Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Bartka


Bartolele
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakładam ten temat w celach bardzo słusznych ? Myślę, że dzięki niemu dojde w swoich postanowieniach...

Zapraszam do komentowania/pouczania/korygowania itp. ?

Przedstawiam tutaj ułożony plan:

 

Spoiler

 

PONIEDZIAŁEK: (KLATKA+TRICEPS+HANDSTAND)

WTOREK: (HIIT)

Trening HIIT

 

ŚRODA: (ABS+HUMANFLAG)

 

CZWARTEK: (HIIT)

Trening HIIT

 

PIĄTEK: (PLECY+BICEPS+MUSCLEUP)

 

SOBOTA: (HIIT)

Trening HIIT

 

NIEDZIELA : (BARKI+PRZEDRAMIĘ+PLANCH)

 

  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam tygodniowy rezultat: 12-18 marca

PONIEDZIAŁEK: (KLATKA+TRICEPS+HANDSTAND)

  • Pompki z rękoma szeroko 16/18/20        16/14/8
  • Pompki diamentowe 16/16/18                2/2/2
  • Pompki z nogami na podwyższeniu 16/16/16       11/7/5
  • Dipsy  6/6/6       0/0/0    Tutaj niestety zabrakło sił w ogóle na trzymanie się na poręczach ( ręce z waty...)     Dlatego tutaj zrobiłem szwedki(ręce na podwyższeniu, nogi na ziemi daleko                                                                                                                                                                                                         od siebie)    12/12/10
  • Pompki na kostkach 14/16/16        4/2/3
  • HandStand Trening: 
  • Negatywne pompki w staniu na rękach, czyli nogi oparte o ścianę i opuszczasz ciało jak do pompki 4/4/6
  • FrogStand 10s/10s/12s
  • Próby HandStand przy ścianie 6/6/6

WTOREK: (HIIT)

Trening HIIT                Niestety zabrakło czasu na wykonanie treningu...

 

ŚRODA: (ABS+HUMANFLAG)

 

CZWARTEK: (HIIT)

Trening HIIT             Trening wykonany : 8 serii(1 minuta przyspieszenia, 2 minuty truchtu)

 

Piątek - Niedziela   Tutaj też zabrakło czasu... Nie byłem wstanie zrobić treningu... Jedyne co to w sobote i niedziele zrobiłem 2-3 serie pompek...

 

 

 

Od dzisiaj postaram się zrobić tygodniowy trening od deski do deski... Dzisiejszy trening wstawiam od razu 19MARCA:

PONIEDZIAŁEK: (KLATKA+TRICEPS+HANDSTAND)

  • Pompki z rękoma szeroko 16/18/20        16/14/8
  • Pompki diamentowe 16/16/18                2/2/1
  • Pompki z nogami na podwyższeniu 16/16/16       13/9/6
  • Dipsy  6/6/6       0/0/0    Tutaj znów ręce z waty i nie mogłem się utrzymać na poręczach, a co dopiero zejść w dół ;P      Dlatego tutaj zrobiłem szwedki(ręce na podwyższeniu, nogi na ziemi daleko                                                                                                                                                                                                         od siebie)    12/12/12
  • Pompki na kostkach 14/16/16        3/2/2

 

P.S. Po całych tych treningach ciężko mi jest jeszcze wykonywać jakieś ćwiczenia. Troche zakwasów było, ale jest gitara :P Jak boli to chyba rośnie hehe

      Dlatego może odpuszczę sobie narazie ćwiczenia z sw, bo moje mięśnie nie są chyba jeszcze przystosowane do takiej ilości rzeczy. Będę się starał dotrzeć do momentu kiedy będeę jeszcze wstanie zrobić po tych wszystkich ćwiczeniach trening na sw :D

Te wyniki nie są z pewnością powalające, ale od czegoś trzeba zacząć i napewno się nie poddam...

 

 Pozdrawiam serdecznie i niedługo wlecą kolejne wpisy z treningosów :) 

Piona!

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, przerwy nie ma i nie będzie :P 

Miałem to zrobić po tygodniu całym, ale wrzucę już teraz :

WTOREK: (HIIT)  

Trening HIIT        Trening wykonany : 8 serii(1 minuta przyspieszenia, 2 minuty truchtu)

 

ŚRODA: (ABS+HUMANFLAG)

Podciąganie nóg do kąta prostego i zgiętych do klatki piersiowej wykonałem na poręczach w domu, z powodu braku dostępnego drążka...

 

Human flag odpuszczony z powodu braku drążka.. :/

 

Dzisiaj jeszcze wleci trening HIIT :D 

  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia bardzo dobre, chociaż początki są ciężkie i myślałem żeby skończyć po 4 seriach ? Ale wtedy nie byłoby to prawidłowe... Dzięki wielkie za pokazanie mi tego treningu. Czuję jak pracuję nad wytrzymałością i z treningu na trening jest coraz lepiej ?

I dzięki temu trochę kalorii odleciało ? Jak tak pocwicze do czerwca to jeszcze wygram zawody lekkoatletyczne pomiędzy szkołami haha ??

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek Trening HIIT zaliczony

To co zawsze czyli 8serii ( 1 minuta przyspieszenia i 2 minuty truchtu )

 

Z przykrością piszę, że nie dałem rady zrobić treningu siłowego a nawet biegowego piątek-niedziela z powodu różnych wyjazdów..

Dzisiaj zdążyłem jedynie zaliczyć basen i saunę...

Ale motywuje mnie to bardzo, więc jutro będzie ogień ??

Pozderki

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam kolejne postępy. Kolejny tydzień 26marca-2kwietnia:

 

PONIEDZIAŁEK: (KLATKA+TRICEPS+HANDSTAND)

  • Pompki z rękoma szeroko 16/18/20        16/13/9
  • Pompki diamentowe 16/16/18                4/3/2
  • Pompki z nogami na podwyższeniu 16/16/16       16/8/7
  • Dipsy  6/6/6       0/0/0    Niesty znowu się nie udało. Tym razem przy zejsciu w dół nie mogłem się podnieść, próbowałem 2 razy...(przy kącie prostym brak siły :/)     Dlatego tutaj zrobiłem                                                   szwedki(ręce na podwyższeniu, nogi na ziemi daleko od siebie)    12/12/12
  • Pompki na kostkach 14/16/16        3/0/1

Jestem zadowolony z faktu, że w weekend próbowałem dipy na sucho i pierwszy raz zrobiłem porządnego dipa, nawet 2 :P (co wcześniej nie udawało mi się w ogóle)

 

Jutro wlatuje HIIT  :k0512:

 

P.S. A no jakoś spać nmg :P Sporo obowiązków i takie tam... Ale staram się kłaść spać najwcześniej ja tylko mogę, żeby ta regeneracja mięśni była :D 

 

 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak jak mówiłem, zaktualizowany plan treningowy o dni, które testowałeś. :)

 

PONIEDZIAŁEK: (KLATKA+TRICEPS+HANDSTAND)

WTOREK: (HIIT)

Trening HIIT

 

ŚRODA: (ABS+HUMANFLAG)

 

CZWARTEK: (HIIT)

Trening HIIT

 

PIĄTEK: (PLECY+BICEPS+MUSCLEUP)

 

SOBOTA: (HIIT)

Trening HIIT

 

NIEDZIELA : (BARKI+PRZEDRAMIĘ+PLANCH)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...