Skocz do zawartości
Dynloth

Dzień Pompek v3

Rekomendowane odpowiedzi

No to podliczyłem swój wynik, jestem bardzo zadowolony, bo na ostatnim dniu pompek zrobiłem znacznie mniej :D Pompki klasyczne: 30+40+30+30+30+30+30+20+30+20+20+20+20 +20+20+20+20+20+20+30+20+20+15+20+25+20+20+20+20+20 +20+20+20+20+3 (z siostrą na plecach, 48kg) +10+15 = 808 Robiłem tylko stylem klasycznym, bo zależało mi na ilości, a te są najłatwiejsze :) P.S Siostra pytała sie co ja tak ciągle pompki robię, a ja jej powiedzałem, że jest dzie? pompek i namówiłem ją do spróbowania, efekt: pompki klasyczne: 1+1 = 2 Można powiedzieć, że też wzięła udział w wydarzeniu :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok Panowie mój wynik: Pompki diamentowe: 400 Pompki zwykłe 1200 Razem : 1600 Dobra pompa była, dobrze że dzisiaj trening na fronta bo bym chyba zszedł jakbym miał się cały trening podciągać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pompki zwykłe: 53 serie po 20 powtórze? = 1060 pompki z rękoma szeroko: 5 serii po 20 powtórze? = 100 pompki diamentowe: 5 serii po 20 powtórze? = 100 pompki z nogami na podwyższeniu: 5 serii po 20 powtórze? = 100 Razem: 1060+100+100+100=1360 Warto było się pomęczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

God damn it robiłem dzisiaj, ale... to jest tak mały wynik, że wstydzę się nawet patrzeć na niego... więcej pompek robię na treningu w ciągu godziny. Nie wiem co się stało, ale jeżeli pozwolicie, to powtórzyłbym to jutro. Jeżeli jednak trzeba przestrzegać reguł tego dnia to: -Pompki diamentowe-45 -Pompki zwykłe-30 -Pompki z rękoma szeroko-30 -Pompki na piłce10 -Pompki z nogami na podwyższeniu-35 -Pompki na podwyższeniu- 30 -Pompki z rękoma wąsko-30 210 :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I ja dzis sie zebralem do pompeczek :D Po wczorajszej 18 kumpla mialem odpuscic ale nie moglem na to pozwolić ;) Dlatego co nieco z siebie wykrzesalem ;p Szalu nie ma bo taki moj cel nie byl ale wazne ze cos robiłem! Pompki zwykłe 120 Pompki szerokie 340 Pompki diamentowe 100 Razem: 560

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pompki diamentowe 350 Pompki zwykłe 350 Pompki z rękoma szeroko 550 Pompki z rękoma wąsko 450 Razem 1700 Robiłem w seriach 10-20 i jakoś szło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czas na mnie :D Sorki, że tak pó?no, ale dziś jeszcze pomagałem tacie i nie miałem wolnej chwili.Wynik: Pompki zwykłe- 780 Pompki diamentowe- 760 Pompki z nogami na podwyższeniu- 620 Razem:2160 :D Też robiłem w seriach po 20 tylko, że 3 serie na raz na zmianę.Czekam na wynik Dominika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej :) Ja niestety miałęm możliwość robienia pompek tylko przez 3-4godziny i zrobiłem: Diamentowe - 70 z Rękoma szeroko - 90 Zwykłe - 70 z rękoma wąsko - 70 z noga na podwyższeniu - 70 ---------- łącznie - 370 ;) Słaby wynik, ale jest ;) Gratuluje wyników chłopaki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No to i ja: Szeroko - 400 Diamentowe - 400 Zwykłe - 500 Na podwyższeniu - 200 Razem: 1500 Wiem lipnie, ale miałem mało czasu, ze względu na zajęcia który mi wypadły. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No to podsumowane. :) Wyniki na stronie głównej. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi