Skocz do zawartości

Wyzwanie wagowe

Rekomendowane odpowiedzi

• Administrator

Siemanko Rodzinko.

3 marca pyknęło mi i @Bernowi 3 lata treningów Street Workoutu i z tego powodu wpadłem na pomysł żeby zrobić wyzwanie wagowe.

Nasza stałą waga mniej więcej to ok. 84kg w zimę i 80-82 w lato przy wzroście 186cm, a wyzwanie polega na tym abyśmy do końca kwietnia dobili do 90kg wagi.

Rzuciliśmy sobie o takie wyzwanie i spróbujemy je zrealizować, zobaczymy jak wyjdzie. :)

Ostatnio ważyliśmy się wczoraj i waga byłą taka:

@Dynloth - 85,5kg

@Bern - 84,8

Niewiele nam brakuje, myślę że podołamy. Przyłącza się ktoś? Tak akurat na końcówkę okresu robienia masy?

• Lubię to 3
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Siemanko Rodzinko. 3 marca pyknęło mi i @Bernowi 3 lata treningów Street Workoutu i z tego powodu wpadłem na pomysł żeby zrobić wyzwanie wagowe. Nasza

Dobra. Kolejne wyniki : @Bern: 85.1 kg @Dynloth: 85.8  Powoli ku celu.

Przyłączam się xD A więc W kwietniu ważyłem 82.5 kg a teraz 90.4, a więc WYGRAŁEM xD Hura!!!! Pierwszy wygrałem xD Jesteście słabiaki, byłem sz

ja skończe masówkę po cyklu kreatynowym w kwietniu wejdę od razu Kreatyna + Bcaa :) także u mnie do Maja będzie masówka :P i mam nadzieje że do 93-94 dobije zobaczymy :) także ja się dołączam ale do końca maja termin :P 

• Lubię to 1
Odnośnik do odpowiedzi