Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik FarGoo


FarGoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jest tak, że masz drążek i dwóch sędziów jeden liczy powtórzenia a drugi pilnuje poprawnej techniki. Zakładają Ci obciążenie do podciągania 36kg a do dipsów 42kg - chyba coś takiego z tego co pamiętam. I robisz ile wlezie. Jakbyś machnął tak jak mówisz 50kg razy 15 to pierwsze miejsce gwarantowane.

O znalazłem tak to wygląda: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem o zawodach siłowych w poznaniu najbliżej mnie :) 

i tam wystartowałbym w 3 konkurencjach ale to za rok dopiero: 

MU podciąganie i dipy 

Mu bez obciążenia ile wlezie max robili po 17-18 ja robiąc 8 tak jak serie byłbym w top 6 ;D

Podciąganie z 20 kg( robili po 19 pow) dogrywka 32kg(13pow)

no i dipy bez obciążenia tu jest masakra 1 miejsce 109 dipów rekord 119, więc dla mnie narazie nie osiągalne . 

a w tych zawodach wyżej  to ja mówię jaki ciężar chce i trzaskam powtórzenia czy jest ustalony ?:P

ja bym był w kategorii wagowej 80+ czy są wieksze ?:D

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Raczej większej kategorii nie ma.  

No to liczę na to że wystartujesz.  

Szczerze to mi by się nie chciało tyle dipów robić xd Lepiej założyć kettla 42kg i zrobićte 13 powtórzeń.  

W tych zawodach co dodałem to taki ciężar jest ustalony na stałe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziś był sam triceps :P 

 

zacząłem od Mu

8/8/8/8

dipy 26kg

10/10/10/10

Russian Dips bez opierania łokci na poręczach tylko utrzymanie ich w pozycji 90 stopni w powietrzu

6/6/5/5

Korean dips

8/8/8/8 - dziś mało bo doszło nowe ćwiczeine

Korean typewriter dips 

4x 3 na strone

revers tpriter dips 

15/15/15/15

dipy francuskie 

4x25

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po treningach z ciężarem między nogami czuje się jak bym od nowa wszystko zaczynał ;P takie zakwasy nawet na bicku są <3 gdzie już dawno zapomniałem co to zakwasy na bicu

 

no to się brać brać a nie gadać  bo gadaniem się treningu z obciążeniem nie zrobi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś trening można powiedzieć że full body ;D na początek troszkę MU wygibiasów na poprzeczkach próby hs'a na jednej poprzeczce 4 serie podciągania z obciążeniem podchwytem i nachwytem itd potem zrobiliśmy sobie małe zawody. 

Naoglądałem się bar wars na yt ;D i postanowiliśmy zrobić własną wersje ;D

rozegrane zostały 2 rundy pod rząd ;D 

pierwsze co zrobilismy to papier kamień nożyce wygrany wybiera 2 ćwiczenia przegrany 1 (musi być troszkę hazardu) i ja akurat przegrałem 2 razy w tym ;/ 

ale runda I

50 pompek 

30 podciągnieć

40 dipów (wiadomo kto wybierał) 

Tu poszło bez mniejszych problemów no i wygrana dla mnie 

runda II (tu juz zmęczony jak koń po westernie) 

MU 20 

Russian dips 30

lsit 60

no tu miałem już troszkę ciężko robić ale dałem radę i również wygrałem ale nie chodzi tu o wygraną tylko dotarcie do celu :) 

Powiem wam że dał mi się we znaki trening ale takie są najlepsze ;) 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musze pas sobie kupić robiłem ostatnio podciągania i pękł za duże obciążenia xD 

Kurcze ładnie ci te dipy wchodzą :P dzik normalnie ;P

Wczoraj musiałem robić dipy bez obciążeń ale sobie jako tako poradziłem bo zrobiłem sobie serie łączone (bez odpoczynku)    5-10-15-20 ;D

5 MU --> 10 dips on streight bar --> 15 dip --> 20 regular push ups :P 

i potem już normalny trening składający się praktycznie z pompek :P

 

Ps 

co do zwiększania obciążenia to dobieram taki żeby robić 8 powtórzeń  dobijam tym ciężarem do 12 i dokładanie ciężaru :P

Może mozolny progres ale jest bo nikt nie powiedział że od razu będzie 100kg dip ;D 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba poradzę sobie już nowy pasek się łatwi ^^ :P 

Ogólnie chłopakom spodobał się trening ala bar wars no i zapytali się czy nasze treningi mogłyby tak wyglądać ;P Ja mówię że możemy zrobić taki trening usiadłem z nimi każdy dawał swoje pomysły i tak powstał nowy trening chcemy nim ćwiczyć 3 miesiące aby zobaczyć jakie efekty ja też będę bogatszy o nowe doświadczenia. 

Trening od poniedziałku do piątku 

Poniedziałek Plecy

Wtorek Klata 

Środa Nogi Barki

Czwartek Tric brzuch 

Piątek FULL body 

 

Cały trening będzie składał się z 3-4 sesji, jedna sesja składa się z 3-4 ćwiczeń ;P 

i trzeba w jak najkrótszym czasie wykonać tą sesje składającą się z danej liczby  ćwiczeń dając z siebie wszystko na początku ustalona jest liczba powtórzeń :) 

Ale przed tym treningiem nauka technik ;) 

zobaczymy jak to się w ogóle będzie sprawdzać i prezentować dziś pierwszy taki trening  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wcześniej pisałem treningu nie było  2 dni temu rozwaliłem sobie bark i plecy ;D bark przeszedł ale plecy nadal bolą co prawda dziś zrobiłem lekki trening tricka ale nie forsowałem się ;P 

Byłem u kręgarza niby mnie tam nastawił ale jeszcze ciężko się podnieść z łóżka ale mogę przynajmniej wykorzystać ten czas na doszkalanie się i czytanie ;P 

A tak się doszkalamy :P

amxx_1464890999__13149902_10949370472523

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...