Skocz do zawartości
Workout Athletes

Cytaty Motywacyjne


Dynloth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Zachęcam do podawania swoich cytatów, które Was motywuję i pomagają iść na sam szczyt.

Temat taki już u nas był, ale robię nowy żeby przypilnować porządku, dodajemy posty tylko z cytatami - wszelkie inne typu "dobry cytat, fajne, podoba mi się najbardziej ten czy ten" będą usuwane. Reasumując 1 post - cytat jeden lub kilka

Poniżej podaję cytaty ze starego tematu:

 

  • "Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego." - Brian Tracy 
  • "Ucz się zasad, abyś wiedział jak złamać je we właściwy sposób" - Dalajlama
  • ''Przetrwają tylko najsilniejsi Albo przeżyjesz albo umrzesz Zwycięzca bierze wszystko Więc podejmij to wyzwanie'' Liz Rodrigues
  • "Jak boli to rośnie, powtarzaj wciąż radośnie" 
  • "Nigdy nie daj sobie wmówić, że jesteś gorszy niż inni" Foresst'a Gump'a
  • "No pain no gain" 
  • "Najgłębszym sekretem jest to, że życie nie polega na odkrywaniu, ale na tworzeniu. Nie odkrywasz siebie, tylko tworzysz siebie. W związku z tym nie staraj się dowiedzieć kim jesteś, staraj się dowiedzieć kim chcesz być." Neale Donald Walsch
  • "Mam nadzieję, że uda mi się przekroczyć granicę. Mam nadzieję, że zobaczę swojego przyjaciela i uścisnę mu dłoń. Mam nadzieję, że Pacyfik jest tak niebieski jak bywał w moich snach. Mam nadzieję." Ellis Boyd "Red" Redding z Shawshank Redemption
  • "Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć." ~Napoleon Hill.
  •  "Wierz w siebie, wiara czyni cuda, wielu się nie udało, ale Tobie się uda."
  • "Brak wiary powoduje, że ludzie boją się przekraczać swoje granice, a ja uwierzyłem w siebie." ~Muhammad Ali.
  • "Pies Ci zdechnie, dom Ci spalą, dziewczyna odejdzie, mięśnie zostaną."
  • "Nie czujesz że żyjesz, dopóki nie osiągniesz granic możliwości"
  • "Przestań się dziwić, że masz ciągle pod górkę skoro się pchasz na samą górę"
  • "Czasem żeby zrobić krok do przodu musisz dostać kopa w dupe Tragedia w życiu nie polega na nieosiągnięciu swojego celu. Tragedia polega na braku celów do osiągnięcia."
  • "Jedynym sposobem na ominięcie przeszkody, jest jej pokonanie."
  • "Najtrudniejsze w sukcesie jest to, że nie można na jego odniesieniu poprzestać(...)" - Irving Beriln
  • "Kiedyś też chciałem być numerem jeden, ale od jedynki jest zbyt blisko do zera" - Miuosh
  • "Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz. " Mahatma Gandhi 
  • "Wola psychiki daje wyniki"
  • "Możesz więcej niż myślisz"
  • "Płacz podczas treningu, śmiej się podczas walki"
  • "Lepszy pot na treningu, niż krew podczas walki"
  • "Im więcej potu na treningu, tym mniej krwi na ringu. Ten rap formą dopingu." ~ Fragment Jurasa z Jedziesz II.
  • "Przestań się dziwić, że masz ciągle pod górkę skoro się pchasz na samą górę." ~ Zeus
  • "Jedynym sposobem na ominięcie przeszkody, jest jej pokonanie."
  • "Idź swoją drogą nie daj satysfakcji wrogom"
  • "Maszeruj albo giń"
  • "Jeśli możesz? Wszystko możliwe jest dla tego, kto wierzy." Mar. 9:23 
  • "lecz ci, co zaufali Panu, odzyskują siły, otrzymują skrzydła jak orły: biegną bez zmęczenia, bez znużenia idą." Iz. 40:31 
  • "Jeśli potrafisz o czymś marzyć to potrafisz także tego dokonać." Walt Disney 
  • "Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś." Mark Twain 
  • "Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia." Richard Bach 
  • "Man is a pupil, pain is his teacher." Alfred de Musset 
  • "It's not because things are difficult that we don't dare; It's because we don't dare that things are difficult." Seneque 
  • "The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do." Walter Bagehot
  • "Don't let people with small minds tell you that your dreams are too big"
  • "Pain is the best teacher" by Queen of Pain
  • "PER ASPERA AD ASTRA"
  • "Płacz na treningu , śmiej się podczas walki"
  • Każdego dnia jesteś lepszy i silniejszy, od dnia poprzedniego.

    • "Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz. " Mahatma Gandhi 
    • "Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili, pokaż że się mylili" - magik
    • Kiedyś też chciałem być numerem jeden, ale od jedynki jest zbyt blisko do zera - Miuosh
    • "samo sie nie zrobi"
    • "Najtrudniejsze w sukcesie jest to, że nie można na jego odniesieniu poprzestać(...)"" - Irving Beriln
    • "Woda może płynąć, albo niszczyć. Bądź wodą, mój przyjacielu" - Bruce Lee
    • "W życiu nie wygrywa ten z najlepszą genetyką, nie wygrywa ten, w którym widziano największy potencjał, wygrywa ten, w którym będzie najwięcej Wytrwałości" ~Greg Plitt
    • "Siedem razy upaść , a osiem się podnieść." 
    • "Mogę zaakceptować porażkę, ale nie mogę zaakceptować braku próby" - Michael Jordan 
    • "Nie liczą się pieniądze liczy się ciężka praca, ile od siebie dajesz tyle do Ciebie wraca"
    • "Czy miałeś kiedyś w życiu chęć osiągnąć coś, co według przeciętnego człowieka jest niemożliwe? Czy pragnąłeś tego tak bardzo, że byłeś w stanie poświęcić się jak nigdy? Wyjdź ze strefy komfortu i podążaj za swoim celem lub odpuść i każdego wieczoru, przed zaśnięciem żałuj, że zmarnowałeś kolejny dzień swojego życia. Wybór należy do Ciebie! Zawsze pamiętaj, że życie nie jest wieczne i nigdy nie będziemy nieśmiertelni, ale możemy stworzyć coś, co takie pozostanie."
    • "Trening jak rzeźbiarz charakter kształtuję wytrwałość, wola walki to potem procentuje ciało jest świątynią którą sam sobie buduję więc dbaj o nią bo lenistwo Cię zatruję ten co nie próbuję nigdy nie wie czy potrafi gdy tylko w to uwierzysz każdy cios do celu trafi lepsza sala treningowa niż szeregi mafii tam też zasady sztywne jak w chińskiej kaligrafii." DM2- Drużyna Mistrzów
    • "Czasem żeby zrobić krok do przodu musisz dostać kopa w dupe Tragedia w życiu nie polega na nieosiągnięciu swojego celu. Tragedia polega na braku celów do osiągnięcia."

       

    Jaki Ty masz ulubiony cytat motywacyjny? 

    • Lubię to 1
    • Jest moc! 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Dynloth zmienił tytuł na Street Workout Cytaty Motywacyjne
    • 1 miesiąc temu...

    "Dopiero gdy do czegoś dążymy, zaczynamy naprawdę żyć"

     

    "To czego się najbardziej boimy, jest przeważnie tym, co właśnie powinniśmy zrobić"

     

    "Kiedyś to choroba, która każe nam zabrać wszystkie marzenia do grobu"

     

    "Śmierć nie jest największą stratą. Najgorsze jest to, co umiera wewnątrz ciebie, kiedy jeszcze żyjesz. Nigdy nie odpuszczaj"

     

    "Życie jest za krótkie na bycie przeciętnym"

     

    "Świata nie da się zmienić, ale można zmienić siebie"

     

    "Ten kto podąża z tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum"

    • Jest moc! 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 8 miesięcy temu...
    • Administrator

    "Aby odnieść sukces, Twoje pragnienie sukcesu powinno być większe niż Twój strach przed porażką."

    "Bądź wdzięczny za to co masz, a będziesz miał tego więcej. Jeśli koncentrujesz się na tym, czego nie masz, nigdy nie będziesz miał wystarczająco dużo."

    "Najgorszy trening to ten, który się nie odbył"

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 5 miesięcy temu...
    Oto moje top cytaty ?
     
    • Przeciwności losu powodują, że jedni się załamują, a inni łamią rekordy.
    • Nie pozwól by to, czego nie możesz zrobić, miało wpływ na to, co możesz zrobić.
    • Brak wiary powoduje, że ludzie boją się przekraczać swoje granice,
    • a ja uwierzyłem w siebie." - Muhammad Ali
    • Gdy na twojej drodze pojawi się wiele przeszkód, nie pozwól byś ty sam był jedną z nich.
    • Ludzie mogą wątpić w to co mówisz, ale uwierzą w to co robisz.
    • Jeżeli przynajmniej śnisz, żeby mnie pokonać, lepiej, żebyś się obudził i przeprosił" - Muhammad Ali
    • Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć.
    • Padłem. Nikt nie podał ręki. Sam wstanę... silniejszy.
    • Płacz na treningu , śmiej się podczas walki.
    • Ten, kto pokonuje innych, jest silny. Ten, kto pokonuje siebie, jest potężny.
    • Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości
    • Gdy ty nie ćwiczysz, ktoś inny trenuje aby skopać Ci dupę
    • Nigdy nie przegrywasz gdy walczysz... przegrywasz, gdy przestajesz walczyć
    • Nieważne, że upadłeś, ważne żebyś coś podniósł wstając
    • Aby osiągnąć rzeczy których dotąd nie osiągnąłeś, musisz zacząć robić rzeczy których dotąd nie robiłeś
    • Mierzy się ponad cel, żeby trafić do celu
    • "3/4 życia spędziłem na siłowni, resztę zmarnowałem" - Bruce Lee
    • Najlepszy czas na działanie jest teraz!
    • Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij

    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...