Skocz do zawartości
Workout Athletes

[Dziennik] Forcer masuje.


Forcer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Masa: Dzie? 4 No dzisiaj wstałem o 12 xD. Ogólnie to nuda była znowu jeepa szlak trafił koło na którym trzyma się pasek zerwało się i od nowa trzeba rozbierać ale trzeba tylko to koło umocować dobrze i będzie śmigać. Trening dosyć dobrze poszedł ale mogło być lepiej. Trening: Z soboty: (Ogólny) Dipsy 3/4/5 Pompki z rękoma szeroko 16/18/20 Brzuszki z nogami w górze 15/15/15 Scyzoryki 20s/20s/25s Podciąganie podchwytem wąsko 6/6/8 Podciąganie nachwytem szeroko 3 - nie szło mi więc odpuściłem. FrogStand 20s/20s/30s Pompki z rękoma przy biodrach 5/5/5/5/5/5/5/5/5 - podzieliłem 15/15/15 na 5 bo 15 było ciężko. Przysiady na jednej nodze (lewa i prawa) 8/10/10 Spięcia stóp (np. na schodach) 15/20/25 Jedzonko: Posiłek 1. Płatki owsiane inne niż zawsze bo te fitness z rodzynkami itp. Innych nie było w sklepie -.-. Posiłek 2. 3x stek + 2x kromka chleba + ketchup Posiłek 3.(przed treningiem) Serek Wiejski 1x Posiłek 4. Serek wiejski 1x + 2x kromka chleba. Posiłek 5 - 3x stek + ryż + ogórek 24895880926092632171_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa: Dzie? 5 Dzisiaj wstałem o 10 . Trening poszedł hardkorowo. Normalnie przy pompkach z klasnięciem wymiękam a teraz elegancko poszło wszystko. Noi co jeszcze.. aaa zauważyłem ,że jak wezme prysznic to się lepiej czuje i wgl. mam więcej siły na trening :D. Trening: PONIEDZIAłEK: (Klatka+Triceps) Dipsy 3/4/5 Pompki z rękoma szeroko 16/18/20 Pompki diamentowe 14/16/18 Pompki z klaśnięciem 10/12/14 Pompki do rąk (na zmianę, lewa i prawa) 8/8/10 Jedzonko: Posiłek 1 Płatki owsiane mix + mleko Posiłek 2 4x kanapka z serem żółtym i mielonką tyrolską + bułka. Posiłek 3 Ryba + ziemniaki + surówka. Posiłek 4 4x kanapka z serem żółtym i mielonką tyrolską + bułka. Posiłek 5. Jajecznica nie wiem z ilu jaja ponieważ jem ją razem z ojcem ;p + kiełbasa + chleb. Posiłek 6. Może znów ryba zobaczymy ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa: Dzie? 6 Wczoraj zapomniałem wstawić więc wstawiam dzisiaj . Trening brzucha poszedł całkiem ,całkiem. Trening: WTOREK: (ABS) Brzuszki z nogami w górze 15/15/15 Scyzoryki 20s/20s/25s Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej (na drążku) 15/15/15 Brzuszki na skos 12/12/14 Jedzonko: Posiłek 1. Płatki owsiane + mleko Posiłek 2. - Zapomniałem wybaczcie xD Posiłek 3. - j/w Posiłek 4. - Ziemniaki + sałatka + ryba Posiłek 5 -Jejecznica + cebula + kiełbasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...