Skocz do zawartości
Workout Athletes

Zarabianie w internecie


Maverick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

W tych trochę zarobiłem ale nie jakieś kokosy. Długo trwało potem zmiany i olałem ich. We wrześniu 2016 przerzuciłem się na kryptowaluty i tu można się bawić :D teraz tylko rozliczyć się z 2017 z US i działać dalej, a że aktualnie są promocje bo jest mocna korekta można tanio kupować :) Do tego jeszcze KNF wraz z rządem rzucił się na giełdy polskie i Ci co się boją uciekają z krypto ze stratą a Ci co ogarniają jak ja czekamy na kolejne wzrosty :D

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No krypto to jest biznes dosyć ciężki, ja ogólnie trochę straciłem ale na szczęście była to tylko kasa z zysku, bo wkład już dawno wypłaciłem. Ale nauczyłem się co i jak i żeby nie działać na emocjach. Teraz czekam, aż Game znowu dojdzie do 23zł i z resztą idę na longterm. Może za 2 lata będzie na mieszkanie ;D Ta ale to nie moje klimaty za dużo roboty z tym jest nie chce mi się ludzi pozyskiwać wolę jak mogę robić hajs bez szukania ludzi. Teraz na FB jest dużo ludzi którzy naganiają można to bez problemu zauważyć na różnych grupach

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko to od reszty stron uciekłem szkoda czasu i pieniędzy na niepewne zyski. Czy ja wiem ryzyko nie jest aż tak spore. Przykład

Masz 2tysiące które są luźnymi środkami nie masz co z nimi zrobić i leżą na koncie.

Kupujesz sobie teraz coś taniego np taki Game po 8zł + prowizja giełdy daje nam jakieś 245szt.

Przelewasz sobie na portfel poza giełdą i czekasz dajmy na to rok.

Po roku wchodzisz i patrzysz Game jest teraz dajmy na to były dobre newsy i poleciał do 40zł<jest to aktualnie bardzo prawdopodobne>.

Czyli sprzedajesz 245szt + prowizja za jakieś 9700zł od tego odprowadzasz podatek 18% 1404zł czyli jesteś na czysto 6396zł po roku.

 

Oczywiście jest to optymistyczny wariant (taki, że przez rok nie zaglądasz na kursy jak stoją na giełdzie, bo to u początkującego może dobijać) ale po sobie wiem, że w 100% możliwy. Sam jak zaczynałem to kupowałem LISK po 0.60gr w którego nikt nie wierzył mówili że SCAM itp, a że nie miałem zbyt wielkiego wkładu i lubię wchodzić w projekty bez wiary, a pod koniec 2017 chodził po 100zł więc można zauważyć duży zysk. Tylko ja trochę udupiłem mój kapitał wtedy, bo jak pisałem wcześniej poleciałem emocjonalnie pochapałem się na zysk trochę się wystraszyłem i w sumie traciłem i zyskiwałem. Ale, że to były moje początki więc wszystko sobie wybaczyłem, a zyskałem cenne "doświadczenie" w tradowaniu. Ale też przynajmniej nie muszę nikogo namawiać, żeby zarobić, a z kolegą nawzajem się dokształcamy :)

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No to w sumie ciekawe rozwiązanie na pomnożenie kasy :) Dwa tysiące to nie jest dużo, a jak ktoś ma ponad 10k na możliwości inwestycyjne no to już fajnie można się pobawić :)

A to skoro przez taką sytuację "udupiłeś" to duże są skoki kwot? :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rynek jest średnio przewidywalny, a że ja nie patrze się na wykresy, bo nie chce mi się robić analiz technicznych to ide na żywioł dlatego trochę poleciałem ale tylko kasą którą pomnożyłem więc nie mam dużej straty bo i tak jestem do przodu jakby nie patrzeć. Podam aktualny przykład skoków na koniec 2017 BTC chodził po około 20tys dolarów teraz w styczniu spadło do 6tyscięcy dolarów aktualnie jest po 8/9tys $ nie wiem dokładnie, bo się nie patrze ale jak widać korekta dosyć mocna. Jak BTC leci to tak naprawdę idą wszystkie krypto w dół. Chyba, że BTC zejdzie z tronu i ktoś inny będzie przodował na rynku ale to jest tak 20% szans na to :) Póki co 80% osób które weszły w krypto bo widziały w tym szybki zysk i np weszły w BTC jak siedział po 15tys$ to teraz albo siedzą i płaczą, że sprzedali taniej po szybko spadało i teraz trzeba kredyt spłacać zaciągnięty na to albo czekają jak na szpilkach żeby wyjść na 0. Tylko mało osób myśli o tym by wchodzić tylko z kapitałem który można stracić i wtedy można fajnie działać bez noża na gardle :) Ale najgorzej jak ktoś sprzeda wszystko weźmie kredyty, a wgl się na tym nie zna i zostaje bezdomnym, a takie osoby też są

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie handlem, w kopanie nie chce mi się bawić, bo najpierw trzeba wydać z 15/20 tysięcy PLN na zrobienie koparki która będzie miała sens i w ciągu roku się będzie mogła zwrócić oczywiście jak kursy będą pomyślne :D ale ogólnie koparka dość że hałasuje, dużo prądu bierze i musi być w miarę chłodnym miejscu, a kopanie teraz też nie jest takie łatwe jak kiedyś, gdzie można było na lapku se kilka BTC wykopać miesięcznie, teraz prędzej lapek padnie niż wykopie się 1BTC :k05163:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giełd jest kilka Bitbay i Abucoins najlepsze polskie giełdy, Binance - ogólnoświatowa ale nie ma wymiany na FIATY (PLN, USD itp) czyli trzeba operować na parach jak np GAME-BTC GAME-ETH albo inne które są dostępne. Ja osobiście jestem tylko na Bitbay, a KNF mam gdzieś nawet PKO i Alior jest tam wpisany. A to co im zarzucają to i tak pewnie przejdzie bokiem, a jak nie to zmienią kraj rejestracji i będzie dalej hulało  :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...