Skocz do zawartości
Workout Athletes

...:::Dziennik Siwej:::...


Siwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż można poradzić możesz zawsze na pół etatu to wyjdzie te 6h ale i wypłata na pół pójdzie :P Innym sposobem zmienić robotę co nie jest łatwe w tych czasach :( Ale "Jeśli zaczyna być ciężko, to znaczy, że kroczysz właściwą ścieżką." - Twoje słowa więc jakieś "pocieszenie" :P Bo zamiast sadełka są mięśnie:P A po prezencik tylko biegiem na jednej ręce i nodze:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji deszczu było cardio domowe. @kosus910 wrzucił pod zdjęciem link, faktycznie zajebista sprawa, polecam nawet dla sprawdzenia własnej wytrzymałości, na pewno spala więcej kcal niż moje biegi. Dobra alternatywa przy niepogodzie ;-) http://vimeo.com/channels/471813/58416738 Mokra jak świnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Treningi zawieszam całkowicie na parę dni, bo sobie skręciłam znów staw skokowy, tym razem lewy. Ale stało się to w tej samej miejscówie co poprzednio. Jeszcze w urodziny :D Nie, nie byłam pijana, biegłam po mokrych płytkach i jakoś tak się zrobiło. :P Jestem chwilowo uziemiona, bo już bym dawno była w szpitalu, ale mój tatko wraca z delegacji i zapomniał kluczy -_- I ktoś musi być w domu... Chyba przedawkowałam tabsy przeciwbólowe xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się więcej nie łamać ani nie skręcać niczego :P Jednak mam teraz zajebisty trening tricepsów przez te kule :D Lekarz widział jak idę i do mnie, że mam silne ręce, a ja skromnie odpowiedziałam "wiem o tym" xD Poza tym noga gicio, prawie nie boli. Teraz bolą mnie odciski na dłoniach od kuli ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś spróbuję wykręcić małe cardio na rowerze, może mi się uda, a może nie. Zobaczymy. Oszczędzałam cały czas nogę jak tylko się na jazdy- to i tak był hardcore - pierwsza godzina jazdy autem w moim życiu z nogą opuchniętą jak bañka.... No i chciał nie chciał dziś idę już do pracy, na nockę (o zgrozo, popularna sieciówka z ubraniami i nocki, LOL), jedynym plusem jest to, że klientów nie będzie w sklepie, a ja będę mogła pracować na siedząco. Od jutra już regularne treningi będą się odbywały, myślę też nad powrotem na siłownię. Bo jak spotykam znajomych z siłki to myślą, że zrezygnowałam, bo nie ma mnie na siłowni i żartują sobie, że spadki są :@ (w sumie, wali mnie to, co sobie myślą xD) Ale trzeba się na zawody w wyciskaniu sztangi szykować ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...