Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik ---> tedzio12


tedzio12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dziś kolejny trening za mną (plecy i biceps) Tym razem na siłowni! Poszło sprawnie troche cwiczen zrobilem, pomogłem sie wdrozyc kumplom :D Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - Płatki owsiane z mlekiem + musli + kuleczki czekoladowe Drugie śniadanie -jakieś bułki z pyszną wędlinką :DObiad - Ziemniaki z sosem grzybowym oraz kupą mięska :DPodwieczorek - Jajecznica z 5 jajek + bułeczka Kolacja - Kaszka ryżowa + jakieś jabłko + wafle z kremem orzechowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin napisał(a): Niektóre zimne posiłki nie są smaczne. A podgrzewanie w mikrofalówce jest nie zdrowe. ;p
Dzięki za poprawę humoru z tą mikrofalówką. :D Idąc Twoim tokiem rozumowania wolisz zjeść bezwartościowy posiłek niż posiłek bogaty w wartości odżywcze, bo nie chcesz jeść ich na zimno? Jeżeli tak, to nie mamy o czym rozmawiać. Ja nie odgrzewam żadnego posiłku w mikrofali. Każdy mój przygotowany posiłek smakuje tak samo dobrze jak na ciepło, ale nie oszukujmy się, bo tym wypadku walory smakowe idą na drugie miejsce. Liczą się wartości odżywcze. Ja na przykład wole zjeść zimny ryż z filetem z kurczaka w jakimś sosie (bo i tak będzie smaczny) lub omlet białkowy przygotowany dzie? wcześniej wieczorem niż zjeść bezwartościowy posiłek. Jak chcemy mieć efekty w treningach, to niestety musimy to sobie jakoś poukładać, bo dieta, to podstawa. Dla chcącego nic trudnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widzisz jest roznica jesli tobie daja na to rodzice lub pracujesz Ja studiuje i zadnych pieniędzy od nich nie chce bo sam sie staram utrzymywać. Zalegle pieniadze wlasnie dostaje w polowie miesiaca i wlasnie wtedy zaczne inwestowac w dobrej jakosci mieso i ryz Wiec czas nie jest tu jedynym problemem.. I nie musisz mi mowic co mam robic bo sam dobrze sobie zdaję z tego sprawę :D A studia to nie jest gimnazjum lub technikum..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...