Skocz do zawartości
Workout Athletes

Zarabianie w internecie


Maverick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo rodzinko!

Dziś przychodzę do Was z tematem zarabiania pieniędzy w internecie. Od 2 tygodni jestem w 2 programach Revshare takich jak:

MX.World - nie warto już

Recyclix   - padło

Payza - mój ref https://secure.payza.com/?PpAU73q6wUF2znuZ3lbINXW1JyCWLc1J3BvTXf3Q3nw%3d   czysty  https://secure.payza.com/signup/signup.aspx Jest to procesor płatniczy na który przelewamy pieniądze z banku lub innych źródeł i potem przez Payze możemy kupować paczki/śmieci z powyższych programów.

My 24 hour income - upadło

Teraz krótko powiem coś na temat tych programów. 

MX.World jest programem który założył James Lee Valentine który stworzył sieć programów MX które pozwalają nam zarabiać. Jego programy istnieją i są w 100% wypłacalne od ponad 4 lat, więc ma wielu zwolenników w tym mnie. Często robi seminaria na których opowiada jakie nowości w programach i także odpowiada na wiele pytań jak działać. W Polsce także są takie spotkania najbliższe jest w kwietniu we Wrocławiu. MX jest programem typu revshare czyli żeby zarobić musimy coś od siebie dać "$". Wpłacamy przez procesor np Payza kwotę którą możemy na to przeznaczyć - polecane jest przez wszystkich minimum około 200$ co pozwoli na dzienne kupienie małej paczki. Potem za to co mamy na Payza kupujemy paczki są 3 rodzaje Mini, Medium i Millionaire. 

1 mini kosztuje 5$ i wypracuje nam w 44dni 5,5$ - dziennie 0,125$

1 medium kosztuje 25$ i wypracuje nam w 44dni 27,5$ dziennie 0,625$

1 millionaire kosztuje 50$ i wypracuje nam w 44dni 55$ dziennie 1,25$ 

Patrząc się na aktualny stan moich paczek 1Millionaire, 1 medium, 37mini dostaje każdego dnia 6,5$(i każdego dnia ta kwota rośnie w górę, bo kupuje nowe paczki), które przez najbliższy czas reinwestuje by w przyszłym roku móc wypłacać minimum 100$ przynajmniej raz w miesiącu. Jeydną rzecz którą musimy robić to kliknąć 10reklam dziennie po 20sekund.

Dodatkowo planuje jeszcze wpłacić 250$ i kupić dodatkowe paczki, żeby można było konkretnie działać. Ważne jest że wykupujemy reklamę więc jeżeli posiadamy jakąś stronę WWW, blog itp, np workoutathletes.com/  to możemy zyskać nowych użytkowników. 

1.jpg

 

Recyclix firma zarejestrowana została na terenie Unii Europejskiej, a co więcej na terenie Polski, gdzie zyskuje coraz większe grono swoich zwolenników. Recyclix działa jako spółka z o.o. Posiada więc własny numer KRS, nip, regon i nie jest anonimowa. Prezesem firmy jest Šuranovas Aleksandr. Nie jest on więc reprezentowany stricte przez Polaków, ale przez Łotyszów. 

Główna działalność firmy to recykling, czyli przetwarzanie odpadów i odzyskiwanie z nich materiałów i surowców. Działalność jest więc typowo ekologiczna. Firma swoimi zyskami chce się dzielić ze swoimi inwestorami.  Po wpłacie depozytu albo korzystając z bonusowej kwoty 20euro możemy rozpocząć inwestycję w programie poprzez zakup śmieci (w kilogramach). Proces inwestycyjny dzieli się na cykle a te na podcykle (śmiecie -> regranulat -> granulat), po którym możemy albo reinwestować depozyt i rozpocząć kolejny cykl, albo reinwestować depozyt i wypłacić same zyski. Nie opłaca się to po pierwszy cyklu gdyż nic nie zyskamy. Ja prócz darmowych 20euro wpłaciłem jeszcze 100euro czyli dzięki 120euro mogłem kupić 608kg śmieci które teraz jeszcze przez 7dni będą przetwarzane na regranulat, a potem jeszcze przez 14dni w granulat. Potem reinwestycja i tak przez kilka cykli i odbiór części zysków i część dalej będzie pracowała.

32.png

 

My 24 hour income na czele stoi pochodzący z Kanady Drew Burton. Jest on jednym z najlepszych promotorów, patrząc na jego wyniki w innych programach. Program miał dość długi pre-launch bo ponad miesiąc, na starcie było już 18000 użytkowników. Oficjalny start odbył się 20 sierpnia

W programie do dyspozycji mamy cztery rodzaje planów zarobkowych:

5$ adpack możemy kupić maksymalnie 100
15$ adpack możemy kupić maksymalnie 100
35$ adpack możemy kupić maksymalnie 200
75$ adpack możemy kupić bez ograniczeń

Tutaj najlepiej działać na BTC niż na procesorach płatniczych z tego powodu że nie ma reinwestycji jako takiej w programie tylko musimy wpłacać i wypłacać by reinwestować a na BTC to praktycznie nic nas nie kosztuje

 

Tak więc jest wiele sposobów na zarabianie te dwa ja sam sprawdzam, moi koledzy z którymi działam w tych programach są dłużej i w styczniu będą robić pierwsze wypłaty także podzielę się z Wami screenami. Jednak na internecie jest wile potwierdzeń przelewów z tych programów. 

Pamiętajcie są to programy które w dowolnej chwili mogą się zwinąć z naszymi pieniędzmi i takie są programy revshare jednak jestem pozytywie nastawiony na kilkuletnie działanie tych 2 programów. Istnieją jeszcze inne programy ale nie ma co szaleć w kilku najpierw zadziałajmy w dwóch, a potem jak będziemy już na dobrej pozycji wchodźmy w kolejne :)

Zasada działania w takich programach jest jedna wpłacaj tyle ile możesz stracić. W tego typu programach trzeba podjąć ryzyko ale jak mówię "no risk no fun".

Chętnie odpowiem na Wasze pytania. Jak ktoś zarejestruje się z mojego reflinka to proszę o napisanie do mnie. 

Pozdrawiam!

-Maverick

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że problemy w takich programach mogą się pojawić to jest wpisane w ich definicje. Wszystko zależy od programów w jakich się jest. Wiele programów jest kilka miesięcy i zamyka inne kilka lat. Dlatego trzeba zawsze dokładnie prześwietlić i posprawdzać. Póki co w tych 2 programach nie ma problemu ludzie wypłacają. Są to dosyć młode programy więc jeszcze wiele przed nimi, zwłaszcza recyclix odpady zawsze będą więc może się to okazać firma długofalowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam na początku też tak miałem ale potem się wczytałem i jest z tym dobrze w recyclixsie jest to dobre że możesz zacząć z 20euro za darmo i jak się nie spodoba to się pożegnać z programem a jak się spodoba to wrzucić te 20 euro dodatkowo i samo po 3 miesiącach wypracuje 2x tyle około :)

MX trochę bardziej skomplikowany ale jak się znajdzie strategie to potem z górki. Valentine złożył obietnicę że MX będzie działać minimum do 2020 roku a widząc po zmianach jakie wprowadzają to bez problemu pociągnie.

W każdym razie nikogo nie nakłaniam:), a dziś w Macu(bez hejtów cheat day raz w miesiącu:P) siostrze wytłumaczyłem jak to dokładnie wygląda i się zainteresowała tym więc jest postęp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja powiem Ci, że raz się bawiłem w takie zarabianie. Ciocia podała mi stronkę i była dosyc spoko, bo na dole ekranu był baner wielkości standardowego bannera reklam gooogle i za to, że ten program był włączony naliczały się hajsy, a czasami wyskakiwały reklamy programu które mogliśmy kliknąc i w zależności od wylosowanej sumki dostawaliśmy dodatek/premię. Nie powiem bo długo w tym siedziałem i uzbierałem już 40$, ale potem przestaełm tego używac, zapomniałem dane logowania i odpuściłem na dobre, z resztą tak jak i ciocia, bo trzeba było miec 300$ żeby dokonac wypłaty. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o czym piszesz to trochę inny typ zarabiania ale też całkiem fajny tylko ten limit wypłaty trochę duży, bo trzeba dosyć długo posiedzieć żeby to wyciągnąć:) Ja ogólnie w zarabianie przez neta bawię się od technikum ale zwykle to były PTC albo stronki z ankietami itp, w revshare jestem trochę nowy ale ciągle pogłębiam swoją wiedzę by jak najkorzystniej na tym zarobić i by moi poleceni mieli lepsze zarobki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innych programach PTC itp jak jeszcze w  nich działałem to koło 1000zł wyciągałem ale z tym jest dużo pracy i opłaca się bardziej jak ma się dostęp do ludzi jak fora itp. W revshare czyli MX i recyclix jestem od 15 dni więc na razie buduję swoje konto i wiedzę i do około lutego będę reinwestował wszystko, a potem odbiorę same zyski i znowu reinwestycja. W każdym razie na bieżąco będę wrzucał tu postępy i cele które osiągnę w tych programach i wypłaty moje i moich kolegów z którymi działamy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to nie jest główny zarobek tylko dodatkowy. Pracę normalnie mam i jej nie mam zamiaru rzucać w końcu trzeba skądś mieć fundusze na to:D To traktuje tylko jako dodatkowy zarobek który może się zwrócić ale i nie musi, bo dajmy na to że do tego co normalnie zarabiam będę miał 1000zł więcej czy nawet 500zł to jest dużo i to tylko za klikanie 10 reklam dziennie.

Edytowane przez Maverick
"dodatkowy zarobek który może się zwrócić"
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, można i więcej wszystko zależy od tego ile włożysz i jak długo będziesz reinwestował. Kwota którą zarabiamy jest uzależniona od ilości paczek jakie masz. Na moim przykładzie dziś już mam 1dużą 1średnią i 39małych więc na tą chwilę mógłbym wypłacić 18$ bez utraty ilości paczek ale także bez ich wzrostu. Ale, że mam większe plany i 18$ mnie nie zadowala to reinwestuje dalej :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się jak tylko się zarejestrujesz i będziesz nieaktywnym poleconym to nic z tego nie będę miał. Jakbyś kupował paczki na MX to przy zakupie z konta głównego dostane 10%, a jak z reklamowego to 1%, a na recyclixsie to jak dobrze pamiętam 10% albo 12%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, FarGoo napisał:

czyli jeszcze nie masz nic zarobione :P pochwal się jak dojdzie do wypłaty ;P 

No tak, do tego potrzeba cierpliwości :) W lutym powinienem mieć pierwszą dobrą wypłatę:)

Teraz, Banan napisał:

Oby te wypłaty były terminowe i zgodne. A jak z podatkiem dochodowym? :)

Do tej pory wypłaty z tego co piszą inni użytkownicy są instant:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy siedzieć tylko tyle by kliknąć obowiązkowe 10 reklam po 20 sekund i kupienie paczek i tyle wystarczy. Ja osobiście siedzę sobie trochę więcej. bo rozszerzam swoją wiedzę. W recyclixsie to już wgl jak masz swój wkład min 20euro to konto masz aktywne zawsze i wystarczy w opcjach dać by automatycznie reinwestowało i można wejść za rok i odebrać zyski to jest opcja dla leniwych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...