Skocz do zawarto┼Ťci
sokownik

­čôĺ dziennik d─ů┼╝enia do celu: Sokownik85

Dynloth

Wyr├│┼╝niony Dziennik Treningowy za osi─ůgni─Öcie 100 wpis├│w.

Wiadomo┼Ť─ç dodana przez Dynloth

Rekomendowane odpowiedzi

TRENER

Potrzebuj─Ö odpowiedzi na poni┼╝sze zagadnienia:

1. Wiek; - Wpisz swój wiek. 

2. Waga; -┬áWpisz swoj─ů wag─Ö.┬á

3. Wzrost; - Wpisz swój wzrost.

4. Maksymalna ilo┼Ť─ç pompek; -┬áWpisz ile jeste┼Ť razy w stanie wykona─ç┬ápompek.┬á

5. Maksymalna ilo┼Ť─ç dips├│w; -┬áWpisz ile jeste┼Ť razy w stanie wykona─ç┬ádips├│w.

6. Maksymalna ilo┼Ť─ç podci─ůgni─Ö─ç; -┬áWpisz ile jeste┼Ť razy w stanie wykona─ç┬ápodci─ůgni─Ö─ç.

7. Maksymalna ilo┼Ť─ç przysiad├│w; -┬áWpisz ile jeste┼Ť razy w stanie wykona─ç┬áprzysiad├│w.

8. Maksymalna ilo┼Ť─ç brzuszk├│w; -┬áWpisz ile jeste┼Ť razy w stanie wykona─ç┬ábrzuszk├│w.┬á

9. Ile trening├│w w ci─ůgu tygodnia; -┬áWpisz ile razy w tygodniu chcesz ─çwiczy─ç┬ái w jakie dni. np. poniedzia┼éek, ┼Ťroda, pi─ůtek.

10. Jakie partie mi─Ö┼Ťniowe chcesz trenowa─ç; -┬áWpisz jakie partie mi─Ö┼Ťniowe chcesz trenowa─ç. np. Plecy, Klatka, Barki, Biceps, Triceps, Przedrami─Ö, Brzuch, Uda, ┼üydki.┬á

11. Jaki jest Twój cel; - Opisz swój cel, np. redukcja, masa, nauka elementów. 

12. Dodaj zdj─Öcie swojej obecnej formy;┬á- Po dw├│ch miesi─ůcach pode┼Ťlesz kolejne i zobaczymy jak du┼╝e efekty osi─ůgn─Öli┼Ťmy. Zdj─Öcie najlepiej ca┼éej sylwetki, lub partii kt├│re b─Öd─ů trenowane.┬á

Je┼╝eli otrzymam odpowiedzi na wszystkie zagadnienia wraz ze zdj─Öciem┬áto u┼éo┼╝─Ö plan w ci─ůgu max´╗┐´╗┐´╗┐┬á24h zazwyczaj jest to du┼╝o wcze┼Ťniej´╗┐.

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach
TRENER

Dok┼éadnie, zawsze jest to ┼║r├│d┼éo motywacji ­čÖé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Dynloth napisał:

Potrzebuj─Ö odpowiedzi na poni┼╝sze zagadnienia:

1. Wiek; - 33/34

2. Waga; - 81

3. Wzrost; - 183

4. Maksymalna ilo┼Ť─ç pompek; -┬á16

5. Maksymalna ilo┼Ť─ç dips├│w; -┬á12

6. Maksymalna ilo┼Ť─ç podci─ůgni─Ö─ç; -┬ánachwyt 8 / podchwyt 10

7. Maksymalna ilo┼Ť─ç przysiad├│w; -┬á35

8. Maksymalna ilo┼Ť─ç brzuszk├│w; -┬áWpisz ile jeste┼Ť razy w stanie wykona─ç┬ábrzuszk├│w.┬á

9. Ile trening├│w w ci─ůgu tygodnia; -┬á4/5┬á sobota/niedziela/sroda + piatek w cocoon +┬á ewentualnie w poniedzialek ( nie regularnie)

10. Jakie partie mi─Ö┼Ťniowe chcesz trenowa─ç; -┬áklatka/ biceps

11. Jaki jest Twój cel; - poprawa sylwetki

12. Dodaj zdjęcie swojej obecnej formy; - 

Je┼╝eli otrzymam odpowiedzi na wszystkie zagadnienia wraz ze zdj─Öciem┬áto u┼éo┼╝─Ö plan w ci─ůgu max´╗┐´╗┐´╗┐┬á24h zazwyczaj jest to du┼╝o wcze┼Ťniej´╗┐.

IMG_20181220_090906.jpg

IMG_20181219_204342.jpg

• Jest moc! 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
TRENER

SOBOTA :(KLATKA+TRICEPS+ABS)

NIEDZIELA:┬á(BARKI+PRZEDRAMI─ś+UDA)

ŚRODA: (PLECY+BICEPS+ABS)

PIĄTEK: Trening w Cocoonie. 

Poniedziałek: (UDA+ŁYDKI)

WSKAZÓWKI:

• Oczywi┼Ťcie przed treningiem rozgrzewka 10/15 minut. A po treningu rozci─ůganie. Przerwa mi─Ödzy seriami 1 minuta, mi─Ödzy ─çwiczeniami ok. 2-3 minut. - im kr├│tszy czas tym lepiej.
  • Jak czego┼Ť nie rozumiesz, lub masz jakie┼Ť pytania/w─ůtpliwo┼Ťci, to ┼Ťmia┼éo pisz w postach poni┼╝ej. Wyja┼Ťni─Ö/wyt┼éumacz─Ö, ewentualnie co┼Ť zmienimy.┬á:)
  • Najlepiej b─Ödzie jak po ka┼╝dym treningu napiszesz w swoim dzienniku┬áobok ilo┼Ťci powt├│rze┼ä ile by┼ée┼Ť w stanie┬ázrobi─ç┬ápowt├│rze┼ä┬áw danym┬á─çwiczeniu┬áw celu weryfikacji poprawnie dobranych serii.┬á
  • Wszelkie pytania dotycz─ůce Street Workoutu mo┼╝esz zada─ç┬átu:┬áZadaj Pytanie
  • Je┼╝eli nie wiesz jak dane ─çwiczenie┬áwygl─ůda, to kliknij na jego nazw─Ö.┬á

Ze sportowymi pozdrowieniami,

Dominik Kwiatkowski (Dynloth)

• Dzi─Ökuj─Ö 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
TRENER

Prosz─Ö bardzo. ­čÖé┬á

A ja Twoich efekt├│w ­čśä

Jak przetestujesz i opiszesz ca┼éy plan treningowy to zweryfikujemy czy powt├│rzenia s─ů dobrze dobrane ­čÖé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

a co podrzucac pomocniczego? kreatyna, ale jak stosowac? po treningu lubie zmiksowanego banana z mlekiem+ białko - to chyab jest wskazane-prawda?  kreatyne pije tylko bezposrednio przed treningiem,ale niewielkie ilosci.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
TRENER

Hmm suplementy stosuje si─Ö po minimum 2 miesi─Öcznym treningu, a zalecane od 6 miesi─Öcy trening├│w. Je┼╝eli taki okres ju┼╝ min─ů┼é, albo zale┼╝y Ci na stosowaniu to tak..

Banan z mlekiem i białko po treningu - ok. 

Co do kreatyny jak ma ona przynie┼Ť─ç jakiekolwiek efekty, to polecam stosowa─ç oko┼éo-treningowo. Tj. miarka/5g 30 minut przed treningiem, i ta sama porcja odrazu po treningu.┬á

Ewentualnie standardowa forma 5g rano na czczo 30 minut przed posiłkiem i 5g 30 minut przed treningiem. 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
TRENER

Plus oczywi┼Ťcie woda, przy Twojej wadze to jakie┼Ť 2,5l dziennie.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
TRENER

D┼éu┼╝ej wyczekiwane lepiej smakuje ­čśä

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

nie odszukuje mi instrukcji do : przysiad z wyskokiem ( ale to chyba wiem) , przysiad z wykrokiem ( wydaje mi sie , ze chodzi o zwykle wykroki, zeby sie w wyciagnietej nodze zlamac w kolanei na 90*), czy w kaczym chodzie wskazane jest trzymanie sie za kostki?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
TRENER
24 minuty temu, sokownik napisał:

przysiad z wyskokiem ( ale to chyba wiem) , przysiad z wykrokiem ( wydaje mi sie , ze chodzi o zwykle wykroki, zeby sie w wyciagnietej nodze zlamac w kolanei na 90*), czy w kaczym chodzie wskazane jest trzymanie sie za kostki?

O faktycznie, dzięki za info zaraz poprawię. 

Tak, tak i tak ­čÖé

//Edit

Ju┼╝ poprawione ­čÖé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

w zwi─ůzku z ma┼éymi zawirowaniami, wykona┼éem ju┼╝ dzisiaj "┼Ťrodowy" trening, poniewa┼╝ jutro nie id─Ö ─çwiczy─ç na sali.

hmm, nie wygl─ůda to u mnie tak fajnie, jak my┼Ťla┼éem ( mam na my┼Ťli swoj─ů kondycj─Ö). Pierwsze treningi b─Öd─Ö opisywa┼é dosy─ç szczeg├│┼éowo,

tak┼╝e tak: czas trwania treningu: 10 minut rozgrzewka, 40 minut trening, 10 minut bonus+ rozciaganie:

Najwi─Ökszym problemem s─ů dla mnie podci─ůgni─Öcia chwytem m┼éotkowym, ale dlatego, ┼╝e mam dr─ů┼╝ek z dodatkowymi "rogami" i jakie┼Ť ┼Ťruby┬áte┼╝ wystaj─ů, a dodatkowo uderzam jak nie o futryn─Ö┬áto o jakie┼Ť sprz─Öty i szafki w ┼éazience. cos wymy┼Ťl─Ö, bo przecie┼╝┬ászafka nie stanie mi na drodze do celu ­čÖé

Dominik, jeszcze raz dzi─Ökuj─Ö za plan.

jeszcze mo┼╝e napisz─Ö to, ┼╝e czuj─Ö biceps i barki, ale w pozytywnym znaczeniu czu─ç, ┼╝e co┼Ť by┼éo z nimi robione.

je┼Ťli m├│j wpis z jakiego┼Ť powodu jest z┼éy, ┼Ťmia┼éo mo┼╝na sugerowa─ç co poprawi─ç.

Albo z tarcz─ů, albo na tarczy...

• Jest moc! 2

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
TRENER

No to od razu lecimy z odpowiedziami i wnioskami ­čÖé

• Podci─ůganie nachwytem szeroko┬á6/6/6 zrobi┼éem: 6/6/6 - super pomy┼Ťl─Ö nad zwi─Ökszeniem tutaj powt├│rze┼ä.
  • 1 minuta odpoczynku
  • Podci─ůganie Incline PullUp Podchwyt┬á12/12/14 zrobi┼éem: 12/10/8 - tutaj zmniejszymy.
  • 2 minuty odpoczynku
  • Podci─ůganie podchwytem zamkni─Ötym┬á6/8/8 zrobi┼éem: 6/6/6 - tu jest ok, zostawiamy.
  • 2 minuty przerwy
  • Podci─ůganie Incline PullUp Nachwyt┬á12/12/14 zrobi┼éem : 12/10/10 -┬átu jest ok, zostawiamy.
  • 2 minuty odpoczynku
  • Podci─ůganie chwytem m┼éotkowym┬á6/6/6 zrobi┼éem: 4/4/4┬átu jest ok, zostawiamy, chyba ┼╝e zdecydujemy nad zmian─ů ─çwiczenia.
  • 1,5 minuty odpoczynku
  • Mostek(plank)┬á45s/45s/50s zrobi┼éem: 45s/45s/45s - tutaj przyda┼éoby si─Ö zwi─Ökszy─ç┬álub wymieni─ç┬á─çwiczenie.┬á
  • 1 minuta odpoczynku
  • Scyzoryki┬á30/30/30 zrobi┼éem: 30/30/30 - zwi─Ökszymy lub wymienimy. ­čÖé┬á
  • 1 minuta odpoczynku
  • Crunch Kicks┬á10/12/12 zrobi┼éem: 10/12/12 - zasada jest prosta, je┼╝eli czujesz brzuch to jest ok, je┼╝eli nie to wymienimy. ­čÖé┬á
  • podci─ůgni─Öcia podchwytem: 6/6/5 - super!┬á
Cytat

Najwi─Ökszym problemem s─ů dla mnie podci─ůgni─Öcia chwytem m┼éotkowym, ale dlatego, ┼╝e mam dr─ů┼╝ek z dodatkowymi "rogami" i jakie┼Ť ┼Ťruby┬áte┼╝ wystaj─ů, a dodatkowo uderzam jak nie o futryn─Ö┬áto o jakie┼Ť sprz─Öty i szafki w ┼éazience. cos wymy┼Ťl─Ö, bo przecie┼╝┬ászafka nie stanie mi na drodze do celu┬á

Hmm, pomy┼Ťl─Ö nad zmian─ů ─çwiczenia. ┼üatwiej b─Ödzie zmieni─ç ─çwiczenie ni┼╝ przenoszenie szafki ­čśä

Cytat

Dominik, jeszcze raz dzi─Ökuj─Ö za plan.

Prosz─Ö bardzo, oby przyni├│s┼é jak najlepsze efekty. ­čÖé

Cytat

jeszcze mo┼╝e napisz─Ö to, ┼╝e czuj─Ö biceps i barki, ale w pozytywnym znaczeniu czu─ç, ┼╝e co┼Ť by┼éo z nimi robione.

Bardzo dobrze. Zwi─Ökszymy powt├│rzenia w podci─ůganiu szerokim, ┼╝eby jeszcze plecy by┼éo czu─ç.┬á

Cytat

je┼Ťli m├│j wpis z jakiego┼Ť powodu jest z┼éy, ┼Ťmia┼éo mo┼╝na sugerowa─ç co poprawi─ç.

Albo z tarcz─ů, albo na tarczy...

Jest super, wszystko przejrzyste, dzi─Öki takim wpisom mog─Ö Ci lepiej pom├│c w drodze do formy. ­čÖé┬á

Reasumuj─ůc bardzo dobrze Ci posz┼éo, zrobisz jeszcze pozosta┼ée dni i nanios─Ö poprawki na ca┼éy plan treningowy. ­čÖé┬á

Si┼é─ů z Tob─ů!┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö

• Przegl─ůdaj─ůcy   0 u┼╝ytkownik├│w

Brak zarejestrowanych u┼╝ytkownik├│w przegl─ůdaj─ůcych t─Ö stron─Ö.

• Podobna zawarto┼Ť─ç

• Przez FilipB
      Witam wszystkich z tej strony Filip jestem tu nowy i ┼Ťwie┼╝akiem pod z gledem street workoutu ale si─Ö du┼╝y czas tym interesuje i postanowi┼éem na 2019 w ko┼äcu si─Ö za siebie wsi─ů┼Ť─ç i troszk─Ö przyty─ç i wyrobi─ç sylwetk─Ö, ciesz─Ö si─Ö na w sp├│┼é prace z wami ┬ái na waszom pomoc, dzi─Öki i pozdrawiam Ôś║´ŞĆÔťî­čĆ╗
    • Przez RaHHZ
      Troche o mnie: Mam na imie Gracjan, 17 lat ─çwiczy┼éem 5 lat siatk├│wke. Teraz mieszkam za granic─ů ─çwicze kalistenike ju┼╝ 2/3 miesi─ůce. Lubie gra─ç w komputer i lubie fajne dziewczyny ­čśë

Wzór startowy na ułożenie planu:

• Przez norbi
      Witam wszystkich
    • Przez Dynloth
      Dzienniki Treningowe

Dlaczego warto prowadzić swój dziennik treningowy? 
      Niezale┼╝nie od tego czy Twoim celem jest redukcja, masa, nauka technik czy budowanie si┼éy lub wytrzyma┼éo┼Ťci, to w ka┼╝dym przypadku warto jest prowadzi─ç dziennik. Dzi─Öki niemu masz szybki dost─Öp do analizy swoich osi─ůgni─Ö─ç i progres├│w. Ale przede wszystkim jego g┼é├│wn─ů zalet─ů u nas na forum jest to, ┼╝e dostajesz motywacj─Ö i wsparcie od pozosta┼éych U┼╝ytkownik├│w + darmow─ů pomoc od naszych trener├│w i instruktor├│w.┬á

Od czego zacz─ů─ç?┬á
      Założyć dziennik możesz pod tym linkiem: Dodaj Dziennik Treningowy.
      W tytule wpisz nazw─Ö swojego dziennika.
      Okładkę możesz przesłać na nasz serwer, lub podać do niej link. Może to być Twoje zdjęcie, lub grafika Twojego DT.
      Tagi ustaw według uznania, np. Dziennik Treningowy, Twoja nazwa, Twój Nick, sila, Redukcja itp.
      W opisie napisz wstęp do Twojego dziennika, aktualny plan treningowy, program żywieniowy jak i informacje o Tobie.

WSKAZÓWKI:
      Dodaj swoje zdj─Öcie z r├│┼╝nych stron, w celu por├│wnania. Najlepiej zdj─Öcia robi─ç z tej samej wysoko┼Ťci i w tym samym miejscu, aby por├│wnanie by┼éo jak najbardziej przybli┼╝one.
      Opisz jasno i wyra┼║nie sw├│j cel, jak i etapy kt├│re zamierzasz osi─ůgn─ů─ç. Wed┼éug psychologii jasne okre┼Ťlenie celu i jego napisanie zwi─Öksza szans─Ö na szybsz─ů realizacj─Ö.┬á
      Nie b├│j si─Ö opisywa─ç swoich s┼éabo┼Ťci, lub pope┼énionych b┼é─Öd├│w. Na pewno kto┼Ť z naszej forumowej rodziny pomo┼╝e Ci w chwili zawahania, lub zmotywuje gdy b─Ödzie taka potrzeba.┬á

Og├│lne prowadzenie DT i jego forma zale┼╝y ju┼╝ od Ciebie.
      Mo┼╝esz podawa─ç wyznaczony plan treningowy z ilo┼Ťci─ů serii i powt├│rze┼ä, a obok tyle ile uda┼éo Ci si─Ö wykona─ç. Np.:

PIĄTEK (Uda+łydki)
      Przysiad z wykrokiem  25/25/25 - 25/25/25
      Kaczy chód 30s/30s/40s - 30/30/35
      Przysiady na jednej nodze 6/8/8 - 6/8/10

Gdzie na zielono zaznaczasz powt├│rzenia zgodne z planem, na niebiesko powt├│rzenia┬ákt├│re uda┼éo si─Ö zrobi─ç w wi─Ökszej ilo┼Ťci, a na czerwono powt├│rzenia kt├│re si─Ö nie uda┼éo zrobi─ç w ca┼éo┼Ťci. Oczywi┼Ťcie to tylko wz├│r, mo┼╝esz robi─ç po swojemu.┬á

Przydatne funkcje forum:
      Mo┼╝esz podpi─ů─ç┬ápost, kt├│ry b─Ödzie ca┼éy czas na samej g├│rze - np. post z aktualnym planem treningowym i ┼╝ywieniowym.┬á W zale┼╝no┼Ťci od Twoich uprawnie┼ä mo┼╝esz sprawdzi─ç, kto czyta┼é Tw├│j dziennik treningowy i kiedy ostatnim razem na nim by┼é.┬á Mo┼╝esz ustawi─ç ok┼éadk─Ö swojego dziennika treningowego.┬á┬á Za osi─ůgni─Öcie 100 post├│w w swoim dzienniku otrzymasz oznaczenie do profilu:┬á Za osi─ůgni─Öcie 1000 post├│w w swoim dzienniku otrzymasz oznaczenie do profilu, kt├│re na chwil─Ö obecn─ů jest sekretem.┬á Dla najaktywniejszych DT przewidujemy nagrody┬árzeczowe.┬á Pozosta┼ée funkcje s─ů w trakcie opracowywania.┬á ┬á
      Załóż swój dziennik treningowy i sam/a się przekonaj że warto. 

Dziennik Treningowy - Motywacja do prowadzenia DT

Je┼╝eli czytasz ten temat, to albo co┼Ť trenujesz, albo chcesz zacz─ů─ç trenowa─ç.
      Niewa┼╝ne czy to Street Workout, czy Kalistenik─Ö, czy mo┼╝e jaki┼Ť inny sport.
      W każdym przypadku polecam Ci prowadzić swój dziennik treningowy. 

Mo┼╝esz uwa┼╝a─ç, ┼╝e prowadzenie Dziennika Treningowego to strata czasu, poniewa┼╝ w zale┼╝no┼Ťci od sposobu ─çwiczenia, musisz pisa─ç podczas
      treningu co by┼éo wykonane (┼╝eby nie zapomnie─ç), lub je┼Ťli masz plan treningowy to musisz pisa─ç ile powt├│rze┼ä zrobi┼ée┼Ť/a┼Ť a ile by┼éo wyznaczone.┬á
      Tak na prawd─Ö to zajmuje kilka minut, a zalety tego s─ů pot─Ö┼╝ne.
      W dalszej cz─Ö┼Ťci artyku┼éu zmotywuj─Ö Ci─Ö do za┼éo┼╝enia swojego Dziennika Treningowego.

Jak zacz─ů─ç?
      Najwa┼╝niejszym elementem w prowadzeniu swojego Dziennika Treningowego jest napisanie wyznaczonego celu na nadchodz─ůcy rok. Najpro┼Ťciej zrobi─ç to poprzez zadanie sobie pytania: "Co chce osi─ůgn─ů─ç?" "Jakie techniki chce si─Ö nauczy─ç w ci─ůgu 12 miesi─Öcy?"
      Opisz dokładnie swój cel, im bardziej szczegółowo tym lepiej. 
      Na przyk┼éad:┬á"Do ko┼äca tego roku (31.12.2018) b─Öd─Ö w stanie zrobi─ç 15 MuscleUp`├│w na jedn─ů seri─Ö".
      Zapisz co najmniej 10 wybranych cel├│w.
      Po tym zapisz sw├│j pocz─ůtkowy start, czy potrafisz zrobi─ç chocia┼╝ 1 MuscleUpa, czy nie potrafisz w og├│le.
      Dodatkowo warto wyznaczy─ç sobie szalony cel, poprzez kt├│ry zawsze pojawi Ci si─Ö u┼Ťmiech na twarzy.┬á
      Bazuj─ůc na tych 10 celach, zacznij szuka─ç pomys┼é├│w i plan├│w treningowych pod te konkretne cele.
      Zadaj sobie pytanie np: Jak powinienem ─çwiczy─ç, ┼╝eby┬áosi─ůgn─ů─ç 15 MuscleUp`├│w na jedn─ů seri─Ö.┬á
      Zapisz swoje wyznaczone rozwi─ůzania do realizacji cel├│w┬ána nadchodz─ůcy czas, aby mie─ç pewno┼Ť─ç, ┼╝e w ka┼╝dej chwili mo┼╝esz sprawdzi─ç co powiniene┼Ť ─çwiczy─ç.

Analiza post─Öp├│w
      Prowadz─ůc sw├│j DT mo┼╝esz zerkn─ů─ç do trening├│w, kt├│re wykonywa┼ée┼Ť/a┼Ť jaki┼Ť czas temu i zobaczysz jakie faktycznie zrobi┼ée┼Ť post─Öpy. Dodatkowo zdj─Öcia kt├│re warto dodawa─ç co tydzie┼ä w przypadku gdzie bawisz si─Ö diet─ů to kolejny dobry spos├│b na obserwacj─Ö progres├│w, poniewa┼╝ sami go┼éym okiem nie zauwa┼╝ymy efekt├│w patrz─ůc codziennie w lustro. Je┼╝eli nagrywasz swoje pr├│by poszczeg├│lnych technik, to r├│wnie┼╝ je dodaj do wpisu, b─Ödziesz lepiej widzie─ç post─Öp i w ka┼╝dej chwili szybko wr├│cisz do poprzedniego filmiku, ┼╝eby przeanalizowa─ç efekty.

Jak motywowa─ç siebie?
      Motywowanie siebie jest r├│wnie wa┼╝ne jak wyznaczenie cel├│w. Oczywi┼Ťcie U┼╝ytkownicy forum b─Öd─ů Ci─Ö motywowa─ç i wspiera─ç, ale je┼╝eli potrafisz zrobi─ç to sam, to szansa na sukces zostaje z automatu zwi─Ökszona. Opisuj w dzienniku dat─Ö swojego treningu, opisuj jaki mia┼ée┼Ť wyznaczony plan treningowy, oraz to na ile by┼ée┼Ť w stanie go zrealizowa─ç. Mo┼╝esz napisa─ç swoje uwagi przy ka┼╝dym treningu i szczeg├│┼éy kt├│re zaobserwowa┼ée┼Ť.┬á
      Po ka┼╝dym treningu zastan├│w si─Ö i odpowiedz sobie na pytanie: Co osi─ůgn─ů┼éem podczas tego treningu?
      Np. wykonałem 2 powtórzenia więcej niż w zeszłym tygodniu; przytrzymałem 2s dłużej FrontLever`a.

Je┼╝eli czujesz ┼╝e Twoja motywacj─ů spada, to napisz o niej a nasi U┼╝ytkownicy Ci pomog─ů.
      Przypomnij sobie jakie efekty ju┼╝ osi─ůgn─ů┼ée┼Ť - zobacz jak daleko ju┼╝ zaszed┼ée┼Ť.┬á┬á

Dlaczego to działa?
      Mo┼╝esz pomy┼Ťle─ç, ┼╝e "oj tam jak nie zapisz─Ö jednego dnia treningowego to nic si─Ö nie stanie.", a je┼╝eli zrobisz to raz to zrobisz i drugi, potem kolejny i kolejny. Albo zastanowisz si─Ö, "czy faktycznie musz─Ö pisa─ç to wszystko?"
      Niekt├│rzy z Was mog─ů pomy┼Ťle─ç "Haha Dynloth, ka┼╝esz mi prowadzi─ç pami─Ötnik?"
      Je┼Ťli nadal to czytasz, to musisz za┼éo┼╝y─ç sw├│j Dziennik Treningowy, ┼╝eby zebra─ç motywacj─Ö do zrealizowania swoich cel├│w.

Rozbij swoje cele
      Badania pokazuj─ů, ┼╝e ┼éatwym sposobem na utrzymanie motywacji i przy┼Ťpieszenie swoich efekt├│w jest podzielenie swojego celu na kilka mniejszych. Na prosty przyk┼éad┬áwe┼║my Planch. Mo┼╝esz pomy┼Ťle─ç ojej przecie┼╝ b─Öd─Ö si─Ö go uczy┼é przez minimum rok.. Ta my┼Ťl mo┼╝e Cie przyt┼éoczy─ç na tyle, ┼╝e zrezygnujesz z tego celu, poniewa┼╝ wyda Ci si─Ö nie do zrealizowania, a we┼║ pod uwag─Ö ┼╝e to tylko czas, kt├│ry i tak up┼éynie.
      Zatem najpierw wyznaczmy Tuck Planch, później Adv Tuck Planch, następnie Straddle PLanch i na końcu Planch.
      Prawda, ┼╝e teraz wygl─ůda to ┼éatwiej do zrealizowania?┬á

Zaprogramuj sw├│j umys┼é, aby osi─ůgn─ů─ç sukces
      Można powiedzieć, że nasz mózg działa troszkę jak Google. Jeżeli zadamy sobie pytanie, to nasz mózg analizuje wszystkie nasze dane w postaci wiedzy teoretycznej i praktycznej, aby udzielić na nie odpowiedzi.
      Weźmy np. pytanie: "Gdzie mogę znaleźć wodę do picia?" 
      Po zadaniu tego pytania nasz m├│zg analizuje nasz─ů zdobyt─ů wiedz─Ö i podrzuca Ci odpowiedzi. Czyli w odpowiedzi na nasze pytanie b─Ödzie: Sklep spo┼╝ywczy, butelka wody, kran itp. Nasz m├│zg skupia si─Ö na odpowiedzi na nasze pytanie, a pozosta┼ée rzeczy w danym momencie s─ů ignorowane.┬á
      To samo dotyczy zapisywania Twoich cel├│w. Kiedy zapisujesz swoje cele w dzienniku treningowym, to zaczynasz koncentrowa─ç sw├│j m├│zg na osi─ůgni─Öciu sukcesu. W ten spos├│b zaprogramujesz sw├│j m├│zg.┬á
      Jak napiszesz: "Chce zwi─Ökszy─ç obw├│d w ramieniu", to Tw├│j m├│zg zaczyna szuka─ç informacji i podrzuca Ci Twoj─ů zdobyt─ů wiedz─Ö na ten temat, a Ty ju┼╝ mo┼╝esz si─Ö nastawi─ç na osi─ůgni─Öcie swojego pierwszego celu.
      Je┼╝eli chcesz si─Ö o tym dowiedzie─ç wi─Öcej to sprawd┼║ w Google has┼éo: Prawo Przyci─ůgania.

Jeste┼Ť gotowy na osi─ůgni─Öcie super wynik├│w?┬á
      Zacznij już teraz i załóż swój dziennik treningowy. 
      O za┼éo┼╝eniu dziennika dowiesz si─Ö wi─Öcej tu:┬áDziennik Treningowy - Jak zacz─ů─ç?
    • Przez Woody
      Witam­čśÇ
      Jestem nowy i chcia┼ébym prosi─ç o plan treningowy­čĺ¬
├Ś