Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Tiger94s


Tiger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień przerwy od treningów i po świętach wchodzi nowy planik  Tym razem na dobicie masówki postawiłem na miesiąc z FBW, później zaczynam redukcję.  Aktualnie waga około 75 z groszem, ale mam nadzieję że przez ten miesiąc jeszcze co najmniej kilogram wejdzie  Pozdro!

 

Dzień A

Plecy

Podciąganie szeroko 3s

Podciąganie wąsko 3s

Klatka

Dipy 3s

Pompki szeroko 3s

Barki

Pompki w staniu na rękach 3s

Nogi

Przysiady z nogą na ławce 3s

Biceps

Podciąganie podchwytem wąsko 3s

Triceps

Pompki francuskie 3s

 

Dzień B

Plecy

Podciąganie nierówne z ręcznikiem 3s

Podciaganie na szerokości barków z obciążeniem 3s

Klatka

Pompki diamentowe 3s

Pompki na uchwytach 3s

Barki

Pompki z nogami wysoko 3s

Nogi

Pistolety z podporem 3s

Biceps

Killer 3s

Triceps

Prostowanie ręki ze sztangą w opadzie 3s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo zacząłem biegać i już sobie coś zrobiłem w nogę xD ja to mam szczęście  no ale cóż nie ma czasu na narzekanie trzeba biegać dalej bo do runmageddonu został tylko miesiąc :o O i przez świąteczne obżarstwo waga podskoczyła xD Aktualnie coś pomiędzy 76-77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to u mnie już blisko końca masy  zostały 3 tygodnie i niecały kilogram do wbicia  aktualnie 76,4  i straszny spadek we froncie....jak jeszcze parę tyg temu zaczynał wchodzić tak teraz ani na sekunde nie zatrzymam  Mam nadzieję że to wina wagi a nie regress

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Pocieszę Cię, bo mam to samo z frontem, jak nagle mi zacznie działać to coś się spieprzy i znów zero. xD Dla przykłądu ostatnio już trzymałem 3 sekundy, to mi się drążek w futrynie zerwał i spadłem na plecy, a wyniku tego mam krwiaka na plecach xd 

I jak masa?  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie trochę się bałem że nie dam rady sam tego przebiec ale jak się okazało już przed startem poznałem fajnego ziomeczka z którym biegłem całą trasę  Gościu nadawał ostre tępo więc kondycyjnie zdychałem xD Ogólnie to świetna przygoda, zajebista trasa i przeszkody a atmosfera po prostu genialna, każdy uśmiechnięty, wszyscy sobie pomagają. Nie ma czegoś takiego że ktoś biegnie sam albo tylko ze swoją drużyną, na trasie wszyscy należą do jednej wielkiej drużyny  Już od dawna jarałem się tym biegiem ale nie spodziewałem się że będzie aż tak fajnie  Trasę pokonałem w 1h 57min co dało mi 35 miejsce na 161 w mojej serii, oraz 481 na 1643. Jak na moją kondycję to jestem bardzo zadowolony

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...