Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik FarGoo


FarGoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak nie mam jak podlaczyc dysku aby zmienic to drugie na aktualne a po 2 uwalonych dresow pokazywal nie bede haha  xd foty plecow i dokladnych wymiarow podam jak dostane sie na dysku bo mam tam dziennik xd i pamietam wage i wymiary bajcow xd nogi tez dodam przy najblizszej okazij ^^ poki co musi wam starczyc xd 

 

1 foto czerwiec 2015

waga 69kg w bicu bylo cale 30cm ^^                                                          2 foto z polowy pazdziernika 2015 Waga 81-83kg  w bicu 39 xd

thumb_amxx_1457806947__received_10238828

Aktualnie mam 87kg moze 86 w lapce 40.5cm

amxx_1457800325__img_20160312_145752.jpg

A to tydz temu

thumb_amxx_1457809232__20160214_183236.j

Mysle ze poki co zaspokoilem wasza ciekawosc xd

Poki co masujemy zobaczymy po wcieciu to bedzie wygladac xd

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mala nie obecnosc xd ale nadrabiamy xd

W sobote byly barki powtorzen nie pamietam ake byla nauka planche xd

Caly trening na poreczach od pompek

Zaczalem od katowania planche

1.Z tuck planche do strable 

Max /max/max/max 

2. Wychelenia pod planche z nogami na wzniesieniu jak najdalej wychylenie i trzymanie 

Max s x4

3. Trzymanie tuck planche

Max s x4

4.pompki ala pseudo pozycja z pypchnietymi plecami rece jak najblizej tulowia aby maxymalnie obciazyc miesnie ktore peacuja przy planche 

Nie pamietam powtorzen xf

Barki:

1.Pompki wcstaniu na rekach

2. Pike 

3. Hindu push ups 

4. Stanie na rekach 

Max s x4

 

Nogi :

Nogi tak samo jak wczesniejsze treningi

 

Poniedzialek:

Plecy i bic podobnie jak wczesniejsze treningi ;) z tym ze przyatakowalem jwszcze fronta i coraz gorzej mi idzie zamiast coraz lepiej xd

 

Dzisiejszy trening jestem zmuszony przeniesc na niedziele z powodu dluzszego zostania w pracy niedawno przyjechalem xdd

 

Czy moze mi ktos powiedziec jak utrzymac tego strable planche?:d jak prostuje nogi ledwo sekunda i jeb w dol xd za to w tucku jak wyprostuje jedna noge to trzymam jak chce xdd

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nogi tak jak zawsze dzis tricuś + abs

Tric 

Zmeczenie wstepne dipy :43

Dipy 20/20/20/20

Russian dips 10/10/10/10

Revers t-bar dips 20/20/20/20

Korean dips 10/10/10/8

Dipy francuskie 20/20/20/20

 

Abs:

Dociaganie nog do poprzeczki :

12/12/12/12

Wycieraczki na strone:

8/8/8/6

V-ki

10/10/10/10

Dociaganie nog do klaty

20/20/20/20

Dociaganie nog do klaty skosnie na strone

10/10/10/10

 

Taka pogoda to az porecze do dipow sie z ziemi wyrywaly tak sie cwiczyc chcialo xd z dzisiejszego treningu jestem mega zadowolony xd

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odswieze troszke moj dziennik i napisze co u mnie xx treningi sa robione nadal taki plan jak przedtem xdd i powoli rosne plecy coraz lepiej sie prezentuja  xdd a tak 23 kwietnia wchodze na cykl kreatynowy z bcaa ;) 

No i juz nie cwicze sam mam pod soba 3 osoby ;) przyszli sie zapytac czy moga pocwiczyc ze mna i tak juz tydzien ze mna dzialaja xxdd najmlodszy z nich ma cale 12 lat imponujace jest to jak miesnie dzieci szybko sie adaptuja do wysilku na poczatku nie mogl sie podciagnac ani razu po tygodniu juz 2 razy ;) po 2 treningach. Bede miał praktyczny punkt odniesienia co do treningow dla dziecixdd sredni ma 17 lat i ma nadwage takze powoli walczymy z jego nadwaga xd no i ostatni 19latek juz cos w domu cwiczyl ale i tak dostaje wycisk na treningu. Ale z umiarem i z glowa xdd zobaczymy ile wytrzymuja ale widze w ich oczach determinacje takze jestem dobrej mysli xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam :P 

Treningi cały czas idą parą grupa z którą robie treningi robi duże postępy najmłodszy już się uczy MU, a chłopak który chciał schudnąć schudł 3kg i już raz się podciągnie  ja wszedłem na ciężary 60kg posiadam + łańcuch 3 kg  Narazie rekordy dip 63kg - 3razy podciągniecie 40kg - 3 razy także nie jest źle operuje na takich ciężarach żeby robić 10 powtórzeń ;) gdy dobije do 12 wtedy zwiększe sobie o pare kg :) cel dobić do 10 pow/50 kg ;) także progres cały czas jest ;P

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kurde no to super, grupa nowa powstaje. :) 

No to elegancko, na zawody siłowe będziesz mógł lecieć tam ciężar na dipy to 43kg i ile wlezie powtórzeń. :) Tak na skale zawodów to trzeba machnąć ponad 20 razy żeby myśleć o podium. :)

Ale rekordy imponujące. :) Graty! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Otóż wczoraj na treningu troszkę przesadziłem próbowałem max ciężar podciągania weszło całe obciążenie czyli ok 63 kg i 2x także się ciesze :P

więc tak wczorajszy trening

maxy

5x40kg

3x55kg

2x63kg

potem trening wszedłem na bardzo głeboką wodę chciałem cisnąć z takim obciążeniem jak dipy robie czyli około 26-27kg. 

czyli 

Podciąganie nachwytem:

2x10 po 26-27kg

1x7 po 26-27kg

1x8 15kg 

podciąganie podchwytem 

3x10 po 15kg

1x8 po 15kg

podciąganie nachwytem wąsko 

4x10 po 12kg

podciąganie wąsko podchwytem 

4x10 12kg 

 

Australijki podchwytem/nachwytem 

4x15 

miażdżenie ławki 4x12 po 25kg

odwrotne miażdżenie 4x30

 

Dziś była klata: 

Mu 8/8/8/8

Dipy 4x10 po 26-27kg

dip on streight bar 4x15 ---> tu musze dodać obciążenie 

pompki z nogami na wzniesieniu na poręczach 4x10 

pompki szerokie na poręczach 4x12 

pompki na boki na poręczach 4x6 <- na strone

Pompki nierówne 4x12

Pompki spider 4x10 

 

Po tym treningu zapasy i wygłupy z chłopakami

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...