Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dynloth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Dynloth
      Siema, poniżej podsyłam Wam 3 przepisy na wartościowe śniadanie wraz z wyliczonymi makroskładnikami.
       
      1. Omlet.
      Składniki:
      - 3 jajka 
      - 3 łyżki mąki 
      - 1 łyżka cukru 
      - 80g płatków owsianych 
      - mleko ok 20ml 
      Wszystko dodajemy do miseczki i mieszamy lub miksujemy. Zawartość wylewamy na rozgrzaną patelnię z oliwą lub masłem, smażymy tak aby omlet nabrał złocistych kolorów z dwóch stron. Gotowe.
      Makroskładniki: Kalorie: 750; Białko: 36; Węglowodany: 103; Tłuszcze: 23 (wartości przybliżone)
       
      2. Jajecznica.
      - 4 jajka
      - 2 bułki grahamki
      - masło 
      - szczypta soli 
      Rozgrzewamy patelnię i dodajemy troszkę masła, wbijamy jajka i dodajemy szczyptę soli, smażymy według uznania i preferencji. Bułki można jeśc bez masła lub posmarować małą ilością masła. 
      Makroskładniki: Kalorie: 775; Białko: 43; Węglowodany: 91; Tłuszcze: 28 (wartości przybliżone)
       
      3. Owsianka.
      szklanka płatków owsianych łyżeczka brązowego cukru 2 szklanki mleka (max 2%) łyżeczka syropu klonowego lub miodu (opcjonalnie) Wszystkie składniki wsyp do rondla. Zagotuj, a następnie zmniejsz ogień. Kontroluj i mieszaj co jakiś czas, aby nie doprowadzić do przypalenia.
      Owsianka jest gotowa, gdy płatki dostatecznie nasiąkną mlekiem. Zdejmij z ognia i zostaw do ostygnięcia.
      Makroskładniki: Kalorie: 693; Białko: 29; Węglowodany: 109; Tłuszcze: 17 (wartości przybliżone)
       
      Oto moje 3 propozycje na śniadanie. Wiadomo że jak ktoś potrzebuje mniej kaloryczne śniadanie to wszystko może zrobić dzieląc na 2
      Jeżeli chcesz się podzielić swoim patentem na śniadanie to śmiało, tylko proszę zachowaj mój schemat opisywania posiłków, a jeżeli nie znasz ich makroskładników to dodaj bez nich a ja uzupełnię.
    • Przez Quake
      Siema w jaki sposób robicie owsiane i z jakich składników?
      Jestem ciekaw waszych przepisów
×
×
  • Dodaj nową pozycję...