Skocz do zawartości
Workout Athletes

...:::Dziennik Siwej:::...


Siwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naturalnym jest, żeby nie ćwiczyć w kółko tego samego, toteż zmieniłam plan. Kładę teraz większy nacisk na ćwiczenia pod planche, zwiększenie wytrzymałości przy biegach, obniżenie tętna spoczynkowego (przez to bieganie właśnie), obniżenie BF i utrzymywanie go na stałym poziomie, ogólna kondycja ciała, zdrowie i kolejny cel: pompki na dwóch palcach.

PONIEDZIAłEK

hspu lean planche pseudo planche push ups pompki na 3 palcach biegi (na ten tydzie? będzie 25 min)

WTOREK

podciąganie nachwytem podciąganie podchwytem stanie na przedramionach dipsy pompki diamentowe hantle zza głowy BRZUCH: plank brzuszki do v scyzoryki l-sit russian twist

¦RODA

hspu lean planche pseudo planche push ups pompki na 3 palcach róże kombinacje pompek biegi

CZWARTEK

podciąganie nachwytem podciąganie podchwytem stanie na przedramionach dipsy pompki diamentowe hantle zza głowy BRZUCH: plank brzuszki do v scyzoryki l-sit russian twist

PI?TEK

przysiady z obciążeniem wspięcia na palce wall-sit wypady w bok pistolety biegi

SOBOTA

ROZCI?GANIE

NIEDZIELA

rower

____________ To jest tylko zarys ogólny, będą zmieniane/dodawane ćwiczenia, nieraz dojdzie siłownia. SUPLEMENTACJA: tran, mgb6, stack kreatynowy po treningu, 2000kcal //Edit by @Dynloth Wygrana dziennika w konkursie Najlepszy Dziennik Treningowy - 1 miejsce.

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że masz dużo tłuszczu. Jeżeli chcesz go zrzucić, to zmie? nawyki żywieniowe.

Dieta: I Omlet z 4 jaj na łyżeczce masła+świeżo zmielone siemię lniane.
Wywal masło i zastąp je zdrowymi olejami jak np. ryżowy lub z pestek winogron. Natomiast siemię lniane zamie? na płatki owsiane.
Mleko zastąp zwykłą wodą i jedz ciemnie pieczywo. Rozumiem, że 2 kromki ciemnego chlebka? To samo co wyżej - ciemne pieczywo? Jak to w między czasie? Jeżeli chcesz mieć dobre efekty i zrzucić zbędny tłuszcz, to musisz jeść o ściśle określonych porach. Nie ma mowy po podjadaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzisiaj były UDA+łYDKI. *PRZYSIAD Z WYKROKIEM 16/18/20; *WSPIęCIA NA PALCE 30/30/30; *PRZYSIADY NA JEDNEJ NODZE (To jak na razie dla mnie czarna magia) 2/2 (2 serie po 2 razy na dwie nogi xD); *PRZYSIADY ZWYKłE 20/20; *KACZY CHóD 20s./35s./50s; *PRZYSIADY Z POMPK? I WYSKOKIEM 7/5/6; *WALL SIT 50s./30s; +przypomnienie jak się stoi na rękach ;D Dieta: I: Omlet z 2 jaj z twarogiem, kakao i stevią. II: Chleb z mozarellą i z czosnkiem od babci ;D + WPC NA WODZIE (bo nie chciało mi się iść po mleko); III: 2 wielkie michy zupy warzywnej z wczoraj + 3 kromy chleba +WPC też na wodzie; IV: Ryż z jabłkiem i cynamonem; V: Coś wymyślę jak zgłodnieję. To na tyle ;D Odośnie @Maddog, żeby nie myślał, że ?le jadam ;D

Wywal masło i zastąp je zdrowymi olejami jak np. ryżowy lub z pestek winogron. Natomiast siemię lniane zamie? na płatki owsiane.
Do krótkiego smażenia masło 'prawdziwe' min.92% jest wręcz wskazane tak gdzieś czytałam. Siemię lniane muszę sko?czyć, bo kupiłam kiedyś do batonów białkowych, zazwyczaj omleta jem z płatkami owsianymi górskim, wcześniej namoczonymi ofc.
Mleko zastąp zwykłą wodą i jedz ciemnie pieczywo.
Mleko do białka tylko 0% także looz, nieraz 0,5% jak nie ma 0%, ale tłuszcz też potrzebny. Ciemne pieczywo jem, myślałam, że to na tyle oczywiste, że nie trzeba pisać XD
Rozumiem, że 2 kromki ciemnego chlebka?
To samo co wyżej - ciemne pieczywo?
J/w.
Jak to w między czasie? Jeżeli chcesz mieć dobre efekty i zrzucić zbędny tłuszcz, to musisz jeść o ściśle określonych porach. Nie ma mowy po podjadaniu.
To akurat był mój błąd, z reguły staram się tego nie robić. ;D ______________ Mam pytanie, jak chcę podszkolić moje stanie na rękach to mam stać ile najdłużej wytrzymam, czy seriami po ileśtam sekund? PS Trening robiłam w piwnicy, po nim ledwo weszłam do domu na drugie piętro, ale będą zakwaski! Jaj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzenie zdrowych, pożywnych rzeczy w diecie, to nie wszystko. Obliczyłaś sobie BMI? Bez tego nie zrobisz wycinki. :D

Maddog, żeby nie myślał, że ?le jadam
A czy ja gdzieś napisałem, że ?le jadasz? Po prostu pewne produkty musisz zamienić na inne.
Do krótkiego smażenia masło 'prawdziwe' min.92% jest wręcz wskazane tak gdzieś czytałam.
Na pewno nie w diecie redukcyjnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym masłem to trudno. Nie mam kasy na razie na olej z pestek winogron, ryżowy czy inny. Raz dziennie niecała łyżeczka masła myślę, że nie zaszkodzi, chyba, że się mylę. Mogę ewentualnie zamienić na olej rzepakowy lub oliwę z oliwek, bo nic innego nie mam. ;/ BMI? 19,9 ale uważam, że BMI to ściema, ważyłabym 2 kg mniej i byłaby niedowaga wg większości tabel. Wyliczyłam sobie wcześniej zapotrzebowanie kaloryczne i rozkład b/t/w i odjęłam ok.300, żeby redukować i tego się trzymam, co prawda "na oko", ale na razie dobrze mi idzie. Z 67 na 58 w ciągu 7 miesięcy bez żadnych efektów jojo, a na stałe myślę, że to jest dobre. Za szybko chudnąć też niezdrowo. ;D Teraz mam za cel spalenie tkanki tłuszczowej. Wprowadzę pewnie zmiany, wyeliminuję całkowicie podjadanie owoców między posiłkami. Będę ćwiczyła wg planu, który mam, ale skupię się dodatkowo na aerobach. Gdy uzyskam zadowalający efekt, zacznę jeść więcej. Dzięki za wszelkie wskazówki i porady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym masłem to trudno. Nie mam kasy na razie na olej z pestek winogron, ryżowy czy inny. Raz dziennie niecała łyżeczka masła myślę, że nie zaszkodzi, chyba, że się mylę. Mogę ewentualnie zamienić na olej rzepakowy lub oliwę z oliwek, bo nic innego nie mam. ;/
Oliwa z oliwek też może być! Zasada jest jedna, nie wlewamy bezpośrednio oleju / oliwy na patelnie tylko nasączamy ją ręcznik papierowy i smarujemy całą patelnie by pozbyć się jego nadmiaru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patentu z ręcznikiem nie stosowałam, ale wypróbuję. Dzięki. Zazwyczaj robiłam tak, że lałam troszkę i czekałam aż się podgrzeje, wtedy robiłam akrobacje patelnią, żeby się rozeszło po calej i nadmiar wylewałam, ale to marnowanie oliwy. ;D W takim razie masło zamienię na oliwę. Ewentualnie ubłagam mamę o wsparcie finansowe na olej z pestek winogron z Biedronki :P

Z taką wiedzą i z takim podejściem osiągniesz wszystko.
Heh, dzięki. Mam nadzieję, że nic nie stanie mi na przeszkodzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynloth napisał(a): Co najbardziej chciała byś osiągnąć?
Hmm. Ciężkie pytanie ;D Chciałabym się zrealizować, czyli: zaliczyć ten kurs i zdobyć tytuł instruktora fitness, potem zdać maturę, a pó?niej AWF. :D W międzyczasie chciałabym zrobić rze?bę, chociaż brzuch (wiem, że to przyjdzie z czasem), narzucić sobie pewnego rodzaju dyscyplinę, ułożyć w ko?cu jakiś plan działania, wszystko dopiąć co do godziny. Chciałabym się też pó?niej odnale?ć się w zawodzie, pomagać zagubionym ludziom. Pokazać im, że jak się chce to można i góry przenosić!! I na starość mieć świadomość, że nie przesiedziałam na d*pie życia nic ze sobą nie robiąc i pomogłam kilku osobom walczyć ze sobą, ze swoimi słabościami, a przynajmniej próbowałam... Mniej więcej to bym chciała osiągnąć. DZISIEJSZY TRENING: *15 min rozgrzewki na rowerze (jazda do lasu); *32 min biegu (cieszę się, że i tyle mogłam, bo po wczorajszym treningu nóg ledwo żyję ); *brzuch wg Franka Medrano (jedynie 2 serie, bo nogi odmawiały współpracy) 72994_474742215921369_1488087764_n.jpg; DIETA: I Omlet z 3 jaj z płatkami owsianymi + jabłko. II 2 wielkie filety z morszczuka+ziemniaki+kalafior+kefir. III Dopiero będzie, kotlety sojowe lub WPC+jakiś węglowodan. Dzisiaj jestem zmęczona wczorajszym treningiem, mam problemy z siadaniem i chodzeniem, czuję jeszcze plecy po czwartkowym treningu, a jutro poczuję brzuch :-) NO PAIN NO GAIN! ;D;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj u mnie dzie? wolny od ćwicze?, dieta zachowana, jedynie mniej kcal. Zakwasy na nogach dalej nie pozwalają mi normalnie chodzić ;-) I: Chleb z czosnkiem i mozarellą + 2 jajka na miękko; II: Filet z kurczaka z ryżem+surówka z jabłkiem, cynamonem i orzechami; III: Posiłek na szybko, bo musiałam wyjść - reszta fileta+100gr serka wiejskiego lekkiego+banan+kefir+parę pestek dyni. Teraz wypiję jeszcze z litr wody, bo mnie suszy po tej dyni! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli się przyzwyczajam... ;D Dziś klatka+triceps *Pompki z rękoma szeroko 6/8/10 *Pompki diamentowe 4/6/8 *Pompki z nogami na podniesieniu 6/7/8 *Dipsy 2/2/4 *Pompki z klaśnięciem 3/4/3 Ogólnie chyba muszę znale?ć sobie jakiś plac zabaw i robić tę partię na dworze, bo np. w domu lipa z dipsami, bo mam takie zaokrąglone oparcia krzeseł i nie dość, że dło? strasznie boli, nie da się dobrze złapać i jest przez to niestabilnie ;/ Wtargnę na teren przedszkola prywatnego i będę ćwiczyć, bo mają tam fajny sprzęt. A co mi tam, najwyżej ucieknę ;D Dietka: I: Chleb z mozarellą i czosnkiem, kefir, 100gr serka wiejskiego II: łosoś duszony w warzywach z ziemniakami, 2 jabłka III: Kotlety sojowe, 100gr serka wiejskiego, chleb, pomidor, "nutella" śliwkowa - 3 łyżeczki (dżem ze śliwek robiony w domu ofc z naturalnym kakao, super sprawa jak się chce coś słodkiego i zdrowego). Zaczęłam też pić 1 kawę dziennie (wcześniej były 2-3), gdy mnie znów ciągnie to piję zbożową Stwierdziłam, że skoro redukuję to będę jadła 3 posiłki, lepiej się z tym czuję i nie głoduję co najważniejsze. Nogi po piątku już prawie doszły do siebie, mogę już kucnąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem oglądam sobie przeróżne filmiki motywacyjne na YT, ale to naprawdę jak mnie dół złapie i jakiś gorszy dzie? mam. Motywuje mnie to, że z tygodnia na tydzie? widzę coraz lepsze efekty. Wcześniej trochę olewałam treningi, bo mam małe mieszkanie i wiadomo, rodzina przyjechała to nie miałam jak ćwiczyć, a nie będę przy nich hantlami machać. Teraz, odkąd zaczęłam SW mogę po prostu wyjść na zewnątrz. Jakoś tak bardziej " dojrzałam" do porządnego treningu ;-) I podczas ćwicze? coś mi się wytwarza, chyba te endorfiny i jestem pozytywnie naładowana na cały dzie? :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...