Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Treningowy- ApeXxX


ApeXxX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Chcę załozyc dziennik zebys mnie Dynio wkoncu doprowadzil do porzadku po chorobach i lenistwie ;D

1. Wiek17

2. Waga; - 68.5 kg

3. Wzrost; - 180 cm

4. Maksymalna ilość pompek; - 20

5. Maksymalna ilość dipsów; - 4

6. Maksymalna ilość podciągnięć; - Podchwyt - 8 Nachwyt - ok 5-7

7. Maksymalna ilość przysiadów; - 55 z malutkim zapasem

8. Maksymalna ilość brzuszków; - ok 30

9. Ile treningów w ciągu tygodnia; - 4-5 razy

10. Jakie partie mięśniowe chcesz trenować; - wszystkie

11. Jaki jest Twój cel; - zwiększyć masę, przybliżyć się do formy ogólnej Green Arrowa +poprawa wydolności

 

 

  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

4. Maksymalna ilość pompek; - 20

5. Maksymalna ilość dipsów; - 4

6. Maksymalna ilość podciągnięć; -

Podchwyt - 8

Nachwyt - ok 5-7

7. Maksymalna ilość przysiadów; - 55 z malutkim zapasem

8. Maksymalna ilość brzuszków; - ok 30

 

 

Oto Twój plan treningowy:

[hide]

PONIEDZIAŁEK: (KLATKA+TRICEPS)

WTOREK: (UDA+ŁYDKI+ABS)

CZWARTEK: (PLECY+BICEPS)

SOBOTA: (BARKI+PRZEDRAMIĘ)

 

WSKAZÓWKI:

  1. Oczywiście przed treningiem rozgrzewka 10/15 minut. A po treningu można się porozciągać. Przerwa między seriami 1 minuta, między ćwiczeniami ok. 3 minut. 
  2. Jak czegoś nie rozumiesz, lub masz jakieś pytania/wątpliwości, to śmiało pisz w postach poniżej. Wyjaśnię/wytłumaczę, ewentualnie coś zmienimy. :)
  3. Najlepiej będzie jak zrobisz trening - wszystkie dni i napiszesz w tym temacie obok ilości powtórzeń ile byłeś w stanie zrobić danych ćwiczeń w celu weryfikacji poprawnie dobranych serii. 
  4. Wszelkie pytania dotyczące Street Workoutu możesz zadać tuZadaj Pytanie

 

Ze sportowymi pozdrowieniami,

Dominik Kwiatkowski (Dynloth)

[/hide]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa o to Ci chodzi no bo ja miałem w planach zrobić cały tydzień odwalić i dopiero dać sprawozdanie z tygodnia

Ale jak wolisz ;D to tak ;d

Poniedziałek: zmieniłem kolejność cwiczen pompki diamentowe zrobiłem całe, dipy również zaliczyłem. Schodki zaczęły sie przy pompkach na kostkach ale z wielkim bolem jakoś zdołałem wykonac. Pompki z rekoma szeroko. Pierwsza seria jakos cusem weszla, druga juz tak ledwie ledwie, trzeciej serii juz nie dalem rady, i ostatjiego ćwiczenia czyli z bogami na podwyzszeniu juz nie dalem rady.

Wtorek: zrobiony cały choć ciężko miałem. Plus unoszenie prostych nog na drazku zamienilem na tzw swiece gdzie robilem to na podlodze bo drazek w domu nie pozwala mi tego robic. Za wysoki

Czwartek:  tu własciwie  mam problem bo te incline nie mam gdzie robic.  Polozylem krzeslo i dwie takie duze poduchy ale na duzsza mete to niedobry sposob.czwartek musimy zmodyfikowac. Ps mam gume  treningowa to z tym latwie sie podciagac

No i zostanie jeszcze jutro trening zeby zdac cale sprawozdanie 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, troszke modyfikujemy plan?  Napewno trzea wyrzucic incline bo nie mam gdzie tego robić. Drązek przyklejony na stale wiec nie obnize go, z kolei stol nie wytrzyma, wiec tymbardziej podciaganie incline odpada. Dalej poki co to chya musialoby odpasc pompki z rekoma prxy biodrach bo poki co to dla mnie niemozliwa rzecz.

Co dalej. Podciaganie nog prostych w zwisie do 90 stopni. Tutaj jesten za dlugi na to zeby robic i nie wien czy nie zamienic na unoszenie do 90 lezax (czyli tzw swieca ;D ). Dalej  pompki na pilce. Nie mam pilki zadnej, chya ze ta do futolu amerykanskiego tez sie liczy xd) takze co postanowisz Dynio?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Quake napisał:

Muszę spróbować z jakiej firmy ashwagandhe polecasz?

Ja tam mam jeszcze starą od Treca, zamów sobie od Allnutrition. Ceny nie są jakieś wielkie a suplementy serio dobre i rywalizują spokojnie z dużymi koncernami ja polecam Allnutrition, bierz smialo

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...