Skocz do zawartości
Workout Athletes

Runmageddon


Tiger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich  Chciałbym wam przedstawić moją drugą pasję czyli biegi przeszkodowe  Poniżej macie pare moich fotek i filmik promujący

Jakby ktoś był chętny to w 2017 wybieram się na co najmniej 5 zawodów więc zapraszam

Pierwsze starty w nowym sezonie jakie planuje to Trójmiasto 8/9 kwietnia oraz Beskidy 30 kwietnia

14628015_981316418658065_544807418_n.jpg

14711058_1090968881015891_9093155884900591364_o.jpg

wdfwf.png

wrahr.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem o tej koszuli jeszcze. Tam ogólnie na Runmageddonie, nie wiem jak na innych biegach, ale na RM to w każdym biegu są jacyś przebierańcy, a koszula to chyba najmniej takie robiące jeszcze wrażenie szczerze. Raz laseczka biegła z suknią ślubną np i jej, nie wiem, małżonek czy kim on tam dla niej był, biegł w garniaku. No i jeszcze ofc świadkowie też tam w jakiś koszulach. Ogólnie strojów jest masa, zawsze ktoś coś fajnego założy także idzie spotkać masę różnych dziwnych, niekiedy komicznych przebrań. ;D 

Btw wiem że w większości przypadków ludzie nie biegną na czas, ale muszę spytać! W ile udało Wam się przebiec? Bo jak dobrze się orientuje po kolorze "komina" jaki dostaliście to rekruta biegliście tu na zdjęciach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reidar  1,40 h  Głównie przez pomaganie innym ale też przez słabą formę xD

@Banan Oj bardzo dorodne ^^ Piżama też fajny pomysł

@Dynloth Zawsze go podziwiałem i nigdy bym nie pomyślał, że ktoś mnie do niego porówna xD <happy> Oj tam przygotować, przecież sportowiec jesteś, dasz rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Banan taaa, biegłem też kiedyś w classicu. Ale biegłem z dwójką kolegów i zajeło nam to troszkę czasu xd 

@Dynloth. Dynio, żadnego w sumie przygotowania nie potrzebuuuujesz powiem Ci tak szczerze. Jak ja biegłem w tym classicu to był to mój pierwszy bieg jakikolwiek po operacji kolana i dałem raaade Oczywiście był to marszo bieg więc to też inna sprawa, ale w RMG to tak się wydaje że tyle kilometrów do zrobienia, jak ja dam rade? Tak naprawdę to część biegniesz, część stoisz w kolejce do przeszkodzy, część idziesz po prostu. Jest wiele wzniesień, podbiegów pod górki, miejsc gdzie po prostu nikt nie biegnie bo i po co się niepotrzebnie przemęczać. Oczywiście są ludzie którzy startują w tym pierwszym starcie, najwcześniejszym i oni się nastawiają na bicie rekordów i muszą mieć już jakieś przygotowanie, ale Ty Dyyynio, taki sportowiec... Co od dziecka mówisz że masz styczność ze sportem i pewnie jeszcze oprócz SW to biegasz zgaduje, masz kondyche zapewne dobrą to śmiało idziesz

 

PS!!! Biegłem w edycji z kolesiem co miał proteze nogi. Wielki szacunek. 

PS2. Był też koleś raz który był niewidomy. To już chyba inna edycja była, ale ja byłem parę razy. Raz tylko biegłem, ale kilka razy byłem jako "sekundant" dla kolegi coby mu rzeczy trzymać. No i ogarnijcie, że ten niewidomy pan biegł sobie z przewodnikiem który mu wszystko mówił. Niesamowite

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Banan byłem na razie tylko na dwóch ale bardzo się różniły w Myślenicach zajechał mnie na maksa, a w Dąbrowie lajtowo w każdym miejscu masz inny teren, często nowe przeszkody itp :P

A co do przygotowań jeszcze to tak na prawdę zależy tylko od Ciebie i od tego jak chcesz biec

Napewno nie będziesz biegł sam bo na trasie jest olbrzymi przekrój ludzi: od osób bez formy chcących po prostu dotrzeć do mety nie ważne z jakim czasem, aż po sportowych szaleńców którzy gdy Cię mijają to zastanawiasz się jakim cudem oni tak zapierniczają po tym błocie po pas xD

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...