i łokcie więc odpuszczam żeby nie przywrócić kontuzji Robię 3 serię po 5-6 podciagniec zwiększając ilość powolutku :) bym musiał zaczac zrobić brzuch lecz brak czasu nie pozwala mam nadzieję że chwilę czasu znajdę jutro i w weekend  :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jednak sobie nie poćwiczyłem :( , z powodu urazu z wczoraj, po 1 kolano, po 2 zarypałem mocno w słupek od kosza na orliku hehe śmieszna sprawa, dość dużo gram na hali, i z przyzwyczajenia po dwutakcie zawsze daleko ląduje za koszem i się obracam, tym razem zapomniałem, że są słupy, zatrzymałem się łukiem brwiowym i lewą częścią twarzy na słupku po dość ostrym wejściu, od wczoraj ból głowy + mdłości i nudność... prawdopodbnie chyba lekkie wstrząśnienie ale nwm.. jak nie ustanie do poniedziałku ide do lekarza... stay tuned

Edytowane przez nalfi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc tak witam Panowie ponownie ;)

W poniedziałek i wtorek zrobiłem trening dziś nie byłem na koszu ze względu na urodziny mojego dziadka(rodzina wazniejsza :) ) w piątek spróbuje zrobić MU , Front Lever powoli mi wychodzi lecz utrzymuje się na ok 5 sekund ale mam ugięte ręce, powoli prostuje :), z głową już lepiej nic nie boli i jest ok apropo mam problem z klatką dolną częścią bardziej z linią mostku, wszystko od góry idzie tak jak mi pasuje lecz dół  wygląda tak jak tu zaznaczone miejsce 2 . Lewa strona klatki jakby nie dochodziła mi do mostka i lekko jest dalej, prawa za to jest okej tzn wygląda tak samo lecz lewa strona nie dochodzi mi do mostka :/ co polecicie Panowie ? 20101024154638.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...