Skocz do zawartości
Workout Athletes

Pomóżcie w moim wyzwaniu


ZIPOLA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jakiś dłuższy czas mniej ćwiczyłam przez brak czasu i zabiegane życie. Siła spadła i jest mniejsza niż ta, którą pokazałam na filmiku w swoim dzienniku

 

Teraz chcę spróbować częściej ćwiczyć jednocześnie robiąc pewne trochę abstrakcyjne wyzwanie, do którego potrzebuję Waszej pomocy 

Czyli stworzyć plan treningowy z Waszych pomysłów i później nagrać filmik jak dojdę do takiej siły, żeby to wszystko zrobić

 

Opiszę szczegóły w punktach:

1. Każdy w jednym poscie pisze jedno ćwiczenie

2. Jak będzie wystarczająca ilość ćwiczeń to stworzymy z tego plan treningowy

3. Na razie będę ćwiczyć na zasadzie 3 razy w tygodniu z nowym planem + czwarty dzień moje ćwiczenia na nogi także ćwiczeń na dolne partie nie musicie dodawać

4. Ważne, żeby to były ćwiczenia, które będą budować siłę pod Street Workout więc ćwiczeń w stylu klasyczne brzuszki nie piszcie 

5. W drugą stronę też nie przesadzajcie, np. full planche

6. Mam kontuzję nadgarstka i np. pompki zrobię na tych niskich paraletkach ale coś w stylu stanie na rękach to już nie dam rady bo boli

7. Mogą być jakieś ćwiczenia z wykorzystaniem siłowni

8. Ilość powtórzeń też wymyślcie, do tej ilości będę dążyć ale zlitujcie się i nie piszcie czegoś w stylu 50 pompek w jednej serii  

9. Ważne też, żeby się nie zdarzyło, że wszyscy podali np. ćwiczenia na plecy

10. Pomożecie? 

 

 

  • Jest moc! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 25.02.2019 o 23:17, ZIPOLA napisał:

Ostatnio jakiś dłuższy czas mniej ćwiczyłam przez brak czasu i zabiegane życie. Siła spadła i jest mniejsza niż ta, którą pokazałam na filmiku w swoim dzienniku

 

Teraz chcę spróbować częściej ćwiczyć jednocześnie robiąc pewne trochę abstrakcyjne wyzwanie, do którego potrzebuję Waszej pomocy 

Czyli stworzyć plan treningowy z Waszych pomysłów i później nagrać filmik jak dojdę do takiej siły, żeby to wszystko zrobić

 

Opiszę szczegóły w punktach:

1. Każdy w jednym poscie pisze jedno ćwiczenie

2. Jak będzie wystarczająca ilość ćwiczeń to stworzymy z tego plan treningowy

3. Na razie będę ćwiczyć na zasadzie 3 razy w tygodniu z nowym planem + czwarty dzień moje ćwiczenia na nogi także ćwiczeń na dolne partie nie musicie dodawać

4. Ważne, żeby to były ćwiczenia, które będą budować siłę pod Street Workout więc ćwiczeń w stylu klasyczne brzuszki nie piszcie 

5. W drugą stronę też nie przesadzajcie, np. full planche

6. Mam kontuzję nadgarstka i np. pompki zrobię na tych niskich paraletkach ale coś w stylu stanie na rękach to już nie dam rady bo boli

7. Mogą być jakieś ćwiczenia z wykorzystaniem siłowni

8. Ilość powtórzeń też wymyślcie, do tej ilości będę dążyć ale zlitujcie się i nie piszcie czegoś w stylu 50 pompek w jednej serii  

9. Ważne też, żeby się nie zdarzyło, że wszyscy podali np. ćwiczenia na plecy

10. Pomożecie? 

 

 

I jak Twoje wyzwanie? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...