Skocz do zawartości
Workout Athletes

Drążki,Poręcze, Place do SW na Zamówienie


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie zajmuje się tworzeniem placów do SW, jaki i samych drążków czy poręczy. Nasza firma wykonuje indywidualne projekty na życzenie klienta. Dopasowane pod niego i na jego życzenie. Wyróżniamy się tym iż wykonujemy ten sprzęt z drewna a co się z tym wiąże każdy zestaw jest inny . Idealnie nadaje się do przydomowych ogrodów nadając im niepowtarzalny wygląd a nam dając możliwość treningu o każdej porze dnia w zaciszu swojego ogrodu. Więcej informacji osobą zainteresowanym podeśle na emalia.

63009981156950454780.jpg

24515235522729656879.jpg

10681779355088150104.jpg

 

11244869485328350263.jpg

03459310066876569638.jpg

 

 

 

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie , i dziękuje za zainteresowanie . Konstrukcja z drugiego zdjęcia czyli Drążek do podciągania i poręcze to koszt 850zł przy standardowych wymiarach. Drewna i elementów metalowych.

Wymiary Drążka to drewno 14x14cm wysokość od podłoża do drążka 220 cm.
Wymiary Poręczy to drewno 14x14cm wysokość od podłoża do drążków to 140cm.
Długość metalowych drążków to 150 cm.

Oczywiście istnieje możliwość  indywidualnego doboru rozstawu czy wysokości jak i grubości drewna czy metalowych poręczy.

Realizujemy wszystko co sobie klient zażyczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie , tak sprzęt nie posiada atestu żadna tajemnica. Pewnie lepiej żeby taki papierek był tylko na chwile obecną nasza firma dopiero się rozwija i niestety nie posiadamy. Lecz nie jest rzeczą niezbędną by na takim sprzęcie ćwiczyć . Wiele produktów nie posiada atestu a jednak istnieją i całkiem dobrze się sprzedają . Także pozdrawiam i na wszystkie pytania z chęcią odpowiem .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak strona będzie na dniach bo jest w przebudowie, na ta chwile mogę podać link do aukcji allegro tam jest więcej informacji dla zainteresowanych.

http://allegro.pl/drazki-porecze-crossfit-street-workout-i5681654670.html

Oczywiście istnieje możliwość transportu jak i montażu koszty w zależności od odległości do klienta oraz wielkość zamówienia . Siedziba znajduje się  w  województwie śląskim są to okolice Częstochowy malutka miejscowość o nazwie Rębielice Królewskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Co do atestów, to nie pytałem dlatego, żeby zmniejszyć atrakcyjność oferty, czy tym podobne. Projekt mi się podoba i pomożemy w reklamowaniu, o atesty pytałem bo są życzliwi ludzie, którzy wykorzystają okazję, żeby coś zyskać przez brak atestów. Mam kontakt do firmy z Warszawy, która zajmuje się atestami, więc mogę podać jak będzie taka potrzeba. :)

Pozdrawiam!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie jak widzicie należę już do waszego forum .

Teraz chciał bym się do was zwrócić z pewną prośbą .

Potrzebuje waszej opinii co należy zmienić w tych projektach, co należało by do nich dodać . Czego wy jako osoby ćwiczący na takim sprzęcie oczekujecie , jakie inne zestawy warto wprowadzić do oferty.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeszcze tylko mam kilka pytań, Jakiej średnicy są drążki, jaką szerokość mają poręczę i jaką szerokość ma drążek najwyższy?

Co do pierwszego zestawu to ten najmniejszy drążek jak dla mnie nie ma żadnego zastosowania, jedynie wzmocnienie stabilności konstrukcji. Zacznijmy od tego, że ten projekt jest kierowany pod jedną osobę(zgadzam się da radę nawet dwie, ale chodzi mi o wielkość placu), która może przeprowadzić na niej wartościowy trening. Natomiast żeby pocwiczyc jakieś zaawansowane techniki, czy zwiększyć dużo możliwości takiego placu, to proponowałbym zastosować jakiś kwadrat z drążków. A co do drabinki to najniższy szczebelek podniósł bym wyżej w zamian za mniejsze odstępy między nimi. To taka moja opinia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam akurat ten zestaw był konstruowany pod indywidualnego klienta , zażyczył on sobie taki projekt aby również jego dzieci mogły z niego czerpać jakieś korzyści.

Szerokość wysokiego drążka to 140cm standardowy wymiar zmieniany na życzenie.  Szerokość podwójnych to 150 cm a od drążka do drążka to 50cm no ale tu mam pełen zakres regulowania.

Wszelkie wymiary wysokość szerokość drążków ustalane są indywidualnie. Średnica poręczy to 32mm sa to takie standardowe leczy wykonujemy również takie 40mm jak i mniejsze .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie jest za dużo tym bardziej ze dopiero zaczynamy takie sprzęty tworzyć, z dnia na dzień wpadłem na pomysł i tak zacząłem go realizować . Małymi krokami ale cały czas do przodu . Świat idzie do przodu bycie fit jest teraz na czasie,lecz nie każdy może sobie pozwolić na codzienne bieganie do siłowi do tego nie każdy nawet lubi taką formę aktywności niektórzy sobie cenią spokój i rozwijanie ciała w zaciszu swojego domu .

Proszę cały czas o wrażanie swoich opinii dla nas jest to bardzo ważne bo pozwala nam się cały  czas rozwijać i ulepszać. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie  Przychodzę do was z wielką prośba ponownie . Została otworzona strona na Facebooku promująca Królestwo Dobrej formy zachęcam wszystkich do polubienia jej jaki i udostępniana na swoich kontach tej strony . Wszystkim z góry dziękuje Dla was to chwila a dla mnie na prawdę ważna rzecz .

Facebook.com/KrólestwoDobrejFormy

Pozdrawiam Kamil

Edytowane przez Dynloth
Poprawa linku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...