Skocz do zawartości
Workout Athletes

...:::Dziennik Siwej:::...


Siwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Idę na trening ;D Wieczorkiem cardio :D A od wtorku siłownia codziennie. Forma cały czas do przodu. Ale będzie kosa! :D Gdybym miała tel z androidem to bym nie musiała wchodzić na kompa codziennie rano, żeby kcal policzyć :P Ale jeszcze 2 lata i będę mieć nowy hahaha :D Pozdro i przyrostów xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stać mnie, bo zrobiłam dzisiaj przelew 1300, żeby utrzymać mojego przyszłego męża przez lipiec xD Taka jestem zajebista (albo naiwna) ;/ Może kiedyś los się nade mną zlituje i w koñcu kupię coś sobie :D Póki co, cieszę się tym, co mam i tym, że nie muszę się rodzicom dokładać na mieszkanie. Ale za to utrzymuję chłopaka, którego nie chcą przyjąć nigdzie na staż mimo średniej 4,5 na III roku polibudy na informatyce. Lolson. Nikt nie powiedział, że będzie lekko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaad w ogóle. Zadzwonił instruktor, że jutro od 7.00 mam jazdy 3h, czyli 6, bo jeszcze druga osoba. Bo nie opłaca im się z jedną osobą je¼dzić do jeleniej góry. I od razu z jazd na 13 do pracy, koñczę pracę o 21, ale busa mam o 22.20 i w domu jestem o 23 ;/ A ludzie mi nie wierzą, że nie mam czasu na ćwiczenia ;/ Co za życie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio królują zakwasiki. xD Męczę podciąganie nachwytem szerokim i do tego siłownia. Dziś zrobię nogi również na siłowni, będą super zakwasy, bo dawno ich nie ćwiczyłam ze względu na uraz :P Idę pichcić 3 omlety, bo odkąd zaczęłam sobie robić to rodzicom też posmakowało i muszę im robić, mimo tego, że powiedziałam jak je się robi. Potem mam zamówienie na białkowe "ptasie mleczko" :P Zaczynam powoli redukować, teraz jest to bardziej przemyślanie. Nie tak jak wtedy, że męczyłam się na 1400 kcal, bo za szybko ucinałam te kalorie i za dużo dowaliłam aerobów :D Aha, a w dzienniku nie opisuję na bieżąco, bo nie ma się czym chwalić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej to będzie specjalista ds. żywienia :D U mnie wczoraj miała być siłka, ale kumpel nawalił i nie poszłam. Samej trochę do dupy się ćwiczy na pustej siłowni. Przez to, że myślałam, że będę na siłowni, zjadłam mega obiad (125g makaronu, 250g kury i warzywa). Z racji, że nie było siłki i miałam nadwyżkę kcal musiałam zrobić wieczorem cardio xD Eh, życie :D sb2640.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...