Skocz do zawartości
Workout Athletes

Cytaty/Teksty które Cię motywują.


Axip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słowa, które siedzą w mojej głowie i mnie najbardziej motywują: "Jeśli możesz? Wszystko możliwe jest dla tego, kto wierzy." Mar. 9:23 "lecz ci, co zaufali Panu, odzyskują siły, otrzymują skrzydła jak orły: biegną bez zmęczenia, bez znużenia idą." Iz. 40:31 "Jeśli potrafisz o czymś marzyć to potrafisz także tego dokonać." Walt Disney "Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś." Mark Twain "Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia." Richard Bach "Man is a pupil, pain is his teacher." Alfred de Musset "It's not because things are difficult that we don't dare; It's because we don't dare that things are difficult." Seneque "The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do." Walter Bagehot Jak do tej pory tyle się uzbierało :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy miałeś kiedyś w życiu chęć osiągnąć coś, co według przeciętnego człowieka jest niemożliwe? Czy pragnąłeś tego tak bardzo, że byłeś w stanie poświęcić się jak nigdy? Wyjd? ze strefy komfortu i podążaj za swoim celem lub odpuść i każdego wieczoru, przed zaśnięciem żałuj, że zmarnowałeś kolejny dzie? swojego życia. Wybór należy do Ciebie! Zawsze pamiętaj, że życie nie jest wieczne i nigdy nie będziemy nieśmiertelni, ale możemy stworzyć coś, co takie pozostanie...
Piękny tekst, przepisałam go piórem na pierwszą stronę notesu, znalazłam go tu, w opisie:
Nie znam autora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam kilka cytatów które mnie motywują: Siedem razy upaść , a osiem się podnieść. - nie znam autora Mogę zaakceptować porażkę, ale nie mogę zaakceptować braku próby - Michael Jordan Nie liczą się pieniądze liczy sie ciężka praca, ile od siebie dajesz tyle do Ciebie wraca - tekst pewnej piosenki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • Dynloth zmienił tytuł na Cytaty/Teksty które Cię motywują.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...