Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik trainingowy - ScyTher


MerDano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W czwartek nie zdałem relacji z treningu, nie miałem czasu. Były 3 osoby i było na prawdę spoko, poznałem wegana, który mógłby nam nie?le w głowie pomieszać :P Dzisiaj niedziela i był trening. Wręcz zaje*iście, progres poleciał, większość dała z siebie 110%, ja również i siebie nie oszczędzałem. 11 osób, po prostu ZAJE*ISTA POGODA, piękna. Na forum grupy Ghetto Workout na FB są zdjęcia z dzisiejszego treningu . Jestem w pełni zadowolony. Teraz będę gotował ryż, coś może do niego dołożę, myslę że kawał kiełbasy podwawelskie powinien być ok. A Pó?niej do nauki, mam tyle tego że nawet do jutra bym nie zdążył, ale cisnę, mama zobaczyła moje oceny, nie dała mi żadnego zakazu, ale trzeba sie po prawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle gdyby nie zima, zastanawiałem się nad treningiem przed szkołą :P wychodziłbym z domu o 3 xD trening, może do domu na 6 umyć się, ubierać i do szkoły. tylko że bym zasypiał o 19 xDDDDD. Najtrudniejsze w tym wszystkim było by zasypianie, jak do domu po lekcjach zazwyczaj o 17 wracam ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, do tego dodaję rozciąganie. Jednak ćwiczę już trochę MMA i aż takich ogromnych efektów nie widać jeśli chodzi o sylwetkę oraz siłę fizyczną. Po prostu coś nie tak jest i widocznie muszę dać z siebie jeszcze więcej, bo jeśli Dynloth trenuje nie tak długo , a efekty są widoczne gołym okiem, a umiejętności zdecydowanie większe to jednak nie pragnę tego tak samo jak On.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziiisiaj był trening, jako że nie robię teraz wg planów Dynlotha, trening wygląda ostatnio inaczej. Dzisiaj akurat było dość słabo, starałem się jak najbardziej, ale np dzisiaj ledwo co robiłem muscle up-y, co prawda zaparłem się na tyle by zrobić kilka, ale ogólnie mi nie wychodziły. Z tymi muscle upami to u mnie sprawa psychiki, a jeżeli będę za dużo myślał to mi nie wyjdzie :P. żarło dzisiaj nie było jakieś wygórowane, ale jeżeli dobrze pamiętam: ¦niadanie- 4 kanapki, z kiełbasą i pomidorem Drugie śniadanie: grahamka z sałatą i niemałym kotletem (kanapka ledwo co mi się do ust mieściła :P) Obiad- przed treningiem: ok 200g kaszy Po treningu 250g kaszy i marchewka, niezbyt wykwintnie, ale mi to na dzisiaj wystarczy, nie jestem pewien czy akurat takie ilości kaszy zjadłem, ale walnąłem sobie ponad talerz :P. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o zapomniałem dodać, że przez te próby muscle up i dzisiejszy trening, chyba jutro będę miał fu*ked hands :P bolą mnie do teraz, ostatnio tak mnie wnerwiały odciski, ten martwy naskórek, że go oderwałem, nawet bardzo sie nie sprzeciwiał. Teraz żałuję, no ale cóż mam tylko nadzieje że nie będzie bąbli, podciągając się na drążku jakiś płyn mi na ręku zostawał. Polecam magnesie! bardzo dobrze działa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem treningu od wtorku, nie wyrobiłem ze szkołą, pod tym względem że teraz chodzę na treningi grupowe, wtorek, czwartek niedziela. Odstępuję od mojego planu, a treningi są na umówioną godzinę, dlatego jutro idę, postaram się z rana. Moja dieta ostatnio bardzo marnie wyglądała, ale będę się starał ją znów znormalizować. Na dzisiejszy trening też nie poszedłem z powodu rąk. Myślę że lepiej będzie jak dam im odpocząć. przy niektórych palach odciski bolą nawet kiedy lekko dotknę, są czerwone. kiedy się powiesiłem na drążku bardzo szybko naskórek skupił się w jednym miejscu, a tam opowiadać, trzeba przeboleć. Niech się wyleczą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odciski sie powoli leczą, a ja w tym czasie zaczynam ćwiczyć parkoure :P bardzo mi się to podoba na jarałem się, i dzieki SW nie zaczynam od początku, plus zabawa w parkoure w dzieci?stwie xD. Ale wczoraj przy kong vault/monkey vault zaryłem z pełną siłą piszczelem o stół pingpongowy te ze skał, czy nie wiem z czego, i teraz mam niezłe siniaki, a jak skaczę to jest już masakra xDD ale nie poddałem się z bólem ćwiczyłem dalej i już pó?niej wszystko szło lepiej. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo od tygodnia nic nie pisałem. za niedługo idę na trening. Od jakiegoś czasu chodzę ta treningi grupowe, ale jakoś ?le się czuję z tym, że nie zrobiłem treningu na koniec dnia, taki niespełniony. Na grupowe też mam ledwo co czas chodzić, nauka tak mnie przypierdoliła do krzesła, że trudno się gdzieś ruszyć. Kiedy troche mi odpuści zamierzam z kopa znów zacząć. Jako że treningów nie ma zbytnio to i dieta sie pogorszyła, też nie ma czasu jej mocno pilnować, ale póki nie trenuje nie ma sie o co martwić. teraz jem rosół, pó?niej po treningu zjem ryż z czymś tam. Tak bardzo się przyzwyczaiłem do codziennych treningów, że tęsknie za nimi bardziej, jak za koleżanką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i był dzisiaj trening, z 4 innymi osobami, był ogie?, palenie i siła :P Po treningu od razu lepiej się poczułem, spełniłem się i no jestem szczęśliwy xD treningi tam mamy coraz trudniejsze, mimo to idzie mi o wiele lepiej jak wcześniej, to co tam jest charakterystyczne, to że nie robimy zwykłych ćwicze? tylko sety przedstawię kilka, może was zainteresuje: set I - 5 serii: 5 muscle up, 1 podciągnięcie 4 muscle up, 2 podciągnięcia 3 muscle up, 3 podciągnięcia 2 muscle up, 4 podciągnięcia 1 muscle up, 5 podciągnięć set II - 3 serie: (robi się go w najlepiej 3 os na poręczy) tak zwana piramida: 2 dipy, pó?niej czekasz pozostali koledzy po kolei robią 2 dipy 4 dipy, to samo 6 dipów, to samo 8, dipów, to samo 10 dipów, to samo 12 dipów, to samo jeżeli kolega, nie będzie miał siły i upadnie, pozostali dalej trzymają się na górze i czekają aż on zrobi swoje. Praca zespołowa, wszyscy za jednego :P set III - 3 serie: podciągnięcie broda nad drążek, trzymanie 5 sec, pó?niej powoli opuszczać i najwyższy pkt na głowie, dotykasz drążka, trzymasz 5 sec i na dole w lekkim ugięciu, 5 sec -to jest jedno powtórzenie. Tak na raz 5 powtórze?. Jeżeli byście byli ciekawi, lub sami byście chcieli sprawdzić, w pó?niejszych wpisach, mógłbym opisać następne sety, bo robimy ich dużo Dajcie znać, czy tego rodzaju sety mógłbym uznać jako rutyny, i opisywać na forum, ponieważ nie długo powinien być temat, artykuł gdzie będzie można owe rutyny tworzyć . Pytanie również skierowane do władz ;P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...