Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik FarGoo


FarGoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem założyć dziennik ponieważ od niedawna zacząłem lecień nowym treningiem  i żeby nie pogubić się w liczbach ?  trening wymyśliłem sam i jestem bardzo z niego zadowlony ? Polega na stałej progresji zależnej od organizmu człowieka, na ile mi pozwala organizm 

Wyjaśnie na podstawie np dipów 

Ilość dipów robię 4 serie dipów zaczynając od (10/12/14/12) 

Jeżeli w ostatniej seri uzyskam tyle co w drugiej nie więcej!:D to na następny trening już powtórzenia wyglądać będą tak 

(12/14/16/max ale nie więcej niż w 2 serii) robie to aż nie dojdę do takiego punktu że nie będę mógł zrobić ? 

zacząłem nie dawno i własnie od 10 powtórzeń ? 

 

 

Dziś był trening technik + klata 

Front - 4xmax s 

MU do front 4xmax (5/5/4/5)

MU z l-sit 4xmax (5/5/4/2)

Tuck planche 4xmax s 

prostowanie nóg na stronę w tuck planche 4xmax 

Trening: 

Zmęczenie wstępne max dips (37) 

dipy na klatę (16/18/20/18) - za tydzień od 18 zaczynam:) 

Dip on streght bar (16/18/20/18) 

Pompki z nogami na wzniesieniu na butelkach (bardzo ciężkie ćwiczenie jak dla mnie)  (10/12/14/11) 

Pompki diamentowe (18/20/22/18) 

Pompki z szerokim rozstawem dłoni (20/22/24/21)

archer push ups (tyle że na bok opuszczam się i w górę a nie przesówam się z lewej do prawej) (10/12/14/12)

Spider man push ups (12/14/12/14) 

na dobicie mix pompek (2x- diament 2x z wąskim rozstawem dłoni 2x- z normalnym - 2x szerokie - 2x archer) robie to bez przerwy aż nie upadnę i nie robie przerwy dziś dałem radę tylko 3 razy ten krąg zrobić ?

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i trochę ten trening zajmuje ale cóż :D a zapraszam zapraszam :) 

 

Dziś były plecki przed treningiem bawiłem się troche z HF :) 

Utrzymanie HF (tu nie liczyłem ile serii )/max 

wznosy HF 4xmax

Back 4xmax s 

I standardowo Front  4xmax s 

 

Trening: 

Podciąganie na jednej ręce (1/1/0/0) :( porażka :D

Podciąganie na jednej ręce z ręcznikiem (6/8/10/6)(each side )  

Podciąganie w pozycji tuck front (12/14/16/14)

Podciąganie szerokie (16/18/20/18)

Pociąganie za kark ( 16/18/20/18) 

Podciąganie z podklaskiem (10/12/13/10)

Typewriter pull ups (6/8/9/6) (each side)  

Explosive pull ups (6/8/8/6) 

Miażdżenie ławki w tym przypadku poręczy od dipów hah (nigdy nw jak to się nazywa) (26/28/30/28) 

Odwrotne miażdżenie? (podobnie jak miażdzenie tylko że zamiast unoszenia tułowia unosze nóg) (26/28/30/28) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puki co treningi idą w miare gładko ale jeszcze tak z 2-3 i już nie będzie miło :D 

Dzięki @Trip kminiłem trochę na tym zobaczymy jak będę się rozwijał przez ten trening :) zresztą wszystko będzie tutaj opisywane ;) 

Siły mam za mało ogólnie zawsze mam takie wrażenie że jestem za mały i że za mało umiem ;) I nie wiem kiedy będę w końcu zadowolony z wyglądu i z siły xD

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wow szykuje się kolejny fajny dziennik. :)

No powiem Ci, że 37 dipów w serii wstępnej to całkiem ładny wynik. :)

Fajny pomysł z planem mi też się podoba, cieszę się, że kombinujesz i szukasz swojego indywidualnego sposobu na plan treningowy jak i schemat. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej trenowałem maxami to dużo mi dało :) Ogólnie mam zamiar dobić do 50 wtedy zacznę bawić się z dokładaniem ciężarów :D

I zapomniałem napisać że nie dopuszczam do przeprostu(czy jak to się zwie) Nie do konca prostuje żeby mięsień cały czas pracował i był napięty ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś uzupełniam wczorajszy wpis bo zwyczajnie w świecie byłem tak padnięty po pracy i po treningu że głowa mała :D 

 

Wczorajszy trening Triceps :) 

Nauka:

BL to Korean dips - max/max cały czas to katuje ale nie wychodzi jedną ręke wywinę ale już na 2 sił brakuje ;/  

 

Trening: 

Zmęczenie wstępne dipy (36) 

Dipy (16/18/20/18)

Russian dips (8/10/12/8)

Pompki francuiskie z nogami wyżej niż ręce (24/26/28/26) -- Tu pompa konkret była już :D

Revers t-bar dips (14/16/17/13)

Korean Dips (8/10/12/10)

podobne pompki do hindu push ups (14/16/18/16)

Pompki diamentowe(18/20/22/20)

Tiger push ups (10/12/14/11) 

Pompki z podklaskiem (12/14/16/14)

Zakończyłem jeszcze dobiciem tricka na drabinkowych dipach od 1 do 10 :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dzisiejszy trening 

Biceps + abs :D

Ogólnie nienawidzę wszystkiego co ma w nazwie chin ups - nie wiem czemu zawsze się zmuszam do tego :D

Ogólnie pokatowałem chin up muscle ups  - Oczywiscie jak przy tym ćwiczeniu u mnie bywa nadciąga mi bardzo mocno kciuki co przez chwile daje bardzo mocny ból ;/ Wy też tak macie?

Trening

Biceps

zmęczneie wstępne controled chin ups (24)

Controled chin ups (12/14/14/8) 

one arm chin ups z ręcznikiem (8/10/12/8)

Negative one arm chin ups (4/6/5/4)

Młoty  (14/16/18/14)

Australian chin ups z nogami duzo wyzej niż ręce (10/12/10/8) -- masakra pompa!:D

Tuck Front chin ups (12/14/16/14) 

 

ABS

Zmęczenie wstępne dociąganie zgiętych nóg do klatki (55)

dociąganie zgiętych nóg do klatki (20/24/28/24)

L-ki (12/14/16/14) 

Prostowanie nóg z tuck front do front (8/10/7/5)

Wycieraczki (10/12/14/12)

Skośne dociąganie zgiętych nóg do klaty (14/16/18/20)

 

Jutrzejszy trening barków musze przenieść na niedzielę ze względu na to że jutro idę na noc horrorów z damą :D i po zrobionym treningu na pewno bym do końca nie dotrwał :D

Wgl dziś dla odmiany przed treningiem zjadłem sobie zupę bo nie chciało mi się robić przedtreningówki i pierwszy raz od dawna w połowie treningu mi się tak jeść zachciało :D  także porządna przedtreningówka źródło dobrego i długiego treningu (Y)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dobre treningi, a powiedz mi co czujesz po rosyjskich dipsach? :D

Wgl dziś dla odmiany przed treningiem zjadłem sobie zupę bo nie chciało mi się robić przedtreningówki i pierwszy raz od dawna w połowie treningu mi się tak jeść zachciało :D  także porządna przedtreningówka źródło dobrego i długiego treningu (Y)

Też tak czasami mam, dlatego zawsze białko jest pod ręką. :D

A co to za zupa? :3

 

Edytowane przez Dynloth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

No bede probowal az wkoncu sie uda xdd ogolnie zmienilo sie u mnie znowu troche xdd klade nacisk na odstsjace partie bardziej ;)

Wiec rozstaw wyglada tak:

Poniedziałek : plecy bic

Wtorek: klata

Środa: nogi

Czwrtek: triceps brzuch

Piątek: plecy bic

Sobota: barki nogi

 

Ogolnie troszke moze was zaskocze ale robie 2,5 min przerwy miedzy seriami a 3 miedzy cwiczeniami ;) a juz tlumacze dlaczego w wielkim skrocie chodzi o fosfokreatyne ktora znajduje sie w miesniach to ona odpowiada za zakwasy ATP czyli nosnik energii a co za tym idzie prace miesnia itp itd. No i o to ze miesien mozna zaatakowac wiekszym ciezarem w moim przypadku wieksza liczba powtorzen. Zawsze przy ostatnich cwiczeniach mialem problem sie dygac teraz robie caly trening jak sie nalezy i na prawde czuje roznice ;)  

A dieta niestety nadal nie jest dopieta co prawda 5 pisilkow jem i staram sie jesc 4k kcal ale nadal to nie to ;) powoli zaglebiam sie w wiedze diety tluszczowej moze na nia sie przeniose xd zobaczymy ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...