Skocz do zawartości
Workout Athletes

Powrót do formy czas start!


Base
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 No to teraz będzie trzeba się przełamać i zacząć trzymać się diety tylko jeszcze jest mały problem bo pracuje zmianowo. 3 zmiany w 4 brygadzie czyli np 4 dni na rano i dzień wolny , 4 dni na po południe i dzień wolny i 4 dni nocki i 2 dni wolne. 

 

I kolejna bariera do złamania cardio jak ja nie lubię tego robić

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest , może nie będę jadł zawsze w wyznaczonych godzinach ale będę się starać.

 

Tragedia jest to cardio ale czego się nie robi żeby dobrze wyglądać

 

Jeszcze mam pytanie jaki jest koszt dzienny tej diety masz jakąś rozpiskę ? Czy poszukać sobie wszystkiego w internecie ? Wiem że w każdym sklepie wszystko inaczej kosztuje ale tak orientacyjnie chciałbym wiedzieć

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak zrobię przez najbliższy miesiąc Juz jestem ciekawy efektów mam nadzieję że wytrwam w takim trybie 5 posiłków bo zawsze jadłem 2/3 a czasem jeden. To będzie nowość dla mojego organizmu   z cardio jakoś mocno się spinać ? Czy na luzie robić sobie jakiś bieg 10/15 minut albo skakankę ?

 

A jeszcze pytanie jak jestem po nocnej zmianie i najzwyczajniej w świecie śpię do południa później to raczej nie dam rady zjeść posiłku o godzinie 10:00 czy ustawiać sobie budzik i jeść ? I znowu iść spać?

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, Base napisał:

To tak zrobię przez najbliższy miesiąc Juz jestem ciekawy efektów mam nadzieję że wytrwam w takim trybie 5 posiłków bo zawsze jadłem 2/3 a czasem jeden. To będzie nowość dla mojego organizmu   z cardio jakoś mocno się spinać ? Czy na luzie robić sobie jakiś bieg 10/15 minut albo skakankę ?

 

A jeszcze pytanie jak jestem po nocnej zmianie i najzwyczajniej w świecie śpię do południa później to raczej nie dam rady zjeść posiłku o godzinie 10:00 czy ustawiać sobie budzik i jeść ? I znowu iść spać?

Ja Ci powiem na moim przykładzie, przez tydzień miałem ciężko jeść tyle posiłków i w takich ilościach (ponad 4000kcal) jak przychodziła pora posiłku to mi się płakać chciało bo jeszcze czułem posiłek poprzedni   Po tygodniu tak mnie ssało między posiłkami że najchętniej jeszcze coś bym zjadał

Kwestia przyzwyczajenia. Na początek możesz tak luźniej rób zdjęcia i oceniaj efekty, jak będą za małe to zwiększaj cardio

 

Najlepiej trzymać się stałych godzin z haczykiem do 30 minut więc jeżeli dasz radę zjeść i znów pójść spać to będzie ok

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pewnie będzie tak samo postaram się wstawać mam tylko nadzieję że nie zasnę z głową w talerzu właśnie muszę zacząć robić zdjęcia. Nigdy sobie nie robiłem i zawsze zapominam albo mi się nie chce i odkładam na jutro mimo to że są to tylko 2 kliknięcia w telefonie . Tutaj na forum wkleiłem tylko 2 i mam te 2 tylko

 

No właśnie teraz będę się skupiać również na dynamice i kondycji bo mi się przyda w boksie czy MMA to tego cardio zacznę robić więcej 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To od wtorku zacznę dietę akurat dzisiaj skończę nocną zmianę to po południu zrobię trening i odrazu pojadę na zakupy a jeszcze takie pytanko będzie można z Tobą zrobić jakiś trening w przyszłości ? I zbić piątkę ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie szkole się na mechanika to jak żadna maszyna się nie psuje to mam wolne czytam tylko instrukcje i oglądam symulacje to mam trochę czasu ale jak coś już padnie to nawet 8/9 godzin trzeba siedzieć w tej maszynie i szukać przyczyny jeszcze jest sporo czasu na pewno chętnych przybędzie ja postaram się namówić kogoś ze swoich znajomych ale to będzie trudne zadanie

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ostatnio " skazany na trening " bardzo dobra książka. Właśnie współczuję kontuzji ;/ i życzę szybkiego powrotu do zdrowia ale śledzę twoje poczynania z planchem i frontem  prawdę mówiąc to sam chciałbym się nauczyć robić fronta i flagę

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...