Skocz do zawartości
Workout Athletes

Zaczynamy kalistenike - początki ektomorfika


Angris
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Dynloth

Dziennik treningowy naruszył zasady promocji dotyczącej darmowego planu treningowego i opieki przez Trenera OnLine.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim użytkownikom forum!

 

Jest to moje pierwsze podejście do kalisteniki i liczę na Waszą pomoc w tym zadaniu Moim celem jest zbudowanie masy mięśniowej pomimo mojej szczupłej postury (ektomorfik).

 

Czekam na pytania dotyczące planu.

Edytowane przez Angris
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Siemanko witamy w rodzinie  Co do sylwetki to przydałoby się przyłożyć do diety i nabierzesz mięsa 

 

Potrzebuję odpowiedzi na poniższe zagadnienia:

 

1. Wiek; - Wpisz swój wiek. 

2. Waga; - Wpisz swoją wagę. 

3. Wzrost; - Wpisz swój wzrost.

4. Maksymalna ilość pompek; - Wpisz ile jesteś razy w stanie wykonać pompek. 

5. Maksymalna ilość dipsów; - Wpisz ile jesteś razy w stanie wykonać dipsów.

6. Maksymalna ilość podciągnięć; - Wpisz ile jesteś razy w stanie wykonać podciągnięć.

7. Maksymalna ilość przysiadów; - Wpisz ile jesteś razy w stanie wykonać przysiadów.

8. Maksymalna ilość brzuszków; - Wpisz ile jesteś razy w stanie wykonać brzuszków. 

9. Ile treningów w ciągu tygodnia; - Wpisz ile razy w tygodniu chcesz ćwiczyć i w jakie dni. np. poniedziałek, środa, piątek.

10. Jakie partie mięśniowe chcesz trenować; - Wpisz jakie partie mięśniowe chcesz trenować. np. Plecy, Klatka, Barki, Biceps, Triceps, Przedramię, Brzuch, Uda, Łydki. 

11. Jaki jest Twój cel; - Opisz swój cel, np. redukcja, masa, nauka elementów. 

12. Dodaj zdjęcie swojej obecnej formy; - Po dwóch miesiącach podeślesz kolejne i zobaczymy jak duże efekty osiągnęliśmy. Zdjęcie najlepiej całej sylwetki, lub partii które będą trenowane. 

 

Jeżeli otrzymam odpowiedzi na wszystkie zagadnienia wraz ze zdjęciem to ułożę plan w ciągu max 24h zazwyczaj jest to dużo wcześniej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2019 o 21:45, Dynloth napisał:

Dieta ogarnięta, poniżej odpowiedzi:

 

1. Wiek; - 29lat

2. Waga; - 70kg

3. Wzrost; - 181m

4. Maksymalna ilość pompek; - 10

5. Maksymalna ilość dipsów; - 0

6. Maksymalna ilość podciągnięć; - 0

7. Maksymalna ilość przysiadów; - 40

8. Maksymalna ilość brzuszków; - 20

9. Ile treningów w ciągu tygodnia; - 3x, wt, czw, sb

10. Jakie partie mięśniowe chcesz trenować; - Całe ciało

11. Jaki jest Twój cel; - Nabranie masy mięśniowej

12. Dodaj zdjęcie swojej obecnej formy; -

 

 

 

IMG_20190106_221826550.jpg

IMG_20190106_220914671.jpg

Edytowane przez Angris
Aktualizacja odpowiedzi
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi zaktualizowane

 

Od kiedy trenujesz naszym planem? Start środa 09.01.2019r

Aktualna waga: 70kg 07.01.2019

Aktualny wzrost: 181cm

Czy stosujesz dietę? Tak, na masę. Start od jutra 08.01.2019r

Czy stosujesz suplementy? Posiadam kreatynę oraz białko. Białko będzie stosowane jako uzupełnienie diety. Z kreatyny póki co nie planuje korzystać (chyba że są inne zalecenia)

Jeżeli tak to:

- Jakie i jak dawkujesz: -

- Od kiedy: -

- Do kiedy: -

Czy miałeś/aś jakąś kontuzję? Podczas treningu nie, w przeszłości wybity prawy bark

Edytowane przez Angris
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Musimy zacząć od podstaw, czyli zrobienie bazy, która przygotuje Cię do mocniejszych treningów.

Co do kreatyny, to na razie jej nie stosuj bo efekty i tak będziesz miał jako początkujący. Białko do uzupełnienia jak najbardziej. 

Przygotowałem taki oto trening dla Ciebie. Jak go wykonasz to opisz ile zrobiłeś serii i ile w nich powtórzeń. 

 

// Plan treningowy został usunięty za naruszenie zasad promocji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po dwóch sesjach treningowych. Zakwasy póki co są mega, mam nadzieje że kiedyś to przejdzie Część ćwiczeń musiałem ominąć, mięśnie przestały współpracować. Wygląda to następująco:

 

// Plan treningowy został usunięty za naruszenie zasad promocji. 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Dziennik treningowy naruszył zasady promocji dotyczącej darmowego planu treningowego i opieki przez Trenera OnLine.

(Opisywanie treningów i swoich postępów w Dzienniku Treningowym)

W związku z czym Dziennik Treningowy zostaje zablokowany, a plan treningowy usunięty.

 

Z poważaniem,

Dynloth - CEO WorkoutAthletes.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Gość nasu
      Przez Gość nasu
      Witam Jest to mój pierwszy taki dziennik.Plan układałem sam. Plan na miesiąc. Dopiero zaczynam więc proszę o wyrozumiałość. Poniedziałek ( Klatka + Triceps ) Rozciąganie 5 minut 1. Pompki zwykłe -10 2. pompki a nogami na podwyższeniu - 10 3. pompki diamentowe - 10 4. Dipsy na krześle - 10 5. Pike push ups - 10 To jest jeden cykl Przerwa między ćwiczeniami 30 sekund. Przerwa między cyklami 2 minuty. 5 cykli to koniec treningu Wtorek ( ABS ) 30 sekund Mountain Climbers Duble Crunches - 10 Duble tap Twist crunch - 10 30 sekund Mountain Climbers Seated Knee tucks - 10 Flutter kicks - 50 30 sekund Crunch Hold ¦roda ( Plecy + Biceps ) 1. Podciąganie nadchwytem szeroko 3x max 2. Podciąganie szeroko podchwytem 5/5/5 3. Podciąganie podchwytem wąsko 5/5/5 4. Pompki na podwyższonej jednej ręce 3x6 Czwartek ( ABS ) 30 sekund Mountain Climbers Duble Crunches - 10 Duble tap Twist crunch - 10 30 sekund Mountain Climbers Seated Knee tucks - 10 Flutter kicks - 50 30 sekund Crunch Hold Piątek ( Barki + Przedramie ) 1. Pompki z rękami przy biodrach 5/5/6 2. Podciąganie z ręcznikami 5/5/6 3. Zwis na jednej ręce 3x 10s na każdą ręke 4. Pompki na piłce 5/5/6 Codziennie Jazda rowerem czy to do pracy czy w dniu wolnym. Przed układaniem planu sporo poczytałem różnych treningów oglądanie filmików na YT itd. Jest to plan na czerwiec w lipcu modyfikacja ćwicze?. Cel oczywiście lepsza kondycja i więcej siły oraz coraz bardziej widoczne mięśnie
    • Gość nasu
      Przez Gość nasu
      Witam
       
      Po bardzo długiej przerwie wracam do treningów. Dosyć długa przerwa była  w trenowaniu bo aż kilka miesięcy.
      Diety nie będę rozpisywał bo praktycznie jej nie ma Staram się jeść sporo i zdrowo.
      Nastawienie mocniejsze i bojowe od jutra wracam na salę i tak będzie wyglądało moje pierwsze 6 tygodni:
       
      Poniedziałek, środa, piątek FBW:
       
      Pompki szeroko: 10/12/14
      Pompki diamentowe: 10/12/14
      Podciąganie nóg do kąta prostego: 10/10/12
      Podciąganie kolan do klatki: 10/10/12
      Podciąganie szeroko nachwytem: 3/3/3
      Krótkie pompki: 20/20/20
      Pompki z rękami przy biodrach: 10/12/12
      Zwis na jednej ręce: 6s/8s/8s
       
      Po treningu 20 minut na rowerze stacjonarnym.
       
      Wtorek, czwartek -- TabaTa 4 minuty
      Niedziela skakanka
    • Przez Norbi14744
      Plan treningowy 
      PONIEDZIAŁEK:(KLATKA+TRICEPS)
      WTOREK: (ABS)
      CZWARTEK: (PLECY+BICEPS)
      PIĄTEK: (BARKI+PRZEDRAMIĘ)
       
      Zrobiony dzisiejszy trening 
      Brzuszki do pozycji V 16/16/18/18 na 16/16/18/18 Wznosy kolan do klatki piersiowej 16/16/16/16 na 16/16/16/15 Mostek(plank) 50s/50s/50s/50s  na 50s/50s/50s/50s Scyzoryki 40s/45s/45s/45s na 40s/45s/45s/45s  Crunch Kicks 18/18/18/18 na 18/18/18/18   Dobry ciezki trening !!  zdj po treningu 
    • Przez angie
      Postanowiłam założyć dziennik ponieważ moja motywacja została gdzieś daleko a teraz bardzo jej potrzebuje  
      Liczę na wsparcie wszystkich forumowiczów! :D 

      Dzisiejszy trening (22.02) jest kontynuacją poprzednich.
      Niestety treningi PD dopiero będą od połowy marca ale lecimy ze SW! )

      Po kilkudniowym regenie mocno ćwiczenia! :D 

      Cardio: 15min  Wspięcia stóp na 1 nogę 25/25 Pozycja początkowa pompek 60s/60s/60s/60s  Wznosy nóg 10/10/10 Plank normal 140s   Plank Boczny 60s/60s Plank odwrotny 40s (Jak na 1-szy raz jest okej wg mnie) Siad przy ścianie 60s  Pompki nierówne 10/10  Rozciąganie standardowo!  Brzuszki 20/20/20 HS ze schodzeniem po ścianie (mam problem jak to liczyć, mógłby ktoś mi pomóc?? xD)  Arch hold 10 powtórzeń po 4s (chyba dobrze napisałam!)
        Brzuszek czuję bardzo ostro! <3  Jeszcze dziś siłownia będą dipy i bieżnia! :D Pozdrawiam wszystkich
    • Przez Marek_Z
      cześć
      W związku z potrzebą rozwoju formy i zamiłowaniem do przesuwania granic własnych możliwości postanowiłem założyć ten oto dziennik
      O mnie:
      35 lat, wzrost 180, waga około 90kg
      Trenuję trochę ponad rok. Zdarzały się błędy i wypaczenia w postaci długich przerw ... ale to już za nami ?
      moje cele to:
      - 8 kg
      Wczorajszy trening odbył się pod czujnym okiem trenera @ZIPOLA

      Podciąganie z podchwytem 6/6/6/5 
      Dipy 7/5/5/4
      Podciąganie nachwytem 7/7/7/6
      Tuck front lever
      Pompki 6/6/6/6
      Trening odbył się w poniższych lokalizacjach :




×
×
  • Dodaj nową pozycję...