Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik-Magik


Magik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem dziennik  dlaczego?
-Żeby się podzielić z wami moim treningiem, efektami ciężkiej pracy,tym co udało mi się osiągnąć 

Aktualnie mam 15 lat 
Ćwiczę street workout & calisthenics 5 miesięcy 
Dzięki Dominikowi ;D moje efekty są zauważalne tak jak i szybkie progresie w figurach street workout

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Dynloth
      Cocoon Pole Dance Academy
       
       kontakt@trenujewcocoonie.pl  508-079-955 http://gymsteer.com/club/1332/calendar ul. Biznesowa 8, 26-600 Radom ✅ MultiSport - Akceptowany  Podoba Ci się ta szkoła Pole Dance? Wyraź swoją opinię o niej!  
      Studio powstało z chęci dzielenia się pasją i tajnikami pięknej dyscypliny sportowej jaką jest POLE DANCE  wraz z rozwojem rozszerzyliśmy swoją ofertę na kolejne dyscypliny z akrobatyki powietrznej – aerial hoop i silków  Studio powstało z chęci dzielenia się pasją i tajnikami pięknej dyscypliny sportowej jaką jest POLE DANCE ❤️ razem z nami możesz rozpocząć przygodę z POLE DANCE, EXOTIC DANCE, POLE CHOREO, POLE KIDS, BELLY DANCE, STRETCHINGU, FIT MAMY, ENERGY FIT, YOGI, CORE POWER, GIMNASTIC STRENGHT ❤️ zapraszamy ❤️ CENNIK i GRAFIK znajdziesz w albumie “Cennik i grafik”  W naszej academy najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo, Twój komfort i indywidualne podejście  chcemy aby to miejsce stało się dla Ciebie drugim domem  Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania 
    • Przez Dynloth
      Free Woman Studio Pole Dance
       
       brak danych  664-324-369 brak danych ul. 25 Czerwca 45, 26-610 Radom ✅ MultiSport - Akceptowany  Podoba Ci się ta szkoła Pole Dance? Wyraź swoją opinię o niej!  
      Tańczymy i inspirujemy do rzeczy wielkich! Free Woman to nowe studio Pole Dance w Radomiu! Małe grupy (maks. 8 osób) i aż 90 minut zajęć, co daje możliwość trenowania z każdą kursantką osobno Przyjdź, zobacz i rozkochaj się w tej energii! Czy taniec może być inspiracją do działania? Dla nas tak właśnie jest! Free Woman to nowe studio Pole Dance mieszczące się w ścisłym centrum Radomia. Na ponad 160 m2 znajdują się dwie, doskonale wyposażone, sale. Zależy nam na wynikach i zadowoleniu kursantek, dlatego nasze grupy liczą maksymalnie 8 osób. A pojedyncze zajęcia trwają aż 90 minut! Chcemy być inspiracją do zmiany i działania, dlatego Free Woman to również przestrzeń dla wydarzeń organizowanych dla kobiet. Zapraszamy! Zacznij przygodę z Pole Dance.
    • Przez jomiskin96
      Siema jako że jestem chory od 2 tyg postanowiłem założyć ten temat w celu wymiany doświadczeń odnośnie grypy przeziębienia itp. Każdego z nas to czeka i tu moje pytanie czym się kurujecie tradycyjne eliksiry babci?  
      Czy może liczycie na współczesną medycynę?
      Jak z powrotami do treningu?
      Lepiej powoli przywracać formę sprzed choroby czy już na pierwszym treningu dać z siebie 300%?
    • Przez Dynloth
      Siemanko Rodzinko! ?
      Zapraszamy do obejrzenia filmiku promocyjnego treningów Street Workout na siłowni Pop Gym w Radomiu. ?
      Ze sportowymi pozdrowieniami,
      Wasza ekipa WorkoutAthletes.com
      Osoby zaangażowane w powstanie vloga:
      1. Dominik Kwiatkowski - Dynloth
    • Przez carrramba89
      żeby nie było, że na naszym kąciku tylko pogaduchy, więc wchodzimy teraz w link poniżej: http://strength.stack52.com/periodic-table-of-bodyweight-exercises/ i widzimy bardzo fajną tabelę  przedstawia ona podpisane obrazki z ćwiczeniami, podzielone one są ze względu na poziom trudności oraz najbardziej angażowane partie ciała w konkretnym ćwiczeniu. Wybieramy sobie co chcemy wykonać i uwaga teraz najlepsze, klikamy na dany obrazek i wyskakuje nam filmik, na którym możemy zobaczyć jak dane ćwiczenie należy wykonać. Bardzo fajne i pomocne dla początkujących  tak więc układamy teraz trening i ćwiczymy  można wybrać poziom easy i jechać z każdym ćwiczeniem po kolei (w poziomie) i przećwiczymy całe ciało a jak ktoś w dalszym ciągu się leni, to proszę bardzo, gotowe zestawy, podzielone na poziomy zaawansowania: http://madbarz.com/all-routines Tylko nie wiem, komu ja to właściwie piszę... 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...