Skocz do zawartości
Workout Athletes

Mój dziennik


Trenn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z dniem dzisiejszym chcę założyć swój dziennik treningowy na stronie. Przymierzałem się do tego już długi okres czasu, a dziś rozpoczynam nowy plan więc nadarza się dobra okazja. Może teraz krótko o mnie: Mam na imię Tomek, 17 lat. Mieszkam w okolicach Krosna i trenuje może nie duży okres czasu, lecz cały czas idę do przodu.

Swojej diety w dzienniku nie będe rozpisywać ze względu na to iż nie posiadam jej jakoś szczególnie rozbudowanej, jem dużo i dobrze.Mój wzrost to 174-175 cm a waga teraz w okresie masowym (to początek) jest w granicach 71,4 kg (mierzona na czczo dnia 12.12.14) i mam nadzieje że ciągle bedzie rosła.

Swój trening i uwagi będę rozpisywać w kolejnych postach. Powodzenia wszystkim. Ciężkich i efektownych treningów wam życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzymam was za słowo.

Przejdźmy do konkretów. Dzisiejszy trening był bardzo "przyjemny", wszystko działa tak jak powinno .

Mój dzisiejszy trening:

1)Podchwyt wąsko: 1x16kg, 2x13kg, 3x10kg, 3x7kg, 5x3kg, 6(bez obciążenia)

2)zwijanie linki : 3s po 6,5kg

3)zwis na jednej ręce (lewa, prawa) 10s,12s,14s

4)Martwy ciąg: 4s: 5x50kg

Do tego zrobiłem trening brzucha (trening opracowany przez Franka Medrano):

-30sek mountain climber

-15 double crunches

-30sek mountain climber

-15 Double tap twist crunch

-30sek mountain climber

-15 double tap twist crunch opposite side

-30sek mountain climber

-15 seated knee tucks

-30sek mountain climber

-100 flutter kicks

-30sek mountain climber

-30 sek crunch hold

Wiem że uzywam małego ciężaru ale od czegoś trzeba zacząć. Poza tym odnawia mi sie kontuzja nadgarstka więc zaczne uzywać jakiś maści i bandaży i miejmy nadzieje że szybko ból minie. Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziś kolejny trening. Zrobiłem nogi. Oto dzisiejszy trening:

1) Wykroki: 20x44kg,20x44kg,20x44kg

2)Przysiad tylni: 8x50kg, 10x50kg, 12x50kg

3:Przysiad przedni: 8x44kg, 10x44kg, 12x44kg

4)Wspięcia na palce na podwyższenie: 50x20kg, 55x20kg, 60x20kg

5)Dynamiczne wyskoki/podskoki z przysiadem : 15,20,25

Trening wyszedł dość dobrze, nogi dobrze czuje. Teraz kefir i za chwile zjem coś treściwego. Miłego wieczoru, i mocnego treningu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas aby napisać coś o dzisiejszym dniu. Nie będe się kto wie jak rozpisywać ale krótko i na temat. A więc:

dzis jako że dzien nietreningowy zrobiłem tylko program trifecty wg Paula Wade'a z ksiażki "skazany na trening" (polecam obie częsci). Do rzeczy :

-pozycja mostka

1x10s

2x5s

- l sit na podłodze

4x5s

-pełny skręt

1x20s na strone

Z dzisiejszym żarciem było troche gorzej, albowiem pozwoliłem sobie na kilka mandarynek i kawałek ciasta. Ale jutro znów bede trzymać. Na takie odstępstwa od diety (mimo iż nie mam jej jakoś bardzo rygorystycznej) będe chciał sobie pozwolić raz w tygodniu.

No to teraz regeneracja i jutro kolejny trening. Miłej nocy i dobrego odpoczynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem jeszcze dzis zrobić krótki trening :

1) L sit na uchwytach

6s,6s,6s, max

2) Frog stand

25s,30s,35s,50s,1 min

3)Bardzo koślawy tuck planche na uchwytach

10s,10s,10s,15s

Uwagi: Frog stand wychodzi bardzo ładnie, plecki w miare proste, mogę go trzymać grubo ponad minute ale dzis zrobiłem seriami zaczynając od niewielkiego czasu. Mowiąć teraz o tuck planche, bardzo koślawy , starałem sie na uchwytach skupić sie na trzymaniu stóp nad ziemią, tułów jest z przodu wiec nie jest to prawdziwy tuck planche ale do niego dążę , miejmy nadzieje że niedługo mi wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przyszła kolej na dzisiejszy wpis. A wiec:

1)Podciąganie nachwytem szeroko : 7,7,7

2)Uginanie ramion ze sztangą/ pompki odwrotne 3ss :

10x16kg/12x20kg

10x16kg/14x20kg

12x16kg/16x20kg

3.Pompki krótkie/pompki tygryski 3ss:

16/16

18/18

20/20

Uwagi: Dzisiejszy trening wypadł dobrze mimo tego że nabiera mnie coś, ogólnie bardzo boli mnie głowa wiec zdecydowałem sie odpuscic dzis trening brzucha. Dzis był dzien ze złym samopoczuciem i mimo braku motywacji zrobiłem trening.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo złego samopoczucia postanowiłem popróbować jeszcze zrobić handstand, robiłem go przy ścianie starając się odrywać nogi i jak najdłużej utrzymywać jak i próbowałem też przy samym wybiciu zatrzymać ciało przed samą ścianą. Już coraz lepiej mi idzie, teraz tylko jeszcze wiecej ćwiczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej. Pora na dziś. A więc:

-Frogstand 40s,50s,1min

-Program trifecty:

pozycja mostka: 1x10s 2x5s

l-sit na podłodze :4x5s

Pełny skręt 1x20s (na każdą strone)

Brzuch:

-Wznosy nóg i bioder (w leżeniu) :30

-moutain climber: 30s

-brzuszki do pozycji V:15

-nożyce pionowe: 100

-spięcia brzucha : 40

-scyzoryki: 15

-brzuszki do nogi założonej o noge :20 (na strone)

-plank: 1min

-mountain climber: 30s

Uwagi: Trening wyszedł dobrze, zastrzeżeń brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lalalalalla dzisiaj z dobrym humorem rozpocząłem dzień i postanowiłem z samego rana wybrać się na trening. Oto dzisiejsza rozpiska:

1)Dipy: 6x8kg, 6x11kg, 6x13kg, 6x16kg (ostatnie powtórzenia w ostatniej serii nie były dość dokładne ale nie były też naganne)

2)Pompki szeroko : 10x16kg, 10x 22,5kg, 10x22,5kg

3)Pompki z nogami na podwyższeniu : 10x16kg, 10x16kg, 10x16kg

Dzisiaj jeszcze planuje w późniejszym czasie poćwiczyć troche handstand , pewnie zrobie również trifecte jak i frogstand, tym razem będe chciał dołożyc adv frogstand . Miłej soboty !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zapowiadany kolejny dzisiejszy trening:

1) Adv frogstand 16s,30s,40s,1min

2)Program trifecty:

-mostek 1x10s ,2x5s

-l-sit(zrobiłem na uchwytach) 4x5s

-Pełny skręt:1x20s(na strone)

3) Pompki wojskowe: 10,12,14

+ Próby handstand

Ten trening był taki troche spontaniczny bez ulożonego schematu, postanowiłem dodać do froga i trifecty pompki wojskowe aby powoli ale skutecznie zwiększać siłe barków i tak chyba będe starał się dodawać ze 3 serie w ciągu tygodnia tego ćwiczenia jako uzupełnienie. Handstand coraz lepiej wychodzi, niedługo odejde od ściany tylko zacznę bardziej kontrolować wybicie aby przestawać dotykać ściany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , przyszła pora na dzisiejszy wpis ... Oto plan dzisiejszy :

Około godziny 13 zrobiłem kilkanaście prób handstanda (praktyka czyni mistrza). Powoli zaczynam odchodzić od ściany, coraz lepiej mi idzie. Zobaczymy co będzie dalej. A wieczorem postanowiłem zrobić trifecte i jakieś pojedyncze ćwiczenia które pomogą mi też w handstandzie jak i w bardzo powolnym dojściu do planche . Oto wieczorna rozpiska:

1)Frogstand/l-sit

20s/6s

40s/6s

60s/8s

2)Adv frogstand: 20s,30s,30s,50s

3)Program trifecty:

-mostek 1x10s ,2x5s

-l-sit(na podłodze) 4x5s

-Pełny skręt:1x20s(na strone)

Uwagi: Dzis adv frogstand poszedł troche gorzej niż wczoraj, sam nie wiem czemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...