Skocz do zawartości
Workout Athletes

Project EXTREME


Mikołaj Nowocień
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie by było.

Niestety z przykrością muszę was poinformować że ból w łokciu sprzed kilkunastu dni nie ustąpił, a w dniu dzisiejszym zaczął promieniować ku górze. Ból nie pozwolił mi nawet zacząć treningu... Chyba będę musiał odpuścić kilka dni i spotkać się z fizjoterapeutą ponieważ to na tyle poważne że trudno mi rękę podnieść do góry  

20181223_161208.jpg

  • Przykro mi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mikołaj Nowocień napisał:

Fajnie by było.

Niestety z przykrością muszę was poinformować że ból w łokciu sprzed kilkunastu dni nie ustąpił, a w dniu dzisiejszym zaczął promieniować ku górze. Ból nie pozwolił mi nawet zacząć treningu... Chyba będę musiał odpuścić kilka dni i spotkać się z fizjoterapeutą ponieważ to na tyle poważne że trudno mi rękę podnieść do góry  

20181223_161208.jpg

Fatalna wiadomość. Przez swieta nie pij wódki to Ci przejdzie no ale na poważnie, mam nadzieje, że do piątku Ci minie 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, to mały plus, bo miałem nadzieję dziś potrenować i maksymalnie w środę znów, no ale trudno najwyżej tak jak pisał trener Dominik, będę dojeżdżać nogi i brzuch więc przerwy długiej od treningów nie będzie. Może przez te kilka dni rollowania piłeczką wystarczy żeby ręka znowu była w 100% sprawna i wpadam jeszcze przed sylwestrem w MuscleUpa

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wróciłem z nową dawką motywacji oraz pomysłami, lecz niestety nadal z kontuzją.

Przez ostatnie kilka dni zrobiłem tylko 2 czy 3 treningi, głównie były to nogi oraz core.

W poniedziałek mam wizytę u profesjonalisty, który mam nadzieję pomoże mi wrócić do pełnej sprawności i pozbyć się kontuzji.

Z nowym rokiem postanowiłem trenować nadal brzuch oraz nogi a rękę oszczędzać, mam zamiar również informować Was o tym w jaki sposób się odżywiam aby trener miał lepszą możliwość dostosowania planu  ale i od Was również czekam na cenne porady  postaram zmierzyć swoje obwody i dla samego siebie sprawdzać co działa a co nie. Plan jest taki że dopuki siłowych elementów na górną partię ciała robić nie mogę, staram sie zrzucić kilka kilogramów i spalić nadmiar tłuszczu. W późniejszym etapie sprawdzę swoje maksymalne powtórzenia i zacznę budować tkankę mięśniową oraz dorzuce suplementy. Tak to sobie wymyślilismy z trenerem  

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe nikt nie mówił że będzie łatwo takie kłody pod nogami dadzą nam dodatkowego kopa i wykreują silny charakter mnie niestety mój mały cel się nie powiódł ale uważam że moim dużym sukcesem jest to że utrzymuje się nadal w treningu i nie zamierzam przestać

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...