Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik ---> tedzio12


tedzio12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przyszła pora i na mnie! Prawdę mówiąc od kilku tygodni nie zrobiłem konkretnego treningu i jest mi z tym bardzo ?le. Wszystko przez wyka?czającą pracę i pó?ne powroty do domu, nawet filmiki, zdjecia nie pomagały w motywacji. Teraz muszę odnale?ć w sobie znów tak ogromną siłę jak na początku mojej przygody z SW i nadal robić to co lubię. Treningi planuję zacząc od poniedziałku Myślę, że będę robił też treningi siłowe na siłowni 2-3 razy w tygodniu gdyż obiecałem początkującym kumplom, że im pomoge postawić pierwsze kroki w budowaniu wymarzonej sylwetki. Tak czy inaczej trzeba się za siebie wziąć. Planuję też zastosować jakiś cykl suplementowy. Sprawdzę, może podziała i pomoże. Przymierzam się do jabłczanu kreatyny, dobrego carbo, jakiegoś gainera na masę i oczywiście witamin! Liczę na Waszą pomoc i wsparcie Do poniedziałku będę dopisywał zarówno ciekawe jak i nieciekawe rzeczy Do roboty!!! Wzrost: 184 cm Waga: 67 kg

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzie? treningu po miesięcznej przerwie za mną! (Klatka; triceps) Poszedł niespodziewanie dobrze, jednak tak jak przeczuwałem, miałem problemy z tygryskami i z pompkami w staniu na rękach. Ze dwa tygodnie i myślę że wrócę do dawnego poziomu ;D Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - Jajecznica z 5 jajek, pomidor i jakaś bułka Drugie śniadanie - Przekąska w postaci jogurtu naturalnego oraz 2 nektarynek Obiad - Ziemniaki opiekane, pierś z kurczaka oraz duuużo suróweczki :DPodwieczorek - Ser wiejski z dżemem Kolacja - Jako takiej nie będę robił ponieważ ko?czę trening i mam jakieś ko?cówki odżywki białkowej więc będzie idealna na noc Myślę, że codziennie nie będę mógł sobie pozwolić na dobre mięsko więc będę musiał myśleć :D W tym tygodniu zamierzam się wybrać po ten wasz sos :D Do tego dokupie jakis olej ryzowy i mysle ze bd dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz po treningu! :D Z brzuchem mam ciężej Do mocnego dopracowania ale muzyka i ruszyłem jakoś :D Juz czekam na jutro Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - Płatki owsiane z mlekiem Drugie śniadanie - 2 banany, kilka orzechów Obiad - Dziś obiad miałem pyszny :D Było to mięso nie wiem jakie ale ładnie zmieszane z makaronem i mnostwem warzyw i kupa keczupu :DPodwieczorek - Ser wiejski z dżemem Kolacja - Zamierzam zrobić coś na szybko, może omlecik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny trening już za mną :D Plecy + muscle up :D Już czuję że powoli wracam do formy zarowno w aspekcie silowym jak i wizualnym Jest coraz lepiej a będzie jeszcze lepiej! ćwiczenia nie sprawialy klopotów, jedynie problem z muscle up bo drazek mam w pokoju ;p ale niedlugo to sie musi zmienic:) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - Płatki owsiane z mlekiem Drugie śniadanie -2 banany, oraz chipsy ziemniaczane z koperkiem Obiad - Dziś obiad jakiś słabiutki ;p Rodzice zajęci to musiałem zadowolić się jakąś zupą z ryżemale zapełniłem się chlebem razowym wiec nie ma tragedii Podwieczorek - Ser wiejski z dżemem Kolacja - Dziś będzie kleik ryżowy z waflami ryżowymi i masłem orzechowym! mniam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ugotować :P Sądzę, iż to jest podstawa xD walniesz ryż z sosem, kawałek mięsa, i jakiąś surówkę, czy sałatkę i jest pełnowartościowy posiłek Ja np czasami zjem podsmażany ryż, z 2 jajkami, do tego pomidor, coś na popitkę, kawałek chleba, i jakieś przyprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz po kolejnym treningu! A wy? Dzis barki + przedramie + Human Flag Barki i przedramie poszły az za dobrze, z flagą były problemy gdyz nie mam sprzętu i mnie to bardzo boli... Wlasnie jem kolacyjke ;p Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - Płatki owsiane z mlekiem + musli + kuleczki czekoladowe Drugie śniadanie - Nie było bo za pozno wstałem :DObiad - Dzis kupiłem dobrej jakosci makaron, dodałem sos aspiro i było bosko :DPodwieczorek - Ser wiejski z dżemem Kolacja - Właśnie jem omlecika z kremem orzechowym a pozniej na no kilka wafli ryżowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...