Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik trainingowy - ScyTher


MerDano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

¦roda, znów środa Biceps+ Plecy Trening w sumie lepiej wyjść mi nie mógł, dałem z siebie wszystko, ciągnąłem do ko?ca i jeszcze więcej. Trochę sobie utrudniłem trening, dodałem kilka ćwicze?, na plecy, pó?niej edytuję plan by zrobić poprawki. Prócz tego, również i dziś wykorzystałem rozgrzewkę a la' Dynloth . Bardzo mi pomogła, po za tym przygotowuję się do treningu w piątek, by w sobotę móc chodzić na nogach :P Moja dieta na dziś: rano - kanapki i herbata (standard) obiad - kilka placków ziemniaczanych, i w sumie nie pamiętam, przed treningiem ok 100g ryżu (z jakimiś tam dodatkami) Po treningu ok 200g ryżu, z serkiem (i standardowo z ryżem- przyprawy, wszystkie jakie znajdę+ pieprz), (wymieszałem to, i nie polecam, dla ludzi jedzących normalne potrawy, nie wskazane, może sko?czyć się rzygami xD) Dzisiaj co mnie bardzo zaskoczyło, po 2 miesiącach rozciągania, i różnych ćwicze?. w ko?cu zrobiłem praktycznie na max skłon, głowa była nawet dalej jak za kolana, jeszcze rok temu, zrobić coś takiego, być tak gibkim, to było dla marzeniem. A dzisiaj jest już normą, nie sądziłem, że tak szybko mi się uda. A wszystko dzięki Street Workoutowi, SW-all day, everyday! Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, piąteczek, piątunio dla jednych piątek, melanżu początek, a dla nas THE leg day! tak więc, dzisiaj jak większość z nas miała udka i łydki, ja zrobiłem jeszcze za wczoraj, ponieważ nie miałem czasu, znaczy dużoooo nauki. Moje wrażenia? Zajebiaszczo , przez 2 tygodnie przystosowywałem nogi do treningów, by dzisiaj zrobić ten porządny, prawdziwy, wyczerpujący. I się udało, nawet przysiady na jednej nodze! Po treningu, bieganie, rozciąganie, wiadomo, być może wstanę jutro z wyczuciem nóg, przydało by się, umówiłem się z siostrą na bieganie o 8 :P. Dzisiejsza dieta: rano 2 kanapki (coś tam, peki?ska i pomidor) w szkole 2 bułki (to samo co rano) obiad kluski z kawałkami kiełbasy (podsmażane) kolacja: bułka z peki?ską (tak na szybko bo byłem strasznie głodny po treningu), i właśnie sobie zrobiłem ryż, z kawałkami pomidorów, ketchup i różne przyprawy. Dziwnie smakuje, ale to jest takie moje danie a la' Jakub, tylko jaka zabrakło. Zastanawiam się czy to dobrze jeść o 23 skoro zaraz idę spać, nie mogłem wcześniej bo do 21.30 miałem trening. Posiłek nie jest ciężki, ale mnie to zastanawia. O o o ludzie mam jeszcze do was pytanie, jak to jest z tymi suplementami? Wiem że białko i bla bla bla, ja się na tym wgl nie znam, nawet nie chce stosować, po czytaniu waszych przeżyć. Mi one się kojarzą, z np koksami, mają w ch*j wyj*bane mięśnie, biorą suple, odżywki itd. siłownia. Tylko że to mi się jakoś ?le kojarzy. Może byłby tu ktoś, kto wytłumaczył by o co chodzi. Byłbym wdzięczny And Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik, ale jeszcze nie robiłem postów o planie dla mnie :] wiesz, myślałem właśnie czy do Ciebie napisać w tej sprawie, ale uznałem, że lepiej samemu eksperymentować ze swoim ciałem i możliwościami , Was będę prosił o skrytykowanie mojego planu. Za niedługo wstawię mój nowy plan, ale jeszcze zastanawiam sie nad pewną sprawą. Mianowicie, sądzę iż jestem gotowy na techniki SW. Do swojego planu chciałbym dołożyć naukę technik: Dragon Flag Human Flag Front Lever Back Lever Doskonalić L-sit Doskonalić Muscle Up i doskonalić HandStand Tylko jak to posadzić, w które dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek: (Klatka +Triceps) Pompki normalne: 15/18/18 (na rozgrzewkę) Pompki Diamentowe: 16/18/20 Pompki z klaśnięciem 8/9/10 Dipsy: 10/12/13 Pompki na kostkach 10/10/10 Pompki z rękoma szeroko: 18/ 20/22 Pompki z nogami na podniesieniu: 17/18/20 Dipsy na drążku: 6/6/6 Normalne/ Wąskie/ Szerokie Push Up Hold max/max/max Wtorek: (ABS+ L-sit) Brzuszki: 15/15/15 (rozgrzewka) Unoszenie prostych nóg w zwisie na drążku: 10/12/14 Windshield Wipers 6/8/10 Brzuszki tradycyjne 30/30/30 Front Lever: Powolne opuszczanie prostego ciała do Front Lever 4/5/6 Opuszczanie prostego ciała z jedną nogą ugiętą, do pozycji ko?cowej, spięcie 3s/4s/5s Podnoszenie ciała, przesunięcie nóg pod drążkiem, i opuszczanie ciała, powrót 4/5/6 Unoszenie prostych nóg w zwisie na drążku, do drążka: 8/9/10 Criss Cross Crunches: 25/25/25 L-sit 4s/5s/6s/max Nożyczki 50s/50s/50s Podobne do windshield wiper, ale z ugiętymi kolanami 15/15/15 Plank: 1min/1min/1min/max Side plank: 40/40/40s ¦roda: (Plecy + Biceps) Muscle Up 5/6/6 Podciąganie nachwytem: 8/9/10 Typewriter 6/6/6 Explosive Pull Ups 6/6/6 Podciąganie L-Sit 5/6/6 Podciąganie nachwytem szeroko 8/9/10 Podciąganie podchwytem 8/10/12 Coś jak świeca od drugiej strony drążka 10s/12s/15s Podciąganie podchwytem zamkniętym 6/7/8 Utrzymywanie się na drążku, wisząc na karku 10s/10s/10s Dragon Flag Trening: Dragon Flag z ugiętymi nogami do brody 8/8/8 Dragon Flag z jedną nogą ugiętą 4/4/4 Dragon Flag 2/2/2 Czwartek: (Barki +Przedramię) Stanie na rękach Pseudo push ups 15/15/15 Zwis na drążku 30s/40s/50s Pike Push Ups 14/16/18 FrogStand (bardziej zaawansowany) 20s/20s/20s Podciąganie na ręcznikach lub na grubych drążkach 10/12/12 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 10s/12s/12s Hindu Push Ups 8/10/12 Podciąganie za głowę 8/8/10 Podciąganie na naprawdę grubym drążku (nowe) 8/10/12 Piątek: (Uda +łydki) Bieganie Przysiady: 20/20/20 Lounges 20/20/20 Bulgarian Split Squats 20/20/20 Przysiady na jednej nodze 3/4/5 Wspięcia na palce 30/30/30 Skakanie na coś wyższego: 10/15/20 Przysiady z wyskokiem: 15/15/15 Burpees 10/12/12 Hold wall squads: 1min/1min/1min Bieganie, w miarę możliwości i rozciąganie Sobota: (Ogólny) Przygotowywanie do technik SW L-sit: Taboret: V-sit: Muscle Up: Pompki na jednej ręce: HandStand: HumanFlag: DragonFlag: Planch: Front Lever: Back Lever: Tu muszę pokombinować, oglądałem tutoriale, ale trzeba to jakoś ponazywać, ilości powtórze?, może mi pomożecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek Klatka + Triceps trening poszedł wyśmienicie, chociaż nie dałem rady zrobić całego. Był to jeden z najlepiej zrobionych technicznie treningów na klatkę. Jestem dumny. Trudniejsze ćwiczenia takie jak pompki z klaśnięciem dam trochę wcześniej w planie, bo na ko?cu jak je robiłem, to w sumie ich nie robiłem ;P. Kolacja: kanapka z serkiem (ten na kanapki, hochland) kanapka z pomidorem 150g jogobelli herbatniki jutrzenka 100g szklanka mleka duża szklanka herbaty i jajecznica z 2 jaj (2PL) i kilka kawałków chleba. Co myślicie o takiej kolacji? wystarcza by uzupełnić braki po ciężkim treningu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jeszcze nie korzystałem z planów Dominika. Hmm L-sit, taboret, pompki na jednej ręce, brak mi równowagi przy staniu na rękach, ale z oparciem o ścianę, zrobię kilka pompek, z human flag to tylko podniesienie i chwilowe przetrzymanie w górze, ale praktycznie tego nie potrafię, 1s Front Lever xD i dragon flag Edit@@@ zapomniałem o Muscle Up :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak treningów od 4 dni, słabo ?le się z tym czuję, ale niestety siły wyższe, można szkołę olać, ale wiadomo jakie konsekwencje. Nie dało się robić treningów, robiłem 2 podejścia, ale za dużo pracy. Będę musiał to nadrobić, jutro chyba zrobię trzy treningi na raz, trochę się boję, że to za dużo, ale jeżeli zrobię je w różnych odstępach czasu nie będzie ?le. Planuję jutro zrobić: Rano nogi, bic i plecy, a jakoś wieczorem, ABS, przedramię i barki. Będę starał się uzupełnić braki w białku i węglowodanach, tego dnia będzie trzeba troche więcej zjeść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc dzisiejszy trening, za 3 dni, czuję się wyko?czony, ale zrobione, jestem zadowolony. Jutro o 11 idę na pierwszy wspólny trening z GHETTO WORKOUT, ma być ok 10-15 osób, zobaczymy jak to będzie. Serek na uzupełnienie, placki ziemniaczane, i trochę ryżu. Propsy zią xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem... And NO Commend. Porażka, praktycznie nie było nikogo, 3 osoby, indywidualnie, żałosne, pewnie sezonowcy, tak samo jak na Street Workout Warszawa... Drążki są, stare ale dobre, poręcze też. Wale to kilka set osób w grupie, a na umówiony trening nikt nie przychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co myśleć, być może nie było ich, bo w pewnym clubie copacabana był trening z jakimś gościem, znającym się na rzeczy... Flash- Jestę z Warszawy. Prócz tego, po wczorajszym treningu, całego ciała. DAMN IT co za pompa, ale żyję, wszystko boli, ale pamiętam by uzupełniać braki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...