Skocz do zawartości
Workout Athletes

V1ncent


MalikFreeman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bloger, vloger, autor książki, trener rozwojowy. Wiem, tacy coach'e się źle kojarzą, ale jeśli chcesz poprawić pewność siebie i kontakty międzyludzkie, to lepiej nie mogłeś trafić. Dlaczego? Przeczytaj kilka artykułów lub/i książkę "Płonący w atmosferze", a się dowiesz. Być może ktoś kojarzy tego Pana z projektu "Instynktowne Uwodzenie". 

 

Krótka historia metamorfozy. Przemiana z kompletnego incela, po prawdopodobnie jednego z największych podrywaczy w kraju i nie da się ukryć, nietuzinkowego twórcy, pełnego pasji jest możliwa. 

Najnowszy felieton:

 

https://www.v1ncent.pl/post/no-hej

 

Prezentacja transformacji:

 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno marny jest ze mnie podrywacz:D. 

Choć muszę przyznać, że cały czas walczę z moim introwertyzmem, to kilka trików, porad (np. Wyzbycie się autocenzora, wypowiadanie się w sprawach, które mnie interesują) pozwoliło mi poprawić nie tylko relacje ze samym sobą, ale również z otoczeniem:D. 

Doprowadziłem do sytuacji, że w swojej poprzedniej pracy trenowałem, przy "małym" tłumie widzów, ponieważ przestałem bać się opinii postronnych osób, doładowując się energią do wydajniejszej pracy i poprawiąc humor, robiąc to, co kocham:D. 

 

 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zgadza się, ja się tym zainteresowałem jakieś 4 lata temu jak puściłem dziewczynę na pasach jadąc samochodem i tak ciepło się do mnie uśmiechnęła że mówię kurcze jaką magię może mieć uśmiech  I zacząłem wtedy o tym czytać  Zupełnie inaczej się podchodzi do osoby uśmiechniętej a inaczej do osoby naburmuszonej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd uśmiecham się sam do siebie, co skutkuje uśmiechaniem się do otoczenia, zupełnie inaczej jestem postrzegany przez ludzi:D. 

Dwa lata temu, gdy wykonywałem przysiady, po przeskoczeniu kilkudziesięciu schodków, na okolicznym stadionie, gdzie znajduje się kompleks boisk, zauważyłem, że dwie dziewczyny, na sąsiadujących z obiektem trynunach, nabijają się ze mnie i naśladują moje ruchy. Na dodatek byłem przyodziany w różową koszulkę:D. Uśmiechnięty, serdecznie im pomachałem, przez co jeszcze bardziej były rozbawone:). Byłem nieco zaskoczony, gdy po zejściu na bieżnie, pokonaniu schodów i zakończeniu "żabich podskoków", ujrzałem obydwie kilka metrów od siebie:D. Były jednak młode, dlatego od razu się zawstydziły i uciekły ode mnie:D. 

Choć na jednej imprezie, wchodząc na parkiet wypełniony pozytywną energią i uśmiechem, już po chwili tańczyłem z jedną panną, gdzie na wiele imprez przetańczyłem sam:D. 

A pamiętasz tytuł tej książki?:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...