Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik SkyWay


SkyWay
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 861
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No bardzo fajna sprawa :D a dzisiaj to też fajne uczucie po treningu :D Trening flagi już poszedł lepiej :D 1 ćwiczenia zrobiłem całe a drugie to 3 x max :D nie mogłem zrobić 5 powtórze? więc maxowałem barki po zmianie treningu myślę, że będzie jutro bardzo dobrze czuć próbowałem jeszcze Muscle Up ale jeszcze za wcześnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno pisałem i wracam do dziennika :D Dzisiaj trening ABS + DragonFlag poszedł sprawnie :D próbowałem pod koniec treningu Muscle Up ale jeszcze nie wyszło. Nie udało mi się przekręcić nadgarstków do ko?ca. zatrzymałem się na jakieś 2 s z nadgarstkami poziomo do ziemi Myślę, że niedługo już uda mi się zrobić Muscle Up. Po treningu kurczak po hawajsku, ryż i warzywka. Jeszcze dzisiaj czeka mnie bieganie i kolacyjka. A i jeszcze mam kontuzję barku nie wiem od czego. Boli mnie już od tyg i ciężko jest ćwiczyć HF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy trening poszedł sprawnie :D miałem trochę problem z pompkami z jedną ręka na podwyższeniu i z podciąganiem z klaśnięciem ale dałem radę. Przy Muscle Up z wybicie miałem mały problem bo ręka ześlizgnęła mi się z drążka i przytrzymałem się na samym kciuku. W pó?niejszych powtórzeniach nie odczuwałem bólu więc myślę, że nic się nie stało z nadgarstkiem. A z barkiem już chyba lepiej albo przestałem zwracać na to uwagę bo dziś trenowałem HF i nie wiem czy ten bark czułem czy nie I jedno pytanie. Czy mógłby mi ktoś opisać jak się robi krótkie pompki? Czy tu chodzi o to że od ziemi nie podnoszę się na maksa tylko kawałek? Czy nie opuszczam się na maksa tylko kawałek. Z której strony jest ta krótka pompka? Oczywiście jeszcze pobiegałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czy pomogło hm... na pewno jak zacząłem ćwiczyć z planem od Dynlotha to nie miałem problemu z większością ćwicze?. ćwiczyłem z miesiąc tymi rutynami a planem dopiero ćwicze 2 tydz Wydaję mi się, że dużo pomogło mi w podciąganiu i pompkach :D Na pewno polecam rutynę Biceps-Triceps bo jest po niej porządna pompa Szybko przeskoczyłem z poziomu beginner na medium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening nóg poszedł sprawnie. Mam problem z przysiadami na jednej nodze. Nie mogę złapać równowagi bo jak się czegoś przytrzymam to mam siłę się podnieść. I zmieniam chyba troszkę plan bo zamiast treningu ogólnego w sobotę będę ćwiczył różne techniki SW Dziś jeszcze 100 km motorkiem i jutro chyba sobota wolna bo trzeba zregenerować bark na poniedziałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...