Skocz do zawartości
Workout Athletes

...:::Dziennik Siwej:::...


Siwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! U mnie po staremu, dorzuciłam więcej aerobów w tygodniu, 1800 kcal, lecimy z redukcją :D Dzisiaj popołudniówka, jutro 12 godzin w pracy, po jutrze 10. Także weekend niećwiczący ;/ Ale makro będzie się zgadzało ;P Ustawiłam sobie w podpisie pasek z moim "progresem" chudnięcia, żeby była większa motywacja. Na razie jest między 60 a 61 kg, mój cel to 56. Zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, byłam na nowej siłce z kumplem. Pomagam mu z planem, pilnuję techniki wykonywania ćwiczeñ, doradzam itp. Kurde jakie obczajanko było, że "nowe" twarze na siłowni, co oni tu robią, a ten koleś jaki chudy. Masakra, wiocha to wiocha ;/ Najlepsze jest to, że gadały to typowe bociany, podczas gdy ja namiętnie ćwiczyłam nogi xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwa zawsze tak jest hehe z siłownia co te leszcze tutaj robią? Sam właśnie się zastanawiam czy nie zacząć treningów na siłowni. Wiadomo podciąganie się itd bo nawet w domu nie mam poręczy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądre słowa :D Nauczyłam się od razu po pracy robić trening. Wcześniej byłam za wygodna i wolałam wypić sobie najpierw kawkę a potem zjeść obiad i dopiero. Dzisiaj ogólnie mnie wkurzyli w pracy, bo grafik się zmienił i nikt nie raczył mnie poinformować, podczas gdy ja miałam wolne i tym oto sposobem musiałam zostać 4h dłużej. :( A po pracy po ciuchy do domu i na siłownię. Klata+triceps+brzuch. A po przedwczorajszych nogach nie mogę chodzić i w pracy nie mogłam wejść na drabinę xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeceps? U mnie? WTF xD we¼ regena zrób, bo na oczy Ci się rzuciło xD :P Spoko, to drugi dzieñ mam już zakwasy na nogach, także już trochę rozruszałam :P Ale zaczynają mnie łapać na bicepsach po wczoraj xD A teraz wróciłam z jazd, jeżdżę jak stary kierowca xd Instruktorzy nie mają co już ze mną robić (bez skojarzeñ) xD W poniedziałek egzamin wewnętrzny i heja banana :D A tymczasem spadam robić wałówę na jutrzejsze 10h w robocie i liczyć makro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak egzamin w środę, bo mi grafik zmienili :E Tymczasem u mnie po odjęciu jedynie 100kcal, waga przez tydzieñ poszła o 1,5kg. Nie wiem jakim cudem, bo nie robiłam aerobów, bo mi się nie chciało xD Teraz spadam się opalać :D I odkryłam coś zajebistego: woda z kawałkami arbuza. Idealna na upały :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...