Skocz do zawartości
Dynloth

Dzieñ Podci±gniêæ

Rekomendowane odpowiedzi

TRENER

Dzie? Podci±gniêæ - 03.08.2013r.

Serwis Uliczny-Trening.pl organizuje Dzieñ Podci±gniêæ. Do udzia³u kwalifikuj± siê wszyscy. Odbêdzie siê on dnia 03.08.2013r od godziny 00.00 do godziny 24.00. W miejscach wybranych przez Was, np. w domu. O co chodzi? Ju¿ wyja¶niam... W dniu opisanym powy¿ej podci±gamy siê przez ca³y dzieñ. :) Na koniec zliczamy kto zrobi³ najwiêcej. Pamiêtajcie, ¿e mo¿na oszukaæ innych, ale siebie ju¿ nie da rady. ;p Jakie s± zasady? Przez ca³y dzieñ wykonujemy techniki podci±gania, takie jak: -Nachwyt -Podchwyt -Nachwyt zamkniêty -Podchwyt zamkniêty -Nachwyt szeroko -Podchwyt szeroko Pozosta³e podci±gniêcia nie bêd± naliczane. Robimy tylko takie które s± wymienione u góry. Mo¿na je mieszaæ i robiæ w seriach i powtórzeniach wybranych przez siebie. Mo¿na nawet robiæ po 10 podci±gniêæ co godzinê. Wa¿ne, aby by³y robione przez ca³y dzie?. Nale¿y obliczaæ zrobion± ilo¶æ pompek i ich kategoriê. Np:

-Podci±ganie nachwytem 60 -Podci±ganie podchwytem 40 -Itd.
Na koniec podsumujemy wszystko i og³osimy wyniki. :) Proszê osoby chêtne, aby zg³osi³y siê w postach poni¿ej. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Ja już odhaczyłem 60 podciągnięć nachwytem. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

300 podciągnięć nachwytem Miało być 1000 ale sie wkurwiłem, gdy pogubiłem się w obliczeniach(nie wiedziałem czy policzyłem wszystkie serie na kartce) i zwątpiłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

200 podciągnięć nachwytem 50 podciągnięć podchwytem Sil, imponujący wynik. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety pękł mi odcisk i wyliczyłem tylko tyle: 70 podchwyt 40 wąsko 40 szeroko 60 nachwyt 30 wąsko 40 szeroko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można powiedzieć że Bern zaliczył wszystkie kategorie podciagniec. ;) Ja mam tak; 100 nachwyt 80 podchwyt Wiem mię wiele, ale jest. Jak na razie Sil niszczy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podciągnięć nachwytem - 100 Podciągnięć podchwytem - 60 Skrobot, ważne jest to że brałeś udział razem z Nami. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) , nastepnym razem zrobie wiecej ... Drązek mam niecaly miesiąc wiec jak myslicie czy to nie najgorszy wynik ??? ... I oczywiscie gratuluje Wam wyników !!! Kurczę ,przejechałbym Sie tam do radomia , na trening :) moze sie wybiore , tzn wczesniej czy pozniej napewno :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Nie ma sprawy zapraszam, właśnie sprawdzam wyniki. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi