Skocz do zawartości
UszMar

Poręcze równoległe i drążek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam do sprzedania zrobione na zamówienie przez firmę Fitness In One z Lubina nowe, nieużywane poręcze równoległe i drążek regulowany. Miały być używane w domu, niestety z powodów zdrowotnych zostały tylko rozłożone i złożone oczekują w piwnicy. Komplet poręcze i drążek kosztowały mnie 6000zł. Cena do negocjacji.

Kontakt: Marek Uszpalewicz, Częstochowa, telefon 502-432-403 lub e-mail kasmar04@gmail.com.

Więcej szczegółowych informacji telefonicznie bądź e-mailowo

IMG_20170228_081551.jpg

IMG_20170228_081553(1).jpg

FITNESSinONE drążek regulowany wolnostojący drewniany 60.jpg

FITNESSinONE poręcze równoległe regulowane 2.jpg

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Super zestaw sam bym z chęcią kupił ale mam placyk swój prywatny  Udostępnię na Fan Page'u może ktoś się skusi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Mk k
      Witam szukam drążka ściennego i poręczy (mogą być stacjonarne lub mocowane do ściany) solidnie wykonanych i w przystępnej cenie. Chciałbym aby drążek miał 30-35mm średnicy rury i możliwość podciagania chwytem młotkowym. Poręcze dobrze, żeby były jak najgrubsze optymalnie 42mm srednica części chwytnej. Ktoś mógłby coś polecić? Najlepiej od tego samego sprzedawcy choć nie jest to warunek konieczny. 
    • Przez Dynloth
      Siema jakoś przypadkowo dziś trafiłem na urządzenie wielofunkcyjne a dokładnie to dwu funkcyjne xd Można z niego zrobic drążek i poręcze do zamontowania prawie że na wszystkich np. na drzewie, słupie czy ścianie. Ogólnie wygląda to tak: 
      Pomysł nawet spoko, ale cena mocno przesadzona bo aż - 1230zł !! Bez przesyłki  
      Co myślicie? 
      Więcej info tu: https://www.pullup-dip.com/
  • Dodaj nową pozycję...