Skocz do zawartości
sokownik

Dziennik dążenia do celu: Sokownik85

Dynloth

Wyróżniony Dziennik Treningowy za osiągnięcie 100 wpisów.

Wiadomość dodana przez Dynloth

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich, tak jak Wy chcę się rozwijać. Liczę, że dzięki pomocy trenera cel jest na wyciągnięcie ręki.

• Lubię to 1
  • Jest moc! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Potrzebuję odpowiedzi na poniższe zagadnienia:

1. Wiek; - Wpisz swój wiek. 

2. Waga; - Wpisz swoją wagę. 

3. Wzrost; - Wpisz swój wzrost.

4. Maksymalna ilość pompek; - Wpisz ile jesteś razy w stanie wykonać pompek. 

5. Maksymalna ilość dipsów; - Wpisz ile jesteś razy w stanie wykonać dipsów.

6. Maksymalna ilość podciągnięć; - Wpisz ile jesteś razy w stanie wykonać podciągnięć.

7. Maksymalna ilość przysiadów; - Wpisz ile jesteś razy w stanie wykonać przysiadów.

8. Maksymalna ilość brzuszków; - Wpisz ile jesteś razy w stanie wykonać brzuszków. 

9. Ile treningów w ciągu tygodnia; - Wpisz ile razy w tygodniu chcesz ćwiczyć i w jakie dni. np. poniedziałek, środa, piątek.

10. Jakie partie mięśniowe chcesz trenować; - Wpisz jakie partie mięśniowe chcesz trenować. np. Plecy, Klatka, Barki, Biceps, Triceps, Przedramię, Brzuch, Uda, Łydki. 

11. Jaki jest Twój cel; - Opisz swój cel, np. redukcja, masa, nauka elementów. 

12. Dodaj zdjęcie swojej obecnej formy; - Po dwóch miesiącach podeślesz kolejne i zobaczymy jak duże efekty osiągnęliśmy. Zdjęcie najlepiej całej sylwetki, lub partii które będą trenowane. 

Jeżeli otrzymam odpowiedzi na wszystkie zagadnienia wraz ze zdjęciem to ułożę plan w ciągu max 24h zazwyczaj jest to dużo wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemanko kolejna osoba z drogą na szczyt. ?

Witamy w rodzinie ?

• Dziękuję 1
  • Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Dokładnie, zawsze jest to źródło motywacji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Dynloth napisał:

Potrzebuję odpowiedzi na poniższe zagadnienia:

1. Wiek; - 33/34

2. Waga; - 81

3. Wzrost; - 183

4. Maksymalna ilość pompek; - 16

5. Maksymalna ilość dipsów; - 12

6. Maksymalna ilość podciągnięć; - nachwyt 8 / podchwyt 10

7. Maksymalna ilość przysiadów; - 35

8. Maksymalna ilość brzuszków; - Wpisz ile jesteś razy w stanie wykonać brzuszków. 

9. Ile treningów w ciągu tygodnia; - 4/5  sobota/niedziela/sroda + piatek w cocoon +  ewentualnie w poniedzialek ( nie regularnie)

10. Jakie partie mięśniowe chcesz trenować; - klatka/ biceps

11. Jaki jest Twój cel; - poprawa sylwetki

12. Dodaj zdjęcie swojej obecnej formy; 

Jeżeli otrzymam odpowiedzi na wszystkie zagadnienia wraz ze zdjęciem to ułożę plan w ciągu max 24h zazwyczaj jest to dużo wcześniej.

IMG_20181220_090906.jpg

IMG_20181219_204342.jpg

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

SOBOTA :(KLATKA+TRICEPS+ABS)

NIEDZIELA: (BARKI+PRZEDRAMIĘ+UDA)

ŚRODA: (PLECY+BICEPS+ABS)

PIĄTEK: Trening w Cocoonie. 

Poniedziałek: (UDA+ŁYDKI)

WSKAZÓWKI:

• Oczywiście przed treningiem rozgrzewka 10/15 minut. A po treningu rozciąganie. Przerwa między seriami 1 minuta, między ćwiczeniami ok. 2-3 minut. - im krótszy czas tym lepiej.
  • Jak czegoś nie rozumiesz, lub masz jakieś pytania/wątpliwości, to śmiało pisz w postach poniżej. Wyjaśnię/wytłumaczę, ewentualnie coś zmienimy. :)
  • Najlepiej będzie jak po każdym treningu napiszesz w swoim dzienniku obok ilości powtórzeń ile byłeś w stanie zrobić powtórzeń w danym ćwiczeniu w celu weryfikacji poprawnie dobranych serii. 
  • Wszelkie pytania dotyczące Street Workoutu możesz zadać tuZadaj Pytanie
  • Jeżeli nie wiesz jak dane ćwiczenie wygląda, to kliknij na jego nazwę. 

Ze sportowymi pozdrowieniami,

Dominik Kwiatkowski (Dynloth)

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Proszę bardzo. ? 

A ja Twoich efektów ?

Jak przetestujesz i opiszesz cały plan treningowy to zweryfikujemy czy powtórzenia są dobrze dobrane ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co podrzucac pomocniczego? kreatyna, ale jak stosowac? po treningu lubie zmiksowanego banana z mlekiem+ białko - to chyab jest wskazane-prawda?  kreatyne pije tylko bezposrednio przed treningiem,ale niewielkie ilosci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Hmm suplementy stosuje się po minimum 2 miesięcznym treningu, a zalecane od 6 miesięcy treningów. Jeżeli taki okres już minął, albo zależy Ci na stosowaniu to tak..

Banan z mlekiem i białko po treningu - ok. 

Co do kreatyny jak ma ona przynieść jakiekolwiek efekty, to polecam stosować około-treningowo. Tj. miarka/5g 30 minut przed treningiem, i ta sama porcja odrazu po treningu. 

Ewentualnie standardowa forma 5g rano na czczo 30 minut przed posiłkiem i 5g 30 minut przed treningiem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Plus oczywiście woda, przy Twojej wadze to jakieś 2,5l dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Mikołaj Nowocień napisał:

Rób w pracy ?

w pracy skręcam długopisy ?

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Dłużej wyczekiwane lepiej smakuje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie odszukuje mi instrukcji do : przysiad z wyskokiem ( ale to chyba wiem) , przysiad z wykrokiem ( wydaje mi sie , ze chodzi o zwykle wykroki, zeby sie w wyciagnietej nodze zlamac w kolanei na 90*), czy w kaczym chodzie wskazane jest trzymanie sie za kostki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER
24 minuty temu, sokownik napisał:

przysiad z wyskokiem ( ale to chyba wiem) , przysiad z wykrokiem ( wydaje mi sie , ze chodzi o zwykle wykroki, zeby sie w wyciagnietej nodze zlamac w kolanei na 90*), czy w kaczym chodzie wskazane jest trzymanie sie za kostki?

O faktycznie, dzięki za info zaraz poprawię. 

Tak, tak i tak ?

//Edit

Już poprawione ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w związku z małymi zawirowaniami, wykonałem już dzisiaj "środowy" trening, ponieważ jutro nie idę ćwiczyć na sali.

hmm, nie wygląda to u mnie tak fajnie, jak myślałem ( mam na myśli swoją kondycję). Pierwsze treningi będę opisywał dosyć szczegółowo,

także tak: czas trwania treningu: 10 minut rozgrzewka, 40 minut trening, 10 minut bonus+ rozciaganie:

Największym problemem są dla mnie podciągnięcia chwytem młotkowym, ale dlatego, że mam drążek z dodatkowymi "rogami" i jakieś śruby też wystają, a dodatkowo uderzam jak nie o futrynę to o jakieś sprzęty i szafki w łazience. cos wymyślę, bo przecież szafka nie stanie mi na drodze do celu ?

Dominik, jeszcze raz dziękuję za plan.

jeszcze może napiszę to, że czuję biceps i barki, ale w pozytywnym znaczeniu czuć, że coś było z nimi robione.

jeśli mój wpis z jakiegoś powodu jest zły, śmiało można sugerować co poprawić.

Albo z tarczą, albo na tarczy...

• Jest moc! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No to od razu lecimy z odpowiedziami i wnioskami ?

• Podciąganie nachwytem szeroko 6/6/6 zrobiłem: 6/6/6 - super pomyślę nad zwiększeniem tutaj powtórzeń.
  • 1 minuta odpoczynku
  • Podciąganie Incline PullUp Podchwyt 12/12/14 zrobiłem: 12/10/8 - tutaj zmniejszymy.
  • 2 minuty odpoczynku
  • Podciąganie podchwytem zamkniętym 6/8/8 zrobiłem: 6/6/6 - tu jest ok, zostawiamy.
  • 2 minuty przerwy
  • Podciąganie Incline PullUp Nachwyt 12/12/14 zrobiłem : 12/10/10 - tu jest ok, zostawiamy.
  • 2 minuty odpoczynku
  • Podciąganie chwytem młotkowym 6/6/6 zrobiłem: 4/4/4 tu jest ok, zostawiamy, chyba że zdecydujemy nad zmianą ćwiczenia.
  • 1,5 minuty odpoczynku
  • Mostek(plank) 45s/45s/50s zrobiłem: 45s/45s/45s - tutaj przydałoby się zwiększyć lub wymienić ćwiczenie
  • 1 minuta odpoczynku
  • Scyzoryki 30/30/30 zrobiłem: 30/30/30 - zwiększymy lub wymienimy. ? 
  • 1 minuta odpoczynku
  • Crunch Kicks 10/12/12 zrobiłem: 10/12/12 - zasada jest prosta, jeżeli czujesz brzuch to jest ok, jeżeli nie to wymienimy. ? 
  • podciągnięcia podchwytem: 6/6/5 - super! 
Cytat

Największym problemem są dla mnie podciągnięcia chwytem młotkowym, ale dlatego, że mam drążek z dodatkowymi "rogami" i jakieś śruby też wystają, a dodatkowo uderzam jak nie o futrynę to o jakieś sprzęty i szafki w łazience. cos wymyślę, bo przecież szafka nie stanie mi na drodze do celu 

Hmm, pomyślę nad zmianą ćwiczenia. Łatwiej będzie zmienić ćwiczenie niż przenoszenie szafki ?

Cytat

Dominik, jeszcze raz dziękuję za plan.

Proszę bardzo, oby przyniósł jak najlepsze efekty. ?

Cytat

jeszcze może napiszę to, że czuję biceps i barki, ale w pozytywnym znaczeniu czuć, że coś było z nimi robione.

Bardzo dobrze. Zwiększymy powtórzenia w podciąganiu szerokim, żeby jeszcze plecy było czuć. 

Cytat

jeśli mój wpis z jakiegoś powodu jest zły, śmiało można sugerować co poprawić.

Albo z tarczą, albo na tarczy...

Jest super, wszystko przejrzyste, dzięki takim wpisom mogę Ci lepiej pomóc w drodze do formy. ? 

Reasumując bardzo dobrze Ci poszło, zrobisz jeszcze pozostałe dni i naniosę poprawki na cały plan treningowy. ? 

Siłą z Tobą! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi