Skocz do zawartości
Workout Athletes

[ROZWIĄZANY] Dieta i SW


Kavkaz
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Dynloth,

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka panowie możecie doradzić powiedzieć co jeść.

Czy jeść takie posiłki jak w kulturystyce się je czy może jakieś inne. Może więcej białka jeść a mniej weglowodanów.

I czy to jest taki sam bilans że na 1 kg masy ciala 4-6 węglowodanów, 1 kg masy ciała 2 gramy białka.

Czy w SW jakoś inaczej sie to liczy? No i czego najwięcej jeść, no ale oczywiście w rozsądnych granicach z kasą bo u mnie nie jest za bardzo z kasą tak więc wiecie. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator
  • Rozwiązanie

W Street Workout jest tak jak i w kulturystyce, dieta na rzeźbę, albo na masę, pytanie komu na czym zależy. Są osoby które się mocno docinają bo to fajnie wygląda a i waga mniejsza co się przekłada na fajniejsze wyniki w SW, lub masowanie przy pomocy dodatkowego obciążenia i powtórzeń w zakresie hipertrofii.

Zarówno przed posiłkiem jak i po, warto spożyć posiłki zbilansowane, czyli takie które zawierają w sobie białko i węglowodany złożone. 

Np. 100g ryżu, 100g warzyw i 250g kurczaka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być i pierś  ważne żebyś czuł mięsiwo  Na śniadanie najlepiej płatki owsiane z mlekiem  unikaj kukurydzianych i innych przetworzonych  ewentualnie może być jajecznica z jakimś warzywkiem ? ja na kolacje jem coś, co mi zapewni stabilny metabolizm przez cala noc  np kostka sera białego z dżemem i do tego jakiś kefir naturalny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy no we wtorki środy czwartki mogę jeść o godzinach 9, 13, 16, bo o tych godzinach mam przerwy w robocie a kończę o 17. I nie wiem kiedy zjeść przed treningiem bo jakbym miał zjeść o 19 to o 20 trochę za późno chyba na trening to nie wiem jak to zrobić żeby było dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...