Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Martino


Martino
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Postanowiłem założyć swój dziennik treningowy :) a w sumie czemu nie? Dzisiaj mały sprawdzian :) 

Wybrałem się na małą sale ala siłownia bardziej miejsce do amatorskiego fitnesu. Jedyna wada miejsca że nie ma drążka do podciągania :(

Jest jedynie maszyna do ćwiczenia pleców. Drążek ściągany do dołu. Ci co byli na siłowni pewnie wiedzą o co chodzi. Stwierdziłem że będę ustawiał chyba swój ciężar i ćwiczył na tej maszynie.

Dodam tylko że nie mogę jak na razie ćwiczyć nóg przez kolano. Jeszcze chodzę na zabiegi rozbijania tkanki falą uderzeniową. Na razie delikatnym ćwiczeniom podołam :)

Wracając do małego sprawdzianu:

Pierw jazda rowerkiem stacjonarnym 5km w 21.16 nie było tak źle :)

Dipy na poręczach 12

Pompki 23

Myślę że chyba nie ma takiej tragedii :)

Plan jaki sobie obrałem składa się z FBW plus rower.

Ćwiczenia 3 razy w tygodniu rower 3 lub 4 razy w tygodniu z racji nogi i odbudowania w niej mięśni i pełnej sprawności.

FBW:

Poniedziałek, Środa, Piątek

Rower:

Wtorek, Czwartek, Sobota + jakiś dzień na treningu :)

Rower oczywiście normalnie na świeżym powietrzu no chyba że pogoda jak dzisiaj śnieg i deszcz to wiadomo stacjonarny na sali :)

FBW :

Pompki  10/10/12

Pompki diamentowe 8/10/12

Podciąganie nóg do kąta prostego 6/6/8

Deska 20s/20s/25s

Ściąganie drążka do brody chwytem szerokim 6/8/10

Krótkie pompki 10/10/12

Pompki z rękami przy biodrach 6/8/10

 

Myślę że takie FBW na 6 tygodni coś mi pokaże chyba że się mylę :)

Jeśli FBW słabe itd. mile widziane uwagi :)

Się rozpisałem :)

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pompki Szerokie 10/12/14

Pompki diamentowe 10/10/12

Podciąganie nóg do kąta prostego 6/8/10

Deska 20s/30s/30s

Ściąganie drążka do brody chwytem szerokim 6/8/10

Krótkie pompki 14/16/18

Pompki z rękami przy biodrach 8/8/10

Tak będzie lepiej :) Ogólnie plan mi się podoba i efekty też pewnie szybko przyjdą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Niestety jeszcze obecna rehabilitacja nogi i zabiegi uniemożliwiają mi na razie ćwiczenie. Zostaje mi tylko jeszcze rower do końca zabiegów.

Czyli planem zacznę trenować dopiero od Kwietnia :/ Jakoś się przemęczę niestety. Uchwyty do robienia pompek już zakupione na nich też będę trenował L-sit oraz Frog Stand.

Jeszcze dokładnie w piątek będę rozmawiał z moim rehabilitantem czy mogę jakoś pompować :) na pewno wznosy nóg i prostowanie do kąta prostego odpada :/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Kontuzja jest rodzaju ze mam narośl kostna w stawie i jest teraz rozbijana falą uderzeniową. Lepiej nie przeciążać kolana jak to jest robione. Narośl niestety jest taka męcząca że podrażnia kolano od środka i przy obciążeniu kolana potrafi tak podrażnić że zbiera się płyn i trzeba robić punkcje. A to jest mało przyjemne :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka konsultacje były i mogę ćwiczyć  jeahhh :) może nie całkowicie bo jeszcze nogi nie. Nie mogę robić podnoszenia do kąta prostego i wznosów kolan. Natomiast pompki itd mogę :) więc od poniedziałku zaczynam trening. Co do kolano to sport od małego piłka kosz rolki deska i latem i zimą i trochę kontuzji. Na starość wychodzi :) to co teraz mam rozbijanie to da we urazy. Ale będzie dobrze tak łatwo się nie poddaje ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...