Skocz do zawartości
Workout Athletes

[ROZWIĄZANY] Ból palców po negatywach


pnowicki
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Dynloth,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nie wiem czy robiłem coś źle przy samych negatywach, czy za słabo rozgrzałem stawy w palcach - po ostatnim treningu bolą mnie stawy w obu dłoniach w kilku palcach Minęło jakieś 5 dni i niewiele się poprawia.

 

Jakieś porady co z tym zrobić? Maść?

Może ktoś miał podobne kontuzje i coś podpowie?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Trip napisał:

Siema jedynie możesz przeczekać niestety teraz już nie poradzisz nic zbytnio. A To co robiłeś że je nadwyrezyles? 

jak w temacie -  negatywy, wskakiwanie z krzesła i powolne opuszczanie z drążka

 

czyli pewnie z miesiąc ostrych treningów z głowy zostają tylko brzuch i nogi, ewentualnie pompki na pięściach

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pompki na piesciach jak najbardziej dodatkowo wzmocnisz nadgarstki:)

Powiem szczerze że pierwsze słyszę o takiej dolegliwości. Najlepiej odpuść ćwiczenie w których czujesz ból a ćwicz takie w których nie czujesz bólu. Niestety musisz poczekać aż stawy będę znów sprawne żeby nie bolały i żeby nie pogorszyc:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dynloth napisał:

Pompki na piesciach jak najbardziej dodatkowo wzmocnisz nadgarstki:)

Powiem szczerze że pierwsze słyszę o takiej dolegliwości. Najlepiej odpuść ćwiczenie w których czujesz ból a ćwicz takie w których nie czujesz bólu. Niestety musisz poczekać aż stawy będę znów sprawne żeby nie bolały i żeby nie pogorszyc:/

Czuje po prostu że nadwyrężyłem stawy w kilku palcach w obu dłoniach. I teraz słabo się będzie to goić, bo podrażniam w ciągu dnia przy codziennych czynnościach.

 

Najbardziej mi zależy na wzmocnieniu pleców, bo to najsłabsza partia w moim ciele. Ale chyba nie ma żadnej alternatywy tak jak mam na klatkę i ramiona w przypadku pompek na pięściach, bo podciąganie chyba na razie będę musiał odpuścić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dynloth napisał:

Supermany możesz robić na lędźwie, a co do góry pleców to może dysponujesz jakimś ciężarem, sztangą czy coś? 

W domu mam kettle 6kg, poza tym dostęp do dobrze wyposażonej siłowni u kumpla. A co doradzasz z ciężarem?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...