Skocz do zawartości
Workout Athletes

Powrót do formy czas start!


Base
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc wydaje mi się że jedno i drugie. Siła na pewno na + na samym początku treningów było ciężko a teraz czuję że powoli mogę więcej powtórzeń robic

 

A z sylwetką też odnoszę wrażenie poprawy, jeśli trzeba na początku stycznia podeślę fotkę do oceny

  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek 

 

Pompki z rękoma szeroko 14/14/16 dobrze poszło trochę klatkę czułem

 

Pompki diamentowe 14/16/16 dobrze poszło ostania seria pali tricka 

 

Pompki z nogami na podwyższeniu 14/14/16 bez większych problemów zacząłem troszkę tutaj klatkę czuć już fajnie 

 

Dipsy 8/10/12 dobrze poszło fajnie wchodzi tricek łapki napompowane są

 

Pompki na kostkach 12/14/14 tutaj też powoli klatka zaczęła być odczuwalna , w ostatniej serii już ciężko było mi się podnosić

 

Wtorek 

 

Brzuszki do pozycji V 12/14/16 to ćwiczenie dobrze daje odczuć mięśnie brzucha pali niesamowicie 

 

Wznosy kolan do klatki 12/14/16 też fajnie czuć brzuch najbardziej w drugiej i trzeciej serii mocno pali 

 

I tutaj się zapomniałem i zrobiłem mostek 50/50/60

 

Ale oczywiście zrobiłem również 

Crunch kicks 12/14/16

 

Hell touches 20/24/28 tutaj fajnie czuć brzuch szczególnie w ostatniej serii

 

A i jeszcze dzisiaj wleciał trening crossfit dodatkowo

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie spoko na tym crossficie pierwszy raz w życiu byłemu i mi się podobało dodatkowy trening wytrzymałościowy

 

Też mi się wydaje że możemy zwiększyć liczbę powtórzeń albo w jakiś sposób utrudnić ćwiczenia 

 

 

Środowy trening zrobiony i jestem zadowolony w sumie dobry dzień miałem albo nabieram siły

 

Podciąganie nachwytem szeroko 6/8/8

I tutaj pierwsza seria ładnie wszystkie 6 powtórzeń bez problemu , druga seria też ładnie wszystkie powtórzenia tylko na końcu już było ciężko, trzecia seria udało się zrobić 6 powtórzeń chwilę odpoczynku i zrobiłem kolejne 2

 

Podciąganie pullup podchwyt 10/12/12 tutaj udało się bez większych problemów nauczyłem się to już mniej więcej robić i czuję przy tym ćwiczeniu biceps i plecy 

 

Podciąganie podchwytem zamkniętym 8/8/8

Pierwsza seria fajnie weszła wszystkie powtórzenia , druga seria przy 6 powtórzeniu musiałem odpocząć i dokończyłem , trzecia seria też 6 powtórzeń i chwila odpoczynku 

 

Podciąganie pullup nachwyt 10/12/12 fajnie czuć plecy i biceps ostania seria była ciężka ale udało się zrobić 

 

Pościąganie chwytem młotkowym i tutaj fajny progres 8/8/8

 Pierwsza seria dobrze poszła , druga seria 6 powtórzeń i chwila odpoczynku i zrobiłem następne 2 , trzecia seria no tutaj już musiałem odpocząć przy 4 powtórzeniu ale udało się zrobić kolejne 4

 

  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy trenujesz naszym planem? prawdziwe treningi zaczęły się wraz z rozpoczęciem nowego roku czyli 01.01.2019

Aktualna waga: 79 kg    24.01.2019

Aktualny wzrost: 177     24.01.2019

Czy stosujesz dietę? Nie stosuje żadnej diety jem to co lubię 

Czy stosujesz suplementy? Tak 

Jeżeli tak to:

- Jakie i jak dawkujesz: kreatynę rano i przed treningiem do 8 gram , beta alaninę przed treningiem 8/10 gram  , białko zazwyczaj przed snem 21 g  , BCAA przed i po treningu do 10 gram  i witaminy. 

- Od kiedy: kreatynę stosuje od 01.01.2019

beta alaninę 21.01.2019

witaminy od 01.01.2019

Białko i BCAA 24.01.2019

- Do kiedy:  nie mam pojęcia do kiedy kreatynę na pewno przez najbliższe pół roku razem z beta alanina białko i BCAA prawdopodobnie też. Witaminy odstawie 01.03.2019

Czy miałeś/aś jakąś kontuzję? Kiedyś grając w piłkę nożną wyskoczyłem żeby uderzyć z główki i zostałem popchnięty i spadłem tylko na jedną nogę lewą i wtedy dostała dosyć dużego przeprostu boli kolano czasem gdy chodzę ale do wytrzymania. I przy przysiadach na jednej nodze czuję kolano. Ale przy siadach z obciążeniem nawet dużym nie czuje bólu , przy skokach , wykrokach też nie 

Przepraszam że wcześniej tego nie wstawiłem ale zapomniałem teraz w pracy miałem luźniejsza chwilę to nadrobiłem to 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiam jeszcze wpisy z czwartku i piątku 

 

Czwartek

 

Pompki z rękoma przy biodrach 10/12/12

Fajnie poszło bez większych problemów

 

Podciąganie samymi barkami w zwisie 10/10/12 też bez większych problemów

 

Hindu pushups 8/10/12 fajnie czuć barki przy tym ćwiczeniu nie było większych problemów

 

 

Pompki tygryski 12/12/14 no tutaj czułem barki i troszke przedramię i było ciężko już w drugiej serii , w trzeciej musiałem w połowie sobie odpocząć i dopiero dokończyłem resztę powtórzeń

 

 

Pompki na piłce 12/12/14 tutaj też było ciężko w drugiej i trzeciej serii musiałem troszke odpoczywać w połowie ale udało się wszystkie powtórzenia zrobić

 

Piątek 

 

No tutaj miałem słaby dzień taki średni mi trening wyszedł , bez siły jakoś byłem

 

 

Przysiady na jednej nodze 6/8/10 dobrze poszło przy drugiej serii czuję fajnie już nogi 

 

Przysiady ze sztangą zostałem przy 40 kg i musiałem sobie odpoczywać w połowie serii 

Zrobiłem 3 serie po 10 powtórzeń

 

Przysiady wykroczne tutaj też 3 serię po 10 powtórzeń oczywiście na nogę 

Tylko na początku zacząłem z ketlami 16 kg i to była przesada bo ciężko było mi zrobić wykrok , zmniejszyłem na 12 kg również moje nogi jakoś osłabły i w ostateczności zrobiłem z 10 kg ketlem

 

Przysiady z wyskokiem 12/14/16 nie było źle ale musiałem odpoczywać w połowie nogi mi wysiadały 

 

Jakoś przemęczony ogólnie byłem słabszy dzień się trafił niestety

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek

Pompki z rękoma szeroko 14/14/16 pierwsza seria była okej , druga i trzecia ciężko poszła musiałem dużo odpoczywać

 

Pompki diamentowe 14/16/16 tutaj tak samo pierwsza seria dobrze , następne dwie już ciężko 

 

Pompki z nogami na podwyższeniu 14/14/16 no tutaj było trochę lepiej ale i tak dłuższy odpoczynek w drugiej i trzeciej serii musiał być 

 

Dipsy 8/10/12 dipy dobrze poszły bez większych problemów

 

Pompki na kostkach tylko jedną serię udało mi się zrobić. 

 

Taki trening niestety był z racji przeziębienia rozłożyło mnie i wtorek , środa spędziłem w łóżku będąc wyczerpany i wszystkie kości mnie bolały , dzisiaj już powoli przechodzi ale myślę że dopiero w sobotę będę mógł udać się na trening 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wreszcie wyzdrowiałem i wróciłem na treningi wreszcie bo już nie mogłem wytrzymać w tym łóżku... W piątek był mój pierwszy trening nogi weszły na początku

Oczywiście pierwszy trening delikatnie troszkę żeby się rozruszać nie szalałem

 

Przysiady na jednej nodze 6/8/10 tutaj pierwsza serię zrobiłem sobie 6 powtórzeń odrazu kolejne serie robiłem po 2/3 powtórzenia i odpoczywałem 

 

Po skończonych seriach zacząłem troszke mobilizować stawy i nogi rozciąganie i rolowanie 

 

Przysiady ze sztanga nie szalałem z ciężarami dołożyłem 20 kg tylko na sztangę i fajnie delikatnie się wprawiałem ładnie poszło po 3 seriach po 10 powtórzeń 

Również mobilizacja i rozciąganie 

 

Wykroki 3 serie po 10 powtórzeń na nogę i też nie szalałem po chorobie , dołożyłem 10 kg ketle 

 

 

Wspięcia na palce 30 kg standartowo nie zmieniałem ciężaru i fajnie łydki czułem 3 serie po 14 powtórzeń

 

Przysiady z wyskokiem 12/14/16 fajnie mi tu poszło fajne zmęczenie było 

 

Ogólnie dzisiaj skupiłem się bardziej na takim wprowadzeniu znowu do treningów po takim długim przebywaniu w łóżku , trening dosyć ciężko poszedł i fajnie więcej czasu poświęciłem na mobilizację i rozciąganie

 

Ale podczas rozgrzewki biegałem sobie i strasznie mi nabrzmiały łydki i nie mam pojęcia o co chodzi , taki dyskomfort i nie mogłem dalej biegać

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to od początku stycznia jak zaczynałem trenować ale wtedy myślałem że to jakoś rozbiegam albo po prostu z większą aktywnością fizyczną samo przejdzie ale jednak nie. Czuje to tylko podczas biegania przy ćwiczeniach z ciężarami nie mam tego problemu 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...