Skocz do zawartości
Workout Athletes

Nasze kontuzje - ile i w jakim czasie?


Dynloth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno radze dbać o barki, bo są bolesne i wykluczają z większości ćwiczeń. (wiem coś o tym >C)

Rozgrzewaj także dobrze nadgarstki bo też czsem jest z nimi kiepsko. d

Czyli pamiętaj, rozgrzewka przede wszystkim, chociaż pokrąż stawami nawet przed krótkimi ćwiczeniami, np. jakbyś szedł drogą i naszło Cię na próby BL  xD

Ja tak kiedyś załatwiłem bark, ponieważ o tak z biegu postanowiłem porobić skinny the cat (czy jak to sie piszę) i raz za bardzo przeciągnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

ja w ciągu 2 lat  2x Bark bo pewnie nie był przyzwyczajony do takich "przeciążeń"  i żebro nie pamiętam już w jakich okolicznościach ale  4 tyg miałem problemy z ruszaniem ręką  bo żebro bolało jak franca ale na siłe trening robiłem nieraz z płaczem prawie ale robiłem  no i guza se nabiłem ale to raczej nie kontuzja uczyłęm się  przeskakiwania na 2 stronę poprzeczki i zahaczyłem nogą o poprzeczkę i jakoś chciałem się zaasekurować że nie udało i głową w piasek z 2m jak se to przypomnę to czuje ziarenka piasku w zębach  haha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah widzisz było ich tyle że zapomniałem więc opowiem o tym 

Był czerwiec dzień po zakończeniu roku szkolnego zachciało mi się uczyć fiflaka na trampolinie i niestety rzuciłem sie tak że upadłem na głowe i akurat na paluszka ktory do teraz jest zepsuty ale na szczescie na co dzień nie przeszkadza wiec jest dobrze 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Lekarz mi w tamtym roku mówił różne rzeczy, mniej więcej stanęło na jakiejś wadzie więzadła, ale ja ostatnio odkryłem że to może być problem z przykurczem tylnej taśmy mięśni, bo jak się porządnie poroluje to przez dwa-trzy dni jest spora ulga  Tylko problem jest taki, że nie mam nigdy czasu na rolowanie xD

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dynloth zmienił tytuł na Nasze kontuzje - ile i w jakim czasie?
  • Dynloth podpiął ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...